Sign in to follow this  
Summoned88

[spoiler] Nowe hoovery

Recommended Posts

Gdzieś w czeluściach youtuba widziałem filmik na którym widać, że da się tymi hooverami na spore wzniesienia wspinać (które mają niemalże kąt prosty). Do tego słyszałem, że ma być to najdroższa część (i za pewne tak będzie...). Na general czat w grze jakiś GM mi napisał, że we wrześniu już się mają pokazać. Ma ktoś może linki do większej ilości filmików z tymi hooverami ? 

On 29.08.2017 at 3:34 AM, BialyPielgrzym said:

Gdzieś w czeluściach youtuba widziałem filmik na którym widać, że da się tymi hooverami na spore wzniesienia wspinać (które mają niemalże kąt prosty). Do tego słyszałem, że ma być to najdroższa część (i za pewne tak będzie...). Na general czat w grze jakiś GM mi napisał, że we wrześniu już się mają pokazać. Ma ktoś może linki do większej ilości filmików z tymi hooverami ? 

Kto i kiedy?

6 dni, właściwie z dzisiejszym to 7. Pasowałoby, dzisiaj, może jutro opublikują 3 część Down Children i podają kiedy dodadzą do gry. 5 dni było by Ok. Przed eventem który był nie dawno jak informowali "wkrótce" to był chyba tydzień później.

On 30.08.2017 at 7:01 PM, Cpt_Nero said:

Kto i kiedy?

Nie pamietam jaki miał nick... Teraz i tak to dla mnie mało istotne. Żałobe mam. Brak neta przez kilka dni i nie mogę grać. Próbowałem nawet z telefonu internet LTE przekierować do kompa ale jest za wolny żeby grać. Jeszcze tylko jeden dzień i znowu będę mógł bić boty i graczy.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.