Morbifer

ROPA a R0PA cz/sk

Recommended Posts

ropa lebka menší.png

Zdravím všechny cz/sk hráče.

Klan ROPA nabírá hráče do svých řad. Pokud máš chuť jezdit čety, klanové akce a ještě si i přitom pokecat tak přijď k nám. 

Požadujeme

- discord pokaždé když jsi ve hře

- PS min 5000 

- komunikativní a přátelskou povahu

- věk pokud možno 18+

V případě zájmu kontaktuj hráče Morbifer , Simono_CZ .

Pokud budeš delší dobu offline zanech mi zde prosím zprávu ať víme co se s tebou děje. 

Edited by Morbifer
  • Upvote 1

Tak klan se nám pomalu rozrůstá. Už je nás 13. Za pouhý den fungování klanu. Takže potenciální zájemci už nemusí mít strach že tu budou sami. :-)

Edited by Morbifer

Trochu jsme prořídly (11).  Chlapci i přes souhlas s používáním teamspeaku při vstupu do klanu nehodlali toto pravidlo dodržovat. Bohužel bez komunikace to nejde. Míst v klanu je málo a tak se s ním musí šetřit pro ty co mají opravdový zájem.

Edited by Morbifer

Dnešní den byl vcelku plodný na nové hráče. Klan jsme se nám zaplnil už ze 3/4 . Je nás šestnáct, tak nám to v četách už docela šlapalo. Kdo má zájem stále máme 4 volná místa.

Tak klan je v podstatě zaplněn. Občas se ale najde někdo kdo je třeba 5 dnů offline. Pokud mi nedá vědět dopředu má bohužel smůlu a musím ho z klanu odstranit, aby nezabíral místo aktivnějším hráčům. Takže potenciální zájemci nezoufejte a klidně se mi ozvěte. Možná bude někdo na vyhazov a místo v klanu máte jisté. 

ahoj, rád bych se přidal k vám do klanu, pokud ještě nabíráte nové bojovníky :) , TS i Discord mám, 6300 ps a denně hraju 4-8 hodin (trochu závislák no :) ), hrál jsem i wot a warfare, tak nějaké zkušenosti snad mám a 18 let už mi rozhodně bylo :). díky za jakoukoli odpověd a at se daří (nick ve hře Kuffenbach)

Edited by Kuffenbach

Zdravím chtěl  bych jen omluvit mou=(Simono_CZ) a bráchovu=(AdamSonSVK) nepřítomnost ve dnech 30.8-3.1. Jedeme na airsoftovou akci. Děkuji za pochopení. ;-)

Pro velký zájem a málo míst v klanu byl otevřen druhý klan Ropy v podstatě s identickým názvem R0PA . Je zde pouze použita nula místo písmene O. Míst je tedy znovu dostatek, takže kdo by se chtěl přidat a rozšířit naše řady, splňuje podmínky a souhlasí s našimi pravidly, je zde vítán. 

Jsme jeden z nejaktivnějších cz/sk klanů. Takže je pořád s kým jezdit. Klany jsme rozdělili tak že hráči s menším pskem byli přesunuti do druhého klanu aby mohli v klidu expit a navyšovat své zkušenosti a psko. V hlavním klanu zůstali hráči s pskem okolo 10K a vyšším. Stále ještě tedy díky přesunu máme v hlavním klanu místo pro zkušené a silnější hráče a v druhém klanu místo pro hráče slabší. Nabízíme tedy přátelskou komunitu jak se slabšími tak i se silnějšími hráči, ochotu poradit či pomoci s čímkoliv a možnost jezdit čety v podstatě na jakémkoliv ps. Tak neváhejte a přijďte rozšířit naše řady, klan ROPA i R0PA na Vás čeká. 

Ahoj,

rád bych se připojil ke klanu. Dle popisu bych to viděl na R0PA, jelikož se pohybuji kolem 5500 ps.

Online bývám celkem pravidelně ve večerních hodinách.

Těším se na odpověď.

Pjotr_The_Insane

To by bylo aby Uranium v brzké době nebylo. :-)

Pozice se samozřejmě bude ještě měnit, ale už to začíná vypadat trochu veseleji. Na to že nejsme klan nejnabušenějších hráčů je to myslím velice dobré. 

Dost našich vrahounů ještě pořád střádá suroviny na lepší zbraně, takže uvidíme kam až to časem dotáhneme.

Stále máme několik volných míst, takže kdo nechce jezdit sám a rád si zajezdí čety, cw apod v bandě dospělých chlapů nechť se ozve.

Práci čest a lovu zdar.  

Edited by Morbifer

Tak jak to tak vypadá asi jsme v současnosti nejaktivnější czsk klan. Proběhlo i vyčistění klanů od naktivních hráčů takže máme k dispozici několik míst jak v prvním tak i ve druhém. Připomínám že první klan je pro hráče zkušenější a vyspělejší (technologicky) co chtějí hrát klanovky a druhý je pro hráče co teprve vylepšují svůj vozový park a zbraně nebo pro ty co je klanovky nezajímají. Máte-li tedy někdo zájem neváhejte a ozvěte se než se místo zase zaplní. Přeji zábavnou hru. Morbifer

Zdar, hráč bananakebab by měl zájem o členství. Jel sem s nim pár raidů a misí. Vypadá v pohodě. Itemy má podobný jako já, když sem v klanu začínal. Aktivitu přislíbil :)
Teď mám odpolední, tak vás tu nejspíš nepotkám, proto píšu sem.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.