Kaunmann

Co jsme potkali na Cestě.

Recommended Posts

to vypadá že je tam nějak vzhůru nohama...,by mě zajímalo jak to vypadá v praxi,jak to rozstřelí ty hořlavý louže, když to střílí takle...

Když jsem ho potkal já, tak s chameleonem dojel na close combat (ty střely mají mizernou energii, takže mizerný dostřel) a napral to přímo do enemy. Ta kaluž se rozlije pod ním, takže co na ránu nevypnul, to dorazila kaluž.

Ale já potkal jinou variantu, kde to dělo nekoukalo nahoru (takže asi namontovaný naopak). Tak jak je to od Lukáše se s tím musí mizerně střílet, bo musíš být ve fixní vzdálenosti od enemy aby to tam doletělo, ale nepřeletělo ho to.

Dost se rozmáhá frame spam s Caucasusy, a už se rozjíždí i ********* na fóru. Je pravda, že je to teď nejvíc OP vozidlo pod 3000 PS. Zabít se to skoro nedá, znehybnit vůbec a skill k tomu netřeba žádný. Ve třech v četě si povodí celý tým bez problémů, protože mají víc HP než celý enemy tým...
Devs čeká ještě hodně práce, protože lidi vymýšlí OP buildy rychleji než je dokaží nerfovat:p.
Část problémů jde i za tím, že není žádná motivace jít na vyšší PS, bo výdělky jsou stejné a hry delší. Odstupňování výdělků podle PS by tomu mohlo pomoci.

Edited by HavranRyc

Ten Caucasus  používám taky,největší výhoda je že to dokáže většinou sesmahnout drony hned po vypuštění než začnou střílet,nicméně to nefunguje když půlka týmu jsou dronaři a druhá má Caucasus.Na druhou stranu má ta věž extrémní nedostatek v tom že jí nelze přiřadit cíl a na blízko se chová dementně a neví kam má mířit.A pak mě jakýsi týpek se 2 miniganama ty věže dokázal shodit během chvilky dřív než sem mu ublížil.A nebo 2 autocanony to dokážou taky dřív než já zničím enemáka tak to zas extrémně OP není pokud nejezdí víc lidí najednou s tímhle.Jediný co to dokáže zničit efektivně jsou úchýlný dronaři který nemají žádný pancíř.Takže když sem sám to moc efektivní není to mě sundá i Frank - ano to se mi stalo víckrát že mě AI bugina s raketama sundala věže a auto....... Nicméně Devs si to dělají sami svýma vyloženě neodbornýma zásahama do balance který jde ode zdi ke zdi.......a přitom stačí MM upravit tak aby zohlednil typy zbraní aby nedocházelo k tomu že jedna strana má epic a legendary a druhá jen stock a nebo modrý zbraně....

Edited by GS_Kurt_Knusper
korekce

Stock ne, ale s Waspama se mi daří držet krok i proti epické a sem tam i legendary. Zbraně nejsou všechno, jen se k nim nesmí přidat rozdíl třeba o 3000 v PS, případně více nepřátel u protivníka, to se už nechystám. 

Caucasus je OP na PS  +-3000. Tam nemá nikdo nic čím by ho mohl sundat, bo samotný Caucasus má víc HP než některá vozidla.

MM je řazený dle PS. Když si někdo udělá vehikl s 6000 PS a modré zbraně, tak se nemůže divit že ho sežere někdo se stejným PS a Epicem. Ale to není problém MM, ale konstrukce toho vozidla.

Tak to asi neumím hrát,mám sice okolo 4000 PS ale jakmile mě obklopí na blízko 2- 3 enemáci se základníma kulometama nebo kanonama tak končím a věže se během pár vteřin vypaří a na dálku to není taky slast jelikož věž má limitovaný dálkový dosah pro zahájení střelby narozdíl od zbraní ovládaných hráčem.......

Proti dvěma nepřátelům na podobném PS nemůžeš mít moc šancí, a věže se otáčí na nejbližší cíl, tak občas se víc točí než střílí. 

Můj názor je, že automaticky fungující zbraně by měly být jen doplněk, pokud vůbec, takže tohle mi nijak nevadí. 

• Upvote 1

Mě osobně Caucasus také moc neuchvátil ale čím dál víc o něm přemýšlím. Postavil bych si totiž "anti-sidekick drone" build

Výzbroj by byla 2* Caucasus 2* Attack drone, na trošku svižnějším vozítku.

Tím by se ti zasr... dronaři lovoli:004_2:

Mě přijde na tom 3000 PS hodně silný.

V Exhibici pod názvem "Lame Frame" je podvozek se 4 Chordama, 1940 PS, 996 HP!

"Toxic Frame Club" je verze s 2x Caucasus, 3300 PS, 949HP!

Zdravím vespolek, 

Dnes jsem narazil na obvzvláště povedený kousek ALIGATORRRR (ruský hráč). Plnil jsem si vklidu daily na PVE misích a na 9 her jsem ho měl v týmu. Bohužel tato nešťastná duše je jedna z těch kterým vadí konkurence, resp. pokud je někdo lepší tak kazit dotyčnému hru. Zprva to probíhalo neškodně sebemenší blokování a bránění ve střelbě. Od 3 bitvy se situace vyhrotila natolik ,že Aligator  mě úmyslně převracel na bok auta a na Factory mapě mě v tomto stavu tlačil do toxic kapaliny, což samozdřejmě pro mě znamenalo konec hry. Dále úmyslné blokovaní o stěnu a znehybňování. Což se můžete podívat na screen. Pokud jej ve hře potkáte tak se mějte napozoru.

Omluvte prosím vulgární vyjádření v chatu z mé strany.

screenshot-180612-213949.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.