Sign in to follow this  
Qwadrax

AnWa - Ancient Warriors: společenství herních válečníků

Recommended Posts

                       

 

                                  AnWaLogoProStreamery.png

 

 

Zdravím vás válečníci !!!

Rád bych vás informoval o nás, o projektu AnWa - Ancient Warriors: společenství herních válečníků, zakládáme klany napříč hrami dnes už působíme ve 12ti hrách a jednou z nich je i Crossout, na kterém jsme nový, v rámci klanu AnWa na Crossoutu vám můžeme nabídnout pohodové a zkušené hráče, každodenní pařbu v partě a to na různých PS, pro déle hrající hráče není problém snížit si PS a zapařit s nováčky. Klademe důraz na podporu všech členů. AnWa projekt také můžete potkat na Twitchi - komunita AnWa !!!

 

Pravidla klanu :

 • Hledáme aktivní hráče, co mají zájem o Crossout
 • Můžete se připojit na náš Discord a využít možnosti komunikace nejen pro hraní, ale třeba i na pokec o Crossoutu jako takovém, sledovat novinky, screeny ze hry, videa ze hry a podílet se na rozvoji AnWa komunity ve hře Crossout
 • Delší dobu offline= možnost vyhození z klanu ve hře Crossout
 • Věk neřešíme, pokud chceš hrát, umíš se chovat a bavit jsi vítán
 • Level neřešíme, samozřejmě čím větší level budete mít tím líp pro nás všechny, s větším levelem budeme mít více možností pro hraní(viz klanové války) 
 • Mít auto s nejméně 4000 ps

Život klanu :

 • Každý den jezdíme mise, raidy, brawls, invasion a na klanové války se připravujeme(jak jsem psal výše - jsem relativně nový na Crossoutu ale už máme členy s levelem 30)
 • Máme zkušené hráče kteří vám nejen poradí ale hlavně vám i pomůžou. 
 • Naši členové jsou pohodoví hráči se zájmem o Crossout

 

Dejte o sobě vědět a přihlaste se k herním válečníkům ve hře Crossout, Kontaktujte : Qwadrax a nezapomeňte že zatím je počet míst v klanu značně omezen(maximální počet členů je 20)


AnWa Crossout Web

Ancient Warrior Qwadrax

 

Edited by Qwadrax

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahoj, rád bych se přidal do clanu :) na discordu už jsem (pigfix), nicméně jsem pořád low level :) zatim 11. auto zatím max kolem 3-3,5k PS ;) takže třeba časem, pokud bych jen zbytečně zabíral místo - zatím vám jsem asi k ničemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, v klanu je teď plno, ale postupně jak se uvolní místo (když bude někdo delší dobu offline) tak tě naberu, když budeš chtít :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahojte rad sa pridam do klanu ak mate volno. hram pravidelne a som hm relativne pay2play zatial som do toho moc prachov nenatlacil ale hra ma fest bavi a hram skoro kazdy den x hodin  : )  dik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj , rád bych se přidal do vašeho klanu pokud je místo.

PS : 3800 (plus mínus)

Lvl : 16 (zatím)

Jsem aktivní hráč co hraje skoro každý den a hru už celkem ovládám.

Převážně jezdím s dronama ale jsem schopný udělat i vyjímku .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj všichni, pokouším se dát dohromady celou aktivní komunitu CZ/SK crossoutu. kdo chce přidejte se. https://discord.gg/4zEJjHH kdo by chtěl, klan, hledá hráče do klanu, chcete plnit adventuru, raidy, či jezdit PVP nechť se ozve. Rád pomůžu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.