Kaunmann

Co jsme potkali na Cestě.

Recommended Posts

Vlákno pro postování všech cizích vozítek,které vás ve hře ať už rozesmáli,naštvali nebo jinak zaujali.

A hned tu mám neuvěřitelnýho trolla co sem potkal v závodech. Chytal autíčka soupeřů do ohrádky hned na startu a tim kazil hru,nedalo se z toho utect,jen umřít...

screenshot-170903-180544.jpg

screenshot-170903-180548.jpg

Edited by Kaunmann

59ac4ca12467c_reportibezhranic.jpg.be229

1 hour ago, Jerson said:

A co takhle nahlásit ho, aby dostal ban? 

on by se z toho udávání mohl udělat i celkem vypečený event; jmenovalo by se to třeba Reportéři bez hranic a odměna by byla avatar Pavlík Morozov. hra má jak potřebný třídní původ, tak i neustále generovanou širokou plejádu et(n)icky ospravedlnitelných důvodů k pěstování naší národní kratochvíle!

:002j:

kurio_1.jpg.35b74b1ffbafe1aa268c92c24754

kurio_2.jpg.ad21ad400770950fdd077a04fb8c

kurio_3.jpg.8c50b4695a4221514687b75e1a5b

Dlouhého i Širokého jsem již potkala, teď ještě nějakého Bystrozrakého - třeba blázna, co vozí hodně radarů...

:006j:

Edited by Marie_CZ
  • Haha 1

2 hours ago, Kaunmann said:

Vlákno pro postování všech cizích vozítek,které vás ve hře ať už rozesmáli,naštvali nebo jinak zaujali.

A hned tu mám neuvěřitelnýho trolla co sem potkal v závodech. Chytal autíčka soupeřů do ohrádky hned na startu a tim kazil hru,nedalo se z toho utect,jen umřít...

screenshot-170903-180544.jpg

screenshot-170903-180548.jpg

Bohuzel blokovani zatim neni proti pravidlum.. Rikam zatim, protoze tu skoro kazdy Race resime hrace kteri toto delaji a tim kazi hru ostatnim.

Na screenu to není moc vidět. ale ten červený nick patří hráči, který celou hru stál na bázi a odtud po nás šil z vysoké věže Rapírama. A já si furt říkal odkud to na mě lítá.

Jo jo, tohle se mi na té hře líbí, kreativitě se meze nekladouscreenshot-170903-174019.thumb.jpg.ee9f3 

10 minutes ago, SamaelVargus said:

Na screenu to není moc vidět.

59ac566f3d719_nenmocpatrn.jpg.5bf7ea45bc

já jsem si to "není moc vidět" dovolila zvětšit. ale prostě ti věříme, no...

21 minutes ago, Mraevn said:

Bohuzel blokovani zatim neni proti pravidlum.. Rikam zatim, protoze tu skoro kazdy Race resime hrace kteri toto delaji a tim kazi hru ostatnim.

No, nechci radit, ale když by bylo trošku vůle, nebál bych se aplikovat pravidlo:
6.4. Use of vulnerabilities and / or errors of the game mechanics to get an unfair advantage.

Případně i:

6.5. Intentional infliction of damage to allied team members.

P.S.: Zaujal mě ten RAM. Poprvé jsem viděl že by někoho zabil dron nárazem:004_2:.

screenshot-170903-211420.jpg

1 minute ago, HavranRyc said:

P.S.: Zaujal mě ten RAM. Poprvé jsem viděl že by někoho zabil dron nárazem:004_2:.

proč by to měl bejt dron, tos moh bejt ty ne ?

1 minute ago, Kaunmann said:

proč by to měl bejt dron, tos moh bejt ty ne ?

Ne, já do ničeho nevrazil. Tohle vozidlo má na čumáku jen zářivku, takže nebourám. Navíc to byl poslední kill v bitvě, stál jsem cca 5m od enemy a můj dron do něj fakt narazil, on umřel a já dostal odznáček.
Jen jsem nečekal že ho tím může zabít:D.

