Recommended Posts

Witam

Gram w Crossout od niedawna ale dość intensywnie w kilka dni wbiłem 15 lvl i uznałem że skoro easy missions z Seasons nie stanowią dla mnie żadnego wyzwania przeskoczę na medium i wszystko było super zadanią lecą jedno po drugim a ja coraz bardziej podekscytowany nagrodą jeszcze bardziej się nakręcam i gram jeszcze więcej, nagle okazuje się że muszę wygrać 7 rajdów medium, myślę sobie że "spoko żaden problem" a tutaj albo zabierze mi wachę i 15 sekund po starcie rajdu przegrałem (pewnie przez to że nie znalazło wymaganej ilości graczy, strasznie denerwujące) albo dostajemy sromotny wpieerdziel od botów nawet przy PS wahającym się między 5k a 8k i tutaj rodzi się moje pytanie do was, czy powinienem jescze zaczekać z zadaniami na medium? Czy robię coś nie tak? dodam jeszcze że moja maszyna ma 5k PS (po odchudzeniu lekkim) i zamontowałem broń ponad kabiną (boty ponoć celują w kabinę ) dodaje zdjecie, może ktoś pomorze 

20170717_180428.jpg

Po pierwsze - znajdź sobie ekipę do gry na podobnym poziomie. Jakiś klan w którym też są początkujący. 

Po drugie - jeżeli grasz machinegunami graj vectorami, jeżeli jest to twoja główna broń.

Po trzecie - wszystko zależy od tego jakich masz przeciwników w rajdach ( lunatycy są najtrudniejsi w większości raidów)

Po czwarte - zależy jaki rodzaj rajdów grasz ( uogólnienie)

Cargo race - szybkie buildy z dobrym opancerzeniem, większość broni się sprawdza

Heist - shotguny + dobity pancerz

Defence - tutaj w sumie dowolność, jeżeli ktoś umie posługiwać się bronią

Siedge - Duże buildy typu jeb*ij raz i rozwal ( automaty odpadają, są bardzo łatwe jeżeli grasz ekipą)

Convoy - tutaj podobnie jak w defence sprawne eliminowanie wrogów jest najważniejsze + machineguny są najlepsze do niszczenia min.

Podstawą jest jednak znalezienie kompanów do gry.

• Upvote 1

dzięki bardzo za wyczerpującą odpowiedź, właśnie ze znalezieniem klanu mam problem bo wygląda na to że społeczność Crossout na PS4 jeszcze się zbytnio nie wykształciła, no nic tzeba będzie chyba rozszerzyć zakres poszukiwań Klanu o język angielski, jeszcze raz dzięki.

Wymień defendery na shotguny, dołóż czwarty oraz cooler z light engine. Wstaw dodatkową parę kół.

Jak będziesz miał więcej HP to będziesz mógł robić hard raidy.

10 hours ago, K_rul said:

Wymień defendery na shotguny, dołóż czwarty oraz cooler z light engine. Wstaw dodatkową parę kół.

Jak będziesz miał więcej HP to będziesz mógł robić hard raidy.

pare dni mi to zajmie ale przynajmniej mam cel :) dzięki

przede wszystkim wywal boostery, marnujesz energy.

po drugie zwal więcej pancerza na kabinę, AI celuje tylko w kabinę, nie moduły.

dobrym pomysłem jest użycie Grillów, dużo trudniej je ściągnąć, możesz podnieść karabinki ponad kabinę dzieki czemu rzadziej będziesz ja tracić.

Pytanie do jakiegoś mądrali (jest tu jakis mądrala od rajdów?)

Czy wybierając RAJD MEDIUM twój własny PS ma duze znaczenie (czy wpływa na przeciwników w jakis sposób (ich poziom albo liczebność) czy też jest to bez znaczenia i mozna wchodzic grubasami na rajdy np easy zeby miec łatwo ?

