PunchyMcBritches

Ruskej balance

Recommended Posts

6 hours ago, lukasarcher said:

A co ti vadí? Prohráli jste? Není důležité vysoké PS, ale taky zbraně a vybavení.

to nemyslis vazne ze ne ? vis kolik je rozdil jen v HPckach  ? o zbranich nema cenu mluvit tam je to jasny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neni to jen o zbranich a PSku, ale hlavne o skillu. Chapu ze kdyz mate fakt moc nizky PS tak vas borec se 3 Exekutorama vypari na jednu ranu, ale hodnekrat se lidi stresujou pritom je hlavni chyba u nich. Kolikrat PS vubec nic neznamena, jsou hraci co maji velky PS ale je to tim ze maji prilis soucastek, takze jsou tezky, pomaly a maj trochu vic HP, ale zbrane treba horsi nez nekdo kdo ma nizsi PS, min brneni ale lepsi zbrane. Je fakt ze MM se obcas nedari a sklada to prapodivne, to se vsak casem zlepsi, nezapomente ze hra je stale ve vyvoji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaprvé má War Thunder stejného pouze vydavatele, nikoliv vývojový tým, a zadruhé fakt myslíš, že se ani jedna hra za těch několik let nezlepšila? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zodpovědnost má vydavatel, ne vývojový tým. V obchodním vztahu jsem s vydavatelem. Iphone taky reklamuješ u Applu a ne u Foxconnu.

Ale problémy MM způsobuje nedostatek hráčů, s tím moc dělat nejde, pokud teda nechceš čekat na hru minuty. Kdo někdy zkusil hrát kolem 3-4 ráno, tak tam MM cedí krev aby vůbec něco pustil.
Ale s tímhle se potýká spousta her s menší hráčskou základnou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.