1 hour ago, Marie_CZ said:

on by se z toho udávání mohl udělat i celkem vypečený event; jmenovalo by se to třeba Reportéři bez hranic a odměna by byla avatar Pavlík Morozov. hra má jak potřebný třídní původ, tak i neustále generovanou širokou plejádu et(n)icky ospravedlnitelných důvodů k pěstování naší národní kratochvíle!

Mno, já myslím, že úmyslně kazit hru ostatním je docela otravné, hlavně když se ten nápad začne rozšiřovat. Ostatně Crossout jsem přestal testovat poté, kdy se několik hráčů domluvilo a spolupracovali - bez ohledu na to, na jaké straně stáli. Všichni společně spolupracovali na likvidaci ostatních, takže do mě naráželi a převraceli členové vlastního týmu, aby mě protivníci mohli rozstřílet. Po pěti dnech takového opakovaného "hraní", když to vývojáři neřešili, jsem se na Crossout prostě vykašlal, protože to byla nulová zábava.

A celkem věřím, že pokud se někdo takový objeví v závodu a další hráči na něj naráží opakovaně, tak je hraní taky otráví, následně se o Crossoutu špatně vyjadřují a celkově to hře škodí. To není udávání, ale sebeobrana.

no vždyť proto jsem také navrhla rovnou celý reportérský event! hlásit se dá ledasco:

1) Kavkazy bez kol

2) neřízené vypouštěče dronů

3) modifikované zbraně (Mandrake horizontálně jako dělo)

4) hráči létající si pro výhru za hranice mapy

5) hráči lapající spoluhráče do autoohrádky

6a) pitomci úmyslně narážející na spawnu do spoluhráčů či je přímo převracející

6b) Marii_CZ za to, že do nich začne také vrážet či je přímo převracet

7) nadávky v nevypnutelném chatu (i když co je nadávka je značně relativní, např. čubka/děvka je na fóru moderátory tolerována, a rusáci angličtiny neznalí jsou schopní mezinárodně srozumitelně vyhvězdičkovat i celé souvětí o čtyřech vedlejších větách)

8) atd. atd. atd.

Edited by Marie_CZ

Normálně nepoznám ironii bez příslušného ukazatele, na netu dvojnásob a u tebe trojnásob. A ani nevím, zda tu je nějaké in game reportování.

já jsem konečně před dvěma týdny dopsala/vydala článek o metahraní s názvem "Leave to play"; ono se to u některých hráčů chytlo a začínají název i přístup používat. lidstvo je nevyčerpatelný zdroj pitomců; představa, že druhý den/týden/měsíc/rok po nahlášení problémů budou vývojáři vyřešené, je naivní. mohu se na spawnu vztekat v ohrádce a sepisovat reporty, nebo okamžitě leavnout a zkusit další hru tak často, dokud nebude dle mých představ o zábavě, jakou chci trávit svůj volný čas; mohu se tři minuty vztekat mezi kempujícími dělostřelci a rozvážeči krabic s drony, nebo dát leave a za pár vteřin být v nové hře. mohu po zabití trpně sledovat zbytek zápasu, nebo oželet benzín, který na hard raidy stejně nepotřebuji (protože je nejezdím) a ušetřit čas i stavební objem za zbytečné barely. mohu se svobodně rozhodnout - jen si to uvědomit.

ale uznávám, že někdy je ta možnost volby dost ošidná:

volba.jpg.37bdef08f2ae149820a3f4b315c8f3

- pak nezbývá nežli počítat do 7200 (cca dvě hodiny), zda bude další nabídka alespoň trochu pestřejší.

možnost reportování v (ruské+PEGI) hře samozřejmě nemůže chybět, stačí si vybrat z nabídky u jména hráče.

Edited by Marie_CZ
  • Like 1

11 hours ago, Mraevn said:

To jsou jen z toho duvodu, protoze jsou potreba na craft Reaperu, coz jak jiste vite je nejprodavanejsi legendarka.. Nebo aspon tomu tak bylo, naposled co jsem se dival.

11 hours ago, Marie_CZ said:

59ac566f3d719_nenmocpatrn.jpg.5bf7ea45bc

já jsem si to "není moc vidět" dovolila zvětšit. ale prostě ti věříme, no...

Dovolil jsem si malou rekonstrukci na malém PS.

