Sign in to follow this  
MajorROB

Nowa frakcja.

Recommended Posts

1s.jpg.67993a04e303012088145cb06d7b8ddd.2s.jpg.e21c8e46474fbdbad7ef3806b2e68b9f.3s.jpg.c84a17f628ad7408cc87cbe36eb86c84.

4s.jpg.548bdc09bb6b44c98c47e56b0d91edbb.

No nie mogłem się powstrzymać i muszę znowu zepsuć wam niespodziankę.

W plikach gry mamy dwie kabiny frakcji "naukowców" i części konstrukcyjne a naukowcy jak wiadomo posługują się nowoczesną bronią Używać będą  broni elektrycznych "wyrzutnia plazmowa"  "działko tesli" "karabin fuzyjny" i "laser gatlinga".

Jakiej technologii będą używać do napędzania swoich pojazdów?

Tu mamy odpowiedź:

crossount-interview-F2P21.jpg.100ce34253

Najprawdopodobniej będą to "hovery" sterowane silniki odrzutowe, ta technologia najbardziej pasuje bo broń energetyczna raczej nie będzie generować odrzutu, który bardzo łatwo destabilizował takie pojazdy. 

Nie znalazłem nic o modułach specjalnych ale pewnie będą jakieś pola siłowe w każdym razie na pewno coś hi-tech.

Jaka może być specyfikacja frakcji?

Myślę że pojazdy nie będą super wytrzymałe i szybkie ale za to lekkie i mobilne bez trudu będą przelatywać nad wodą i małymi przeszkodami.Brak pancerza mogą zrekompensować sobie przez instalację pól siłowych.

Kabiny raczej będą średniej/małej wielkości i na pewno będą dodawać dużo energii.

Broń energetyczna na pewno będzie najpotężniejsza więc frakcja  będzie dostępna na wyższych poziomach np. jak frakcja wilków.

22 hours ago, MajorROB said:

4feba99c6d3c079dd447276e16d6.jpg

Tak wygląda pojazd "Dzieci Świtu"(?). 

Jedyne co jest od nowej frakcji na screenie to hover'sy.

Reszta zostanie pokazana niedługo :>

@MajorROB

Możesz otworzyć te pliki i pokazać przedmioty? Frakcja pewnie zostanie dodana w ciągu tygodnia-dwóch. Bo z tego co zauważyłem tutaj "wkrótce" oznacza "za moment".

Moim zdaniem jeżeli chodzi o ich mobilność to będą raczej ograniczone mniej więcej do prędkości gąsienic (tych małych podwójnych, najszybszych).

I ciekawe jaki będzie udźwig tego, aby nie było tak, że takie silniczki będą dźwigać Leviatany czy chociaż zwykłe maszyny ale ważące po 10 ton bo to będą jaja.

A bronie pewnie typu Scorpion (może stanieje i będzie polewa z tych co kupili za kilkadziesiąt K hehe). 

No i oby te kosmiczne bronie to nie były ze Star Conflict bo to już będzie przeginka.

A i tak najbardziej czekam na kabiny i takie "zwykłe" części do budowy.

@Cpt_Nero

Jeżeli możesz na co mam nadzieje to weź ich przyciśnij aby zajęli się fizyką jazdy bo gra małymi szybkimi pojazdami to jakaś farsa. Ślizgają się strasznie a nie powinny.

Edited by ProHejter

Witam

Razem z kolegą Primal_Dragon odkryliśmy pewną nieścisłość co do opisu broni w nadchodzącej frakcji. Dev Blog na stronie podaje że można zamontować dwie bronie na pojeździe,

natomiast na forum piszą że trzy. Apollo generator albo zwykła literówka????? pozdrawiam

59a4f454632c5_Beztytuu.jpg.c6add949f4b0059a4f46cb2bf3_Beztytuu2.thumb.jpg.66b28d

Apollo wróci, to już potwierdzone. Jako legendarny (żółty) przedmiot. No to mamy grindu na kolejny miesiąc po to żeby mieć 1 energii więcej.

A na YT widziałem już filmy i to paro godzinne w których ruskie grają hoverami na randomku więc jest bardzo blisko.

