Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Crossout - Pytania i odpowiedzi

Recommended Posts

Witajcie!

Zgodnie z obietnicą zakładam temat gdzie gracze będą w stanie zadać pytania odnośnie przyszłości gry oraz mechaniki.

Proszę jedynie pamiętać że nie na wszystkie pytania będę w stanie odpowiedzieć z powodu możliwości naruszenia NDA który zabrania mi wyjawiania tajemnic oraz nie-autoryzowanych informacji na temat nowości które staną się częścią gry.

Proszę również o zachowanie kultury w temacie, jesteśmy tutaj by dowiedzieć się więcej.

Pierwsze Kilka pytań zostało mi zadane na Streamie użytkownika @Spichris

1 - Powiększenie wielkości Klanu

Na ten czas brak bezpośrednich planów

2 - Dodatkowe rangi do klanu [oficer/rekrut]

Dodatkowe role do klanów są w trakcie planowania i dyskusji, więcej info zostanie podane z czasem.

3 - Bitwy Leviathan vs Leviathan

Brak bezpośrednich planów.

4 - Limitacje Dron

Zmiany są w trakcie prac, możliwe ze w następnej aktualizacji [możliwe że przed nową frakcją]

5 - Nowe części frakcji z sezonowych paczek

Brak planów na ten czas

6 - Bitwy klanowe z użyciem przygotowanych specjalnie pojazdów

bardzo możliwe że będą specjalne turnieje z użyciem przygotowanych pojazdów

7 - Pokoje prywatne

Planowane jednak nie spodziewajcie sie tego szybko

8 - Blokowanie się na dronach, możliwe obejście?

W trakcie testów, Dronki niestety jadą jak chcą więc ciężko wprowadzić jakieś blokady które nie spowodują problemów dla graczy.

Wszelkie odpowiedzi mogą ulec zmianie zależnie od decyzji developerów.

Zapraszam do zadawania pytań

• Like 1
  • Sad 1

4 - Limitacje Dron

Zmiany są w trakcie prac, możliwe ze w następnej aktualizacji [możliwe że przed nową frakcją]

Jakiś mały patch? Czy nowa frakcja pod koniec miesiąca albo i w kolejnym ;////

Pytania mam takie:
1 Kiedy Open Space jak w Star Conflict

2 Kiedy/czy będzie jakaś poprawa fizyki na bardziej realistyczną.

Edited by ProHejter

Cpt_Nero (Posted )

Ad 1 - Open world nie prędzej jak po dodaniu optymalnej ilości map oraz frakcji, nie jestem w stanie powiedzieć więcej.

Cpt_Nero (Posted )

Ad 2 - Fizyka jazdy jest stale poprawia, jeśli jednak uznajesz że można było by zrobić więcej, sugestie mile widziane w odpowiedniej sekcji.

Jak idą prace nad fizyką? Zostanie zastosowany jakiś popularny silnik, czy autorzy pracują nad własnym?

Ile osób tak właściwie pracuje nad grą?

Czy planowane jest więcej opcji modyfikacji pojazdów? np tak jak teraz są zestawy modyfikujące wygląd broni to będą odpowiednie zestawy do kół, kabin itp?

Cpt_Nero (Posted )

Ad 1 - nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Ad 2 - jak wyżej.

Cpt_Nero (Posted )

Ad 3 - kustomizacja wizualna pojazdów na pewno będzie powiększana, nie jest wiadome jednak kiedy.
  • Upvote 1

Jakieś palny na poprawę wizerunku gry? Ostatnie 1.5 roku to ogromna ilość negatywnych zmian.

Devsi zaczną słuchać opinii graczy? Znowu będą rankedy na tych samych absurdalnych zasadach, oni robią to specjalnie?

• Upvote 1

1 - Powiększenie wielkości Klanu Na ten czas brak bezpośrednich planów

2 - Dodatkowe rangi do klanu [oficer/rekrut] Dodatkowe role do klanów są w trakcie planowania i dyskusji, więcej info zostanie podane z czasem.

Obecnie bardzo brakuje tak zwiększenia liczebności członków w klanie jak i oficerów. Jest sporo chętnych a 20 miejsc to stanowczo za mało. Dodatkowo tylko dowódca może zwalniać miejsce i rekrutować nowych co często powoduje spore przestoje i frustracje chętnych do przyjęcia.

6 - Bitwy klanowe z użyciem przygotowanych specjalnie pojazdów bardzo możliwe że będą specjalne turnieje z użyciem przygotowanych pojazdów

Skorpiony są idealnym przykładem jak mogłoby to wyglądać - gdy wszyscy mają jednakowe pojazdy liczy się wyłącznie skill gracza i szczęścia dnia.

