Sign in to follow this  
MadChrisPL

Nowy Brawl - Big Black Scorpions

Recommended Posts

Co sądzicie o nowy trybie brawl - big black scorpions?, ja uważam ze to najlepszy pomysł jaki został zaimplementowany do gry od dłuższego czasu, ja bawie sie w tym trybie duzo lepiej niz w pozostalych (wczoraj udalo mi sie zarobic sporo coinsów bo najczesciej lądowałem w czołowce wyniku a za to płacą 120-100 złomu)

Dla mnie to obecnie najlepsze źródło złomu, bo nie dość że otrzymujesz go dużo to jeszcze masz równe szanse co przeciwnicy ( bo w innych trybach musisz mieć odpicowany pojazd z własnych źródeł ). Denerwuje mnie w tym tylko to że nie może w żaden sposób aktywować boosterów ( silników odrzutowych ) że by wnieść się w powietrze, jak gram to gra do żadnego przycisku je nie przypisuje przez co nie mam je jak aktywować.

grasz na konsoli czy na pececie? a jesli na pececie to czy naciskanie klawisza F nie daje tobie zadnych efektów podczas gry?

Edited by MadChrisPL

Jak nie daje? Wyrzuca cię to błyskawicznie w powietrze. Możesz dzięki temu uniknąć wrogiego pocisku, dostać się w normalnie niedostępne miejsca czy też oddać strzał w przeciwnika poniżej (np schowanego za jakimś murkiem czy pagórkiem).

1 hour ago, Spichris said:

Jak nie daje? Wyrzuca cię to błyskawicznie w powietrze. Możesz dzięki temu uniknąć wrogiego pocisku, dostać się w normalnie niedostępne miejsca czy też oddać strzał w przeciwnika poniżej (np schowanego za jakimś murkiem czy pagórkiem).

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania: ja nie napisalem że klawisz F nic nie daje, tylko zapytałem kolege czy mu działa ten przycisk F ponieważ napisał wczesniej że

Denerwuje mnie w tym tylko to że nie może w żaden sposób aktywować boosterów ( silników odrzutowych ) że by wnieść się w powietrze

Edited by MadChrisPL

19 minut temu edytowałeś post. Czyżbyś zjadł jakieś słowo i teraz na szybko dopisał tylko po to żeby komuś wciskać brak zrozumienia?

prosze prosze mamy tutaj prawdziwego detektywa, dla twojej informacji dodałem słowo "tobie" w zdaniu, ale to i tak nic nie zmienia bo jak byś kolego przeczytał uważnie temat to byś wczesniej przeczytał zdanie kolegi "Gentelmena..." którze brzmi:

Denerwuje mnie w tym tylko to że nie może w żaden sposób aktywować boosterów ( silników odrzutowych ) że by wnieść się w powietrze, jak gram to gra do żadnego przycisku je nie przypisuje przez co nie mam je jak aktywować.

możesz je przeczytać w drugim poscie tego wątku

Podoba mi się, jedyny brawl który lubię. Sporo pieniędzy, zawsze ta sama mapa,zawsze ten sam pojazd. Mapa sama w sobie jest świetna i bardzo ją lubię. Podsumowanie: Tryb jest miły, pierwszy brawl w którego zagrałem, zawsze go wyczekuje jak głodny pies jedzenia. I dodam, że jesteśmy wynagradzani za tą przyjemność. (120-60 scrapu. nadal lepiej od zwykłych gier.)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.