Jako docela zábava, ta možnost schovat vůz za překážku či horizont skýtala opravdu zajímavé možnosti. Na vození expů určitě ne ale na chvilku to zabaví. Byl to takový suport, dost jsme vyhrávali a kolikrát jsem měl pocit že mou zásluhou:004: Nepřátelé byli zaneprázdněni marnou likvidací mé věže a náš tým je zatím rosekal. Vtipné bylo to, že vzhledem k tomu, že to byla jen startovací kabina s věžičkou, myslel jsem si, jakmile si pro mě někdo přijede, tak končím. Ale ejhle, vždy na mě najeli a kulomety se snažili rozstřelit věžičku. Věžička však stále držela, bodejď když byla z kulek propouštějících grilů. To si mnozí uvědomili až v hořícím stavu:005j:   screenshot-170903-230940.thumb.jpg.ca3f1screenshot-170903-214330.thumb.jpg.59abbscreenshot-170903-230256.thumb.jpg.e10a8

9 hours ago, Marie_CZ said:

3) modifikované zbraně (Mandrake horizontálně jako dělo)

Stejně nechápu, jak se to někomu povedlo:008:

8 hours ago, Marie_CZ said:

já jsem konečně před dvěma týdny dopsala/vydala článek o metahraní s názvem "Leave to play"; ono se to u některých hráčů chytlo a začínají název i přístup používat.

...  

Mohu se svobodně rozhodnout - jen si to uvědomit.

Problém je v tom, že pokud budeš hru takto opouštět a zkoušet další a další, aby tě bavily, tak krátkodobě můžeš uspět, pokud je pitomců málo a her dost, ale dáváš tím pitomcům volnou ruku, a pokud jejich počty budou růst, budeš stále víc a víc času trávit leavováním her a čekáním na nové, než hraním. Ve výsledku to může skončit tak, že se do hry bez pitomců nedostaneš, budou všude, a tvá jediná "volba" bude přestat hrát. Následně ani tito prudiči nebudou mít koho prudit a buď začnou hrát normálně (ale už být větší části odrazených spoluhráčů), nebo přestanou hrát taky. Celkově na tom ztratí všichni - slušní hráči, vývojáři, a ve výsledku i ti prudiči, i když čert je vem. 

A píšu to proto, že v Crossoutu se to už jeden čas stalo, všechny hry byly nehratelné. Dle teorie her existuje typ strategie špatný pro všechny hráče i hru samitnou a dobrá hra žádné takové strategie neumožňuje. A protože vývojáři nemůžou sledovat všechny hry, tak nahlášením takové strategie (skrz lidi, kteří ji používají) pomůžeš zlepšení hry. Omezení hráčů používajících takovou strategii se dá provést v řádu dní, aby se dál nešířili, úprava pravidel může být u takto relativně volné hry delší, ale s tím se počítá. Ban taky nemusí být trvalý, stačí jako varování, že takové chování není žádoucí.

Vzhledem k probíhajícímu vývoji a počtu hráčů může být Crossout (i) takový, jaký si ho uděláme.

Junak těm tvůj článek se dá někde přečíst, nebo je také jen pro vybrané oči? 

A k věci - včera jsem v bitvě potkal týpka, který měl raketové vozítko navržené na koly start s raketami mířícími dozadu, tedy dolů. Bohužel jsem ho nestihl vyfotit. Ale počítám, že bojová taktika měla být vzlet tak vysoko, že nebude rozumě zasažitelný, a střelba naváděných raket na kohokoliv pod sebou. 

Edited by Jerson

8 hours ago, Marie_CZ said:

ale uznávám, že někdy je ta možnost volby dost ošidná:

volba.jpg.37bdef08f2ae149820a3f4b315c8f3

A přitom Heist je nejvíc nejlepší Raid co je k dispozici.
Na easy a normal si ho ujezdíte sami (s 8000 PS), je to nejrychlejší, a když je potřeba farmit killy do sezóny, tak jich je tam přehršel.
Jak jsem měl rád Konvoje bo byly nejlehčí, tak teď mi přijdou zbytečně dlouhé, na Cargo race potřebujete spolupráci týmu (ale taky je snadný), Věže jsou nuda a Defence zase potřebuje funkční tým a občas kliku na sniper enemy.