Bo jesli PS gracza nie ma znaczenia to przeciez kolega moze sobie zrobic najpotezniejszy build oparty o karabinki na jaki pozwalają jego zasoby i tyle (i nie musi nic odchudzać)

Edited by MadChrisPL

Znaczenie jednak w pewnym stopniu ma - im wyższy tym łatwiej ukończyć taki rajd ;)

Osobiście odradzam próby zrobienia średnich i ciężki rajdów słabszym pojazdami z dwóch powodów:

- po pierwsze obniżamy własne szanse na pomyślne ukończenie a co za tym idzie kupa wachy psu w d.. ;)

- po drugie, i chyba najważniejsze, utrudniamy rozgrywkę innym, jeżeli gramy z losowo dobraną drużyną

1 hour ago, Spichris said:

Znaczenie jednak w pewnym stopniu ma - im wyższy tym łatwiej ukończyć taki rajd ;)

znowu kolego czytasz posty po łebkach bez zrozumienia i odpisujesz oczywiste oczywistości w stylu "im mocniejszy pojazd tym łatwiej w rajdach", nie tak brzmiało pytanie, pytanie brzmiało:

Czy wybierając RAJD MEDIUM twój własny PS ma duze znaczenie (tzn czy wpływa na przeciwników w jakis sposób (ich poziom albo liczebność) 

Nikogo PS nie interesuje '=' szczególnie na Rajdach...do każdego poziomu trudności są specjalne ,,Kombinacje Broni" jeśli ich nie ma to jest przegrana...widząc takie Nooby z 4 białymi machine gunami na Hard Rajdach albo dwoma niebieskimi Autocannonami....<facepalm> jak już kogoś nie stać na dobre wysokie Bronie to niech przynajmniej zainwestuje sobie w te 8 Kółek i jakiś Silnik... ;-;

5 hours ago, IwonTheInternet said:

Twój ps jak i ps twojej drużyny wpływają tylko na inwazję ( jakie leviathany wam dobierze),  na reszcie nie ma to znaczenia. 

Na Inwazji PS nie gra jeszcze bardziej OMG ;--; co za Nob....na Leviathany tylko Rakiety...niszczą najbardziej jak i zadają najwięcej szkód....

Edited by GhostSilencePL

3 hours ago, GhostSilencePL said:

Na Inwazji PS nie gra jeszcze bardziej OMG ;--; co za Nob....na Leviathany tylko Rakiety...niszczą najbardziej jak i zadają najwięcej szkód....

Achhhh widzę typek nowy na inwazjach. Farmi się używając buildów 14 k + 4 razy. Pierwszy jest steel tyrant, a później zbugowana jego wersja. Nieporuszające się monstrum na growlu bez broni zbudowane z samych zderzaków z pociągu . Nosi taką samą nazwę, a jest to coś dziwnego, czego istnienia nie można wyjaśnić. Czekaj zapomniałem dowalić...... przy każdym zdaniu żeby wymusić głębsza dygresja nad czymś co jest oczywiste kek. Tak dla informacji leviathany dobiera po zsumowanym ps drużyny. 

Mini poradnik build 15 k.

Build 10 k, zdejmujemy niepotrzebny pancerz boczny i tylny, wieszamy beczki z paliwem. Wow 15 k!!!!

• Upvote 1

On 18.07.2017 at 7:09 PM, GhostSilencePL said:

Zgodze się z tym tylko w połowie ponieważ canony też są bardzo dobre. Pociski z canonow szybciej dolatuja do celu i łatwiej trafić w kabinę lewiatana. Osobiscie uzywam 3x executioner 88mm. Z przebiciem pancerza widac jak odpadają solidne kawałki lewiatana, zabierając nieraz ze sobą jakąś broń jeżeli została nieprzemyślanie zamontowana. Na pewno nie opłaca sie na invasion montować karabinów, shotgunów czy też turretów i dronów.

On 17.07.2017 at 8:27 PM, IwonTheInternet said:

Po trzecie - wszystko zależy od tego jakich masz przeciwników w rajdach ( lunatycy są najtrudniejsi w większości raidów)

A najłatwiejsi którzy?

