Sign in to follow this  
Groteskowy84

Czym się różni?

Recommended Posts

Jest improved radar z wygrywaniem na poziomie 450m i Radar-detector z wykrywaniem na 250m....
I moje pytanie, po co jest ten radar detektor bo nie ogarniam tego.

Ten drugi wykrywa przez ściany. A zwykłe radary tylko w polu widzenia w zamian za zerowy koszt energii.

• Upvote 1

Super dziękuje
Ale to wykrywa tylko pojazdy z radarem? Czy wszystkie?

Wszystkie. Polecam też zamontować radio które pozwala wysyłać informacje sojusznikom. Dzięki temu będą widzieli to co ty.

• Upvote 1

Radyjko mam zamontowane :)
Raz jeszcze dziękuję za pomoc

Podstawa to radio + radar. Można zamontować detector i wtedy dziala jak radar i radio a do tego wykrywa niewidzialnych graczy którzy używają chameleony- wszystko to kosztem jednego punktu energii.

8 hours ago, BialyPielgrzym said:

Podstawa to radio + radar. Można zamontować detector i wtedy dziala jak radar i radio a do tego wykrywa niewidzialnych graczy którzy używają chameleony- wszystko to kosztem jednego punktu energii.

No właśnie nie wykrywa niewidki. Jedyny plus to to że widzisz na minimapie gościa przed zniknięciem. 

To ja już nie wiem, czy cover oznacza kogos za budynkiem? Czyli normalny radar nie wykryje kogoś za budynkiem?

imho szkoda energii na radary w randomowych bitwach (za male mapy ma ta gra i za duzy chaos panuje, gdyby gra byla bardziej skillowa i lepiej zbalansowana jesli chodzi o bronie to tak mialoby to sens ...a tak to meh (np. mozesz sobie montowac najlepsze radary a jak przyjedzie zza zakrętu gosciu "szufelka" z shogunami to pozamiatane w wiekszosci przypadków)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.