2 hours ago, Jerson said:

Problém je v tom, že pokud budeš hru takto opouštět a zkoušet další a další, aby tě bavily, tak krátkodobě můžeš uspět, pokud je pitomců málo a her dost, ale dáváš tím pitomcům volnou ruku, a pokud jejich počty budou růst, budeš stále víc a víc času trávit leavováním her a čekáním na nové, než hraním. Ve výsledku to může skončit tak, že se do hry bez pitomců nedostaneš, budou všude, a tvá jediná "volba" bude přestat hrát. Následně ani tito prudiči nebudou mít koho prudit a buď začnou hrát normálně (ale už být větší části odrazených spoluhráčů), nebo přestanou hrát taky. Celkově na tom ztratí všichni - slušní hráči, vývojáři, a ve výsledku i ti prudiči, i když čert je vem. 

A píšu to proto, že v Crossoutu se to už jeden čas stalo, všechny hry byly nehratelné. Dle teorie her existuje typ strategie špatný pro všechny hráče i hru samitnou a dobrá hra žádné takové strategie neumožňuje. A protože vývojáři nemůžou sledovat všechny hry, tak nahlášením takové strategie (skrz lidi, kteří ji používají) pomůžeš zlepšení hry. Omezení hráčů používajících takovou strategii se dá provést v řádu dní, aby se dál nešířili, úprava pravidel může být u takto relativně volné hry delší, ale s tím se počítá. Ban taky nemusí být trvalý, stačí jako varování, že takové chování není žádoucí.

Vzhledem k probíhajícímu vývoji a počtu hráčů může být Crossout (i) takový, jaký si ho uděláme.

Junak těm tvůj článek se dá někde přečíst, nebo je také jen pro vybrané oči? 

A k věci - včera jsem v bitvě potkal týpka, který měl raketové vozítko navržené na koly start s raketami mířícími dozadu, tedy dolů. Bohužel jsem ho nestihl vyfotit. Ale počítám, že bojová taktika měla být vzlet tak vysoko, že nebude rozumě zasažitelný, a střelba naváděných raket na kohokoliv pod sebou. 

No teda, já bych to asi takhle nehrotil, vždyť je to furt jenom hra.

Mám rád hry které nejsou moc limitující a kde o vývoji rozhoduje komunita. I přes to, že jsem docela nervák a nejvíc ze všeho na světě mě dokážou vytočit idiotsky smýšlející lidé, tak v Crossoutu mě většinou nasere jen to, že něco podělám já sám.

Všemu ostatnímu se buď zasměju, či leavnu. Co se týče reportu zastávám Mariin názor. 

Neřešte to tak, furt se to dá vypnout a jít dělat něco jiného. To je výhoda, protože v běžném životě se takto problémy řešit nedají:002j:

P.S. Ale droni mě taky serou:DD

Já praktikuji váš přístup (z lenosti), ale souhlasím s Jersonem.

Ono to v reálu funguje takto:

Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem; nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem; nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, mlčel jsem; nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro Židy, mlčel jsem, nebyl jsem přece Žid.
Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat.

Není to dlouho co se tu někteří rozčilovali nad létáním mimo mapu ve Stormu. Když by se to nehlásilo a neřešilo, tak se to stane normou a létáme mimo mapu všichni, protože je to efektivní. Leč nudné, takže by Storm nikdo normálně nehrál, protože by to nemělo smysl (jak hra řešila dva lidi mimo mapu? Kdo vyhrál?).

A stejný přístup funguje i v životě. Pokud vidím a neřeším když někomu vykrádají auto, nemám důvod se zlobit když vyberou i moje. I v životě neděláme věci co nás nebaví (proto taky chodím do práce, abych nemusel dělat věci co mě nebaví a zaplatil si někoho kdo to udělá).

P.S.: Co jezdím TOW, tak mě nesere nic. Stejně to jen plivu z báze a jak mě něco uvidí tak umírám. Mezi výhrou a prohrou totiž není žádný rozdíl, díky capům na expy a suroviny je vlastně úplně jedno jak zahrajete a jak hra dopadne.
P.P.S.: Mě štve celá high PS meta. Ubylo close combat strojů a vše se teď reší na long range raketama, dělama, autokanónama. 

