HanysPL

Missile drone

Recommended Posts

Anomalią  jest jak sojusznik  do mnie strzela nie robi mi uszkodzeń to jest Ok ale mój własny dron podczas bitwy  np jak strzeli a ja będę na lini ognia robi mi obrażenia (uszkodzenia ) druga rzecz  to nie przewracalne drzewa lub  ogrodzenia z siatki                   

Wszystko jest dobrze. Z tym dronem to tak jak w realu. Jak rzucisz kamień w powietrze i spadnie Ci na łeb to też zaboli :004j: Tak było, jest i raczej pozostanie. Nie mówiąc o tym, że mało kto lubi te drony właśnie z takich przyczyn jak podajesz, ponadto są mało efektywne na wyższych PS'ach bo wszyscy wiedzą o ich kontrowaniu a na niższych za wolno strzelają. Drony z pociskami są 3 najtańszą bronią fioletową na markecie jeśli je liczyć jako standardowa broń (bo są to moduły) tańsze są tylko whirlwindy i missile turety.

druga rzecz  to nie przewracalne drzewa lub  ogrodzenia z siatki

Na tym etapie gry to też normalna sprawa. Deweloperzy mają masę rzeczy do poprawienia, więc takie rzeczy jak fizyka obiektów to rzeczy drugo czy nawet trzecioplanowe. jak to się mówi kiedy to wprowadzą?

"SOON" :D

to że drony są niedoskonałe to widać po to jest beta by poprawili do tego wykupiłem skile perseusza tanie nie były gdybym wiedział ze to taka kicha( nie do poprawki )to bym tego nie składał ani skili bym nie wykupywał. A odnośnie " jak w realu. Jak rzucisz kamień w powietrze i spadnie Ci na łeb to też zaboli " to jak strzelę w swojego z armaty czy z rakietnic też bym musiał go rozwalić jak w realu . Gdzie logika i sens drony są po prostu nie udanym produktem w tej grze

7 hours ago, HanysPL said:

jaki sens wykupienie skili skoro nic nie dają za te materiały złożyłbyś pare dobrych broni

Hahahahhaha. Drony to wiadomo, że czysty skill. Jeszcze w turrety zainwestuj. Wiadomo że skille co drivera są zupełnie bezużyteczne XD

12 hours ago, HanysPL said:

Anomalią  jest jak sojusznik  do mnie strzela nie robi mi uszkodzeń to jest Ok ale mój własny dron podczas bitwy  np jak strzeli a ja będę na lini ognia robi mi obrażenia (uszkodzenia )                  

W tej grze już tak jest że sobie zadasz uszkodzenia ale sojusznikowi już nie. Tak samo jak masz np. Waspy i przykleisz się do ściany po czym strzelisz dostaniesz obrażenia.

Edited by Tajfun403

13 hours ago, IwonTheInternet said:

Hahahahhaha. Drony to wiadomo, że czysty skill. Jeszcze w turrety zainwestuj. Wiadomo że skille co drivera są zupełnie bezużyteczne XD

Nie są.  Bonus z fuzji + bonus od kierowcy i się robi już całkiem znacząca różnica.  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.