Mi rajdy nie sprawiają trudności choć kilka razy sie zdarzyło, że w cargo race na samym początku rajdu spawniło skrzynkę prawie, że z drugiej strony mapy i nikt nie miał szans zdążyć na czas. Jedyne co mnie irytuje to gracze w hard raids którzy maja ledwo 4k PS i mają zamontowane chordsy czy rapiery. Jak widzę dwóch takich w drużynie to wiem, że będę zmuszony używać repair kit a i tak to nie gwarantuje wygranej. Ogólnie w rajdach dobrze używać karabinów, minigunów, shotgunów wspomaganych radiatorami i coolerami (rare/ epic/ legendary). Nie dotyczy to invasion gdzie najlepiej sprawują się rakiety i działa oraz siege gdzie trzeba niszczyć platformy wroga- tutaj oprócz rakiet i dział nie najgorzej sprawują się rapiery i ac whirlwindy (ale koniecznie trzeba celować w słabe punkty platform którymi są zamontowane na nich bronie). W każdym typie rajdów dobrze jest umieszczać bronie jak najwyżej bo jak wiadomo boty celują w kabinę. Takie rusztowanie nad kabiną dobrze jest zrobić z elementów przez które przelatują pociski. Co do innych broni niż wymienione powyżej mam mieszane uczucia. Naprowadzane rakiety nie nadają sie do bliskich starć z botami, dronami nie idzie celować np we wrogie wyrzutnie rakiet, autocanony za wolno się obracają, mele weapons zabierają za dużo czasu gdy liczy się szybkie pokonanie jakiejś trasy bo w bota trzeba wjechać i go "cisnąć" mówiąc kolokwialnie.

To i ja dodam coś od siebie na temat rajdów. Bardzo często robię rajdy hard, medium no i easy (głównie dla misji sezonowych i tych dziennych) i dla mnie najlepiej sprawdzają się 3 Spectre, wcześniej miałem 1 spectre i 2 Vectory i też nie było źle na tych rajdach. Do tego coolery i idzie szybko zniszczyć takiego bota celując w kabinę. Równie dobrze powinny się sprawdzić 4 MG13 Equalizery, chociaż tutaj to bardziej kto co woli, jak komuś odpowiadają cannony i potrafi z nich strzelać, to nie widzę przeszkody, Caucasy nawet też są dobre tutaj, ale na pewno nie drony czy turrety. Przy Scavengersach staram się najpierw zniszczyć im broń (medium i hard - Spectre mają) dzięki czemu za wiele mi nie zrobią i na spokojnie można ich zniszczyć. Ogólnie to Lunatici są najciężsi na hard, więc jak jest jakiś rajd gdzie oni są wrogiem, to bardzo rzadko robię takie rajdy, a jak się trafi jeszcze na 3 graczy do pomocy z PS'em 4-5k to przegrana już na samym starcie.

I tak jak tutaj już wcześniej pisano, broń najlepiej montować wyżej od kabiny i na częściach, które nie dodają struktury. Ja używam gun mount i grille 2 do tego.

Natomiast co do inwazji, to kabinę najlepiej jest dać na tył i z przodu mnóstwo części a na podwyższeniu WASP'y / Crickiet'y Chociaż co do tych inwazji to rozmyślam czy dwa reapery i dużo ammo packów nie będzie lepszym wyjściem. DMG mają nawet spory.

Co do cargo race czy defence to jedna mapa to chyba jakaś pomyłka, nie pamiętam ale chyba rock city, gdzie ostatnia skrzynka / pumpjuck jest na drugim końcu mapy i zanim zdążysz tam dojechać, to albo upłynie czas, albo pumpjuck zostanie zniszczony.

PS. Widzę, że temat trochę odkopany przez innego użytkownika, ale myślę, że mój post coś się przyda dla początkujących graczy  ;)

Moje trzy bildy na rajdy:

a) 3x executioner 88mm + 2x epickie ammo pack + 1x rare ammo pack po fuzji

b) 3x mg13 + 1x spectre + epicki radiator i cooler (oba po fuzji)

c) 2x wasp + 1x cryckiet + heavy engine (ktory przyspiesza ładowanie o 20%) + 2x epickie ammo pack

Oczywiście jeżeli robię seasons to bronie wymieniam na te wymagane do zrobienia zadania tak aby za dużo nie stracić z siły ognia. Np spectre zmianiam na mg13 i jeden uzyskany dzięki temu zabiegowi punkt energii przeznaczam na mele weapon.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.