35 minutes ago, HavranRyc said:

Já praktikuji váš přístup (z lenosti), ale souhlasím s Jersonem.

Ono to v reálu funguje takto:

Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem; nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem; nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, mlčel jsem; nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro Židy, mlčel jsem, nebyl jsem přece Žid.
Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat.

Není to dlouho co se tu někteří rozčilovali nad létáním mimo mapu ve Stormu. Když by se to nehlásilo a neřešilo, tak se to stane normou a létáme mimo mapu všichni, protože je to efektivní. Leč nudné, takže by Storm nikdo normálně nehrál, protože by to nemělo smysl (jak hra řešila dva lidi mimo mapu? Kdo vyhrál?).

A stejný přístup funguje i v životě. Pokud vidím a neřeším když někomu vykrádají auto, nemám důvod se zlobit když vyberou i moje. I v životě neděláme věci co nás nebaví (proto taky chodím do práce, abych nemusel dělat věci co mě nebaví a zaplatil si někoho kdo to udělá).

P.S.: Co jezdím TOW, tak mě nesere nic. Stejně to jen plivu z báze a jak mě něco uvidí tak umírám. Mezi výhrou a prohrou totiž není žádný rozdíl, díky capům na expy a suroviny je vlastně úplně jedno jak zahrajete a jak hra dopadne.
P.P.S.: Mě štve celá high PS meta. Ubylo close combat strojů a vše se teď reší na long range raketama, dělama, autokanónama. 

Ale to je přesně ono co jsem chtěl říci. Nezastávám pasivitu ale je potřeba si uvědomit, že hra je furt jen hra. Jestli má někdo až příliš snadný život, bez jediného rozčílení, tak ho chápu, že je mu rozčilování vzácné a chce si ve hře zanadávat. Hry jsou přeci vytvářené pro trávení volného času a odpočinku. Nelze hru srovnávat s příchodem nacistů.

P.S. Než začnete na něco nadávat, je potřeba to nejdřív prověřit. Třeba ono všemi odsuzované létání za mapu. Hmmmm zaručený způsob jak vyhrávat Brawls..... a zkoušel to někdo z vás v praxi? 

2 hours ago, SamaelVargus said:

No teda, já bych to asi takhle nehrotil, vždyť je to furt jenom hra.

Mám rád hry které nejsou moc limitující a kde o vývoji rozhoduje komunita.

Pro nás je to hra. Pro vývojáře je to práce. Když hra bude hráče víc srát než bavit a budou odcházet, nebude dost peněz na další vývoj a rozvíjení hry. Já na ustupování idiotům nevěřím. A u hry se nijak nerozčiluju, ani když ve 4 z 5 her zemřu jako první, jen mi prostě vadí bezohlední lidé. 

Létání za mapu (či nad mapu a raketami na zadku) jsem ještě nezkoušel, protože nemám potřebné díly a do Brawlu se nemůžu dostat hraju moc pozdě v noci. 

Já se u hry rozčiluju jen nad svýma chybama, to že jsem obklopený samýma hovádama, tak na to už jsem si zvykl a z míry mě to nevyvádí:006j:.

• Haha 1

Když už sme tu probíraly ty věžičkový odstřelovače z báze tak já potkal zase tohohle zárožáka a docela mu to fungovalo ...ve městě :) 

a pak tu někdo zmiňoval týpka co dycky vylít tryskama nahoru a pak odsud vypustil řízený rakety,to sem čuměl, fungovalo to skvěle!takle si představuju využití trysek!

screenshot-170714-112548.jpg

screenshot-170901-014509.jpg

screenshot-170901-014519.jpg

To je přesně ono. Všechno to vypadá zprvu nepřemožitelně ale věřte mi, není to žádná sláva. Každý si s tím pár bitev zablbne a pak jde zase jezdit normálně, páč by toho moc nenaexpil.

3 hours ago, Jerson said:

To jsem zmiňoval já. Dá se nějak sestřelit, nebo musí nepřátelé počkat až nakonec spadne? 

Sestřelit jde úplně normálně, pokud na to máš zbraň, ty sestřely vypadají dost efektně.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.