On 20.08.2017 at 6:22 PM, MajorROB said:

Nie znalazłem nic o modułach specjalnych ale pewnie będą jakieś pola siłowe w każdym razie na pewno coś hi-tech.

Przewidziałem że kabiny nie będą duże (sputnik EPIC jest niewiele większa od growla) będą miały dużo energii ,będą pola siłowe i urządzenia hi-tech. Czas zacząć wróżyć za donejty.

3 hours ago, Goczku said:

Dzisiaj pojawił się wpis na blogu developerów, zdradzono kilka szczegółów, m.in. wymagania dotyczące dostępu do nowej frakcji - będzie to 10 poziom Nomadów.

Przeczytałem... Fajny sposób na zabicie randomków. Scrap i tak zarabia się tylko na brawlach, a skoro z randomków będzie można zdobyć tylko śmieszne ilości scrapu, to granie ich nie ma sensu. Tylko do farmienia paliwka. Kable i elektronika za rajdy... Masakra. Znaczy samo jakoś budzi rajdy, bo teraz z samego dziennego paliwka mamy 170 koperka jak dobrze pójdzie. A tak to zamiast sprzedawać nadwyżki trzeba zbierać drugi surowiec. Ale to nie zmienia faktu że randomki będą zabite... Ew. dla tych którzy chcą przyspieszyć grind.

No w tym to już raczej nie haha. Jak aktualizacje są w środy to będzie jak piszecie. Słabe to, czekać tyle czasu. Liczyłem, że będzie w tym albo w poprzednim tygodniu. Part 4 pojawił się na stronie głównej dwa razy XD. Dlatego, że pisali mi, że 4 jest ostatni i pewnie kapneli się, że jak zrobią 5 to ja będę to wypominał im pod tematem hehe. A tak to zajebiście, za 2 dni kończy mi się wolne więc. Więc to oczywiste bo zawsze mam takie "szczęście". Że jak na coś czekam to akurat dzień,dwa wcześniej musi się coś stać. A kiedyś to wywiadówki miałem w dniu aktualizacji w WoT i grałem miesiąc później hahahaha o jezu xd.

Dawać szybko te aktualizacje.

1 hour ago, ProHejter said:

Że jak na coś czekam to akurat dzień,dwa wcześniej musi się coś stać.

Zwolnij się, weź kredyt, zmień pracę ewentualnie wystaw Targem fakturę za  nie wykonaną pracę, chcą żebyś grał to niech płacą!

Aktualizacje są w ćwiartki chyba nie?

1 hour ago, IwonTheInternet said:

Najczęściej w czwartki. Nie mogę się doczekać latającego frame buildu na 5000 ps z 2500 hp. Do tego jakieś miłe executionery i mamy latającą gwiazdę śmierci.

Nowe bronie i wyposażenie na pewno będą OP, Tarcash wprowadza te zabawki tylko po to by wyprowadzić z gry duże ilości coinów. Te nowe bronie to taki ekwiwalent premium tanków z WoT.

Ja już widzę jedną OP broń, jest ją Synthesis. Taki sam PS jak AC Rapier, 151 hp, duże uszkodzenia i ta szybkość strzelania, można nim strzelać prawie bez przerwy, nie przegrzewa się.

I jak to jest możliwe, że niektórzy mają już ponad 7 lvl w nowej frakcji? Przecież to jest prawie 1 mln reputacji , a przez te 10 godzin to co najwyżej można było uzyskać jakieś 300 tyś, no chyba że ilość punktów do uzyskania jest mniejsza niż w innych frakcjach, w co wątpię.

Edited by BasherX

Just now, BasherX said:

Ja już widzę jedną OP broń, jest ją Synthesis. Taki sam PS jak AC Rapier, 151 hp, duże uszkodzenia i ta szybkość strzelania, można nim strzelać prawie bez przerwy, nie przegrzewa się.

I jak to jest możliwe, że niektórzy mają już ponad 7 lvl w nowej frakcji? Przecież to jest prawie 1 mln reputacji , a przez te 10 godzin to co najwyżej można było uzyskać jakieś 300 tyś, no chyba że ilość punktów do uzyskania jest mniejsza niż w innych frakcjach, w co wątpię.

Ludzie mają tą broń z nowej paczki.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.