Sign in to follow this  
Qwadrax

AnWa - Ancient Warriors: společenství herních válečníků

Recommended Posts

AnWaLogoProStreamery.png

Zdravím vás válečníci !!!

Rád bych vás informoval o nás, o projektu AnWa - Ancient Warriors: společenství herních válečníků, zakládáme klany napříč hrami dnes už působíme ve 12ti hrách a jednou z nich je i Crossout, na kterém jsme nový, v rámci klanu AnWa na Crossoutu vám můžeme nabídnout pohodové a zkušené hráče, každodenní pařbu v partě a to na různých PS, pro déle hrající hráče není problém snížit si PS a zapařit s nováčky. Klademe důraz na podporu všech členů. AnWa projekt také můžete potkat na Twitchi - komunita AnWa !!!

Pravidla klanu :

• Hledáme aktivní hráče, co mají zájem o Crossout
  • Můžete se připojit na náš Discord a využít možnosti komunikace nejen pro hraní, ale třeba i na pokec o Crossoutu jako takovém, sledovat novinky, screeny ze hry, videa ze hry a podílet se na rozvoji AnWa komunity ve hře Crossout
  • Delší dobu offline= možnost vyhození z klanu ve hře Crossout
  • Věk neřešíme, pokud chceš hrát, umíš se chovat a bavit jsi vítán
  • Level neřešíme, samozřejmě čím větší level budete mít tím líp pro nás všechny, s větším levelem budeme mít více možností pro hraní(viz klanové války) 
  • Mít auto s nejméně 4000 ps

Život klanu :

• Každý den jezdíme mise, raidy, brawls, invasion a na klanové války se připravujeme(jak jsem psal výše - jsem relativně nový na Crossoutu ale už máme členy s levelem 30)
  • Máme zkušené hráče kteří vám nejen poradí ale hlavně vám i pomůžou. 
  • Naši členové jsou pohodoví hráči se zájmem o Crossout

Dejte o sobě vědět a přihlaste se k herním válečníkům ve hře Crossout, Kontaktujte : Qwadrax a nezapomeňte že zatím je počet míst v klanu značně omezen(maximální počet členů je 20)

AnWa Crossout Web

Ancient Warrior Qwadrax

Edited by Qwadrax

ahoj, rád bych se přidal do clanu :) na discordu už jsem (pigfix), nicméně jsem pořád low level :) zatim 11. auto zatím max kolem 3-3,5k PS ;) takže třeba časem, pokud bych jen zbytečně zabíral místo - zatím vám jsem asi k ničemu :)

Ahoj, v klanu je teď plno, ale postupně jak se uvolní místo (když bude někdo delší dobu offline) tak tě naberu, když budeš chtít :D

Ahojte rad sa pridam do klanu ak mate volno. hram pravidelne a som hm relativne pay2play zatial som do toho moc prachov nenatlacil ale hra ma fest bavi a hram skoro kazdy den x hodin  : )  dik

Ahoj , rád bych se přidal do vašeho klanu pokud je místo.

PS : 3800 (plus mínus)

Lvl : 16 (zatím)

Jsem aktivní hráč co hraje skoro každý den a hru už celkem ovládám.

Převážně jezdím s dronama ale jsem schopný udělat i vyjímku .

Ahoj všichni, pokouším se dát dohromady celou aktivní komunitu CZ/SK crossoutu. kdo chce přidejte se. https://discord.gg/4zEJjHH kdo by chtěl, klan, hledá hráče do klanu, chcete plnit adventuru, raidy, či jezdit PVP nechť se ozve. Rád pomůžu.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.