4 - Limitacje Dron Zmiany są w trakcie prac, możliwe ze w następnej aktualizacji [możliwe że przed nową frakcją]

qFR8Byrm.jpg

tu sytuacja z bitwy rankingowej, ale w misjach PvP jest jeszcze gorzej. Wystarczy czterech droniarzy z samochodzikami bądź wieżyczkami i przeciwnik może spokojnie pójść do garażu. Dodatkowo zasięg ostrzału wieżyczek jest zbyt duży. Limit pudełek z dronami/wieżyczkami na pojazd winien być wprowadzony i to jak najszybciej.

Panowie ( i ewentualne Panie) mam pytanie! Szukam i nie mogę znaleźć odpowiedzi co z niewykorzystaną pulą na "wykonanie" części przy zmianie frakcji np> mam u nomadów jeszcze 3 wykupione w blue a chciałbym zmienić frakcje. Przepadną - Przejdą do nowej frakcji- Będą czekały aż wrócę  ?

51 minutes ago, Barkos0 said:

Panowie ( i ewentualne Panie) mam pytanie! Szukam i nie mogę znaleźć odpowiedzi co z niewykorzystaną pulą na "wykonanie" części przy zmianie frakcji np> mam u nomadów jeszcze 3 wykupione w blue a chciałbym zmienić frakcje. Przepadną - Przejdą do nowej frakcji- Będą czekały aż wrócę  ?

Wykupiony workbench zostaje póki go nie wykorzystasz, czyli np kupiłeś 5 rzeczy do wykonania i z tego użyłeś 2 to te 3 Ci zostają, nawet jak zmieniasz frakcję i wrócisz z powrotem. Frakcję możesz zmieniać raz na 24H

• Thanks 1

Czy frakcja Dawn Children została mocno odsunięta w czasie i czy najpierw zobaczymy broń z eventu knight riders???

Cpt_Nero (Posted )

Frakcja Dawn Children nie została odsunięta, części Knight Riders nie są ustalone na kiedy mają być "możliwe do budowy" więcej informacji może się pojawić niedługo.

Poważne pytanie.

Czy nowa frakcja będzie tak samo łatwo dostępna jak Wilki?

Cpt_Nero (Posted )

Kwestia tego kto ile czasu jest w stanie poświęcić w grze, prawdopodobnie limit 25 lvlu będzie wymagany.
  • Haha 1

Limity broni. Czy nerf sidekicków i innych modułów będzie polegał na obniżeniu statystyk (nawet znacznie jeśli będzie trzeba), czy po prostu zostanie nałożony limit modułów na pojazd? Zdaję sobie oczywiście sprawę że sidekicki są obecnie za mocne ale limity psują mi imersję i ograniczają możliwości dobierania uzbrojenia. (Byłem przeciwnikiem jednego silnika na pojazd :D)

Czy problem z drastycznym spadkiem FPSów nie niektórych miejscach na mapach w trybie Heist będzie poprawiony w niedalekiej przyszłości?

Czy są jakieś plany na wykorzystanie kuponów (z pve) do czegoś więcej niż obecnie?

Na jak długo planowane jest wsparcie gry? :D Boję się że nie zdążę zrobić wszystkiego.

Cpt_Nero (Posted )

Ad 1 - jedynym limitem jaki jest w grze to limit energi, re-balans będzie polegał na zmianach statystyk dronek w celu wprowadzenia ich na odpowiedni poziom.

Cpt_Nero (Posted )

Ad 2 - jeśli ten bug został zgłoszony, to owszem, będzie to naprawione.

Cpt_Nero (Posted )

Ad 3 - na ten czas są rozważane dodatkowe opcje wykorzystania kuponów

V8 Engine/Aircraft Engine - jakieś plany, żeby w ogóle się różniły?

Cpt_Nero (Posted )

Ad 1 - Będzie przerobiony jednak nie w najbliższych aktualizacjach.
  • Upvote 1

12 hours ago, IwonTheInternet said:

Czy gra "stodołą śmierci" grozi jakimiś konsekwencjami??

Jak nie użyłeś cheatów albo bugów to nie ma problemu. Ale to pochylone działo wygląda dziwnie, możesz dać to do exhibition? Chciałbym zobaczyć jak to działa.

Temat:Będzie jakaś nowa mapa klimatem podobna do powerplant albo factory?

Edited by MajorROB

Cpt_Nero (Posted )

Mapki z terenami zabudowanymi są w planach, jednak nie ma co do tego konkretnych informacji którymi mógłbym się podzielić

Czy w kocu będzie dodawany exp za obronę bazy? 
W tym momencie kiedy 3/4 drużyny pędzi na capa wygrana jest dzięki jednemu inteligentnemu który na te 2-3 sek wstrzyma capowanie przez przeciwnika(często ginąc) ale dając szanse na zwycięstwo wlasnej drużynie.
Lemingi które masowo pojechały na capowanie dostaja paliwko a ktos dzięki któremu de facto bitwa została wygrana dostaje najmniej.
Przecież to nie jest logiczne.

Czy nastapi zmniejszenie liczby graczy w plutonach?
Przeciez pluton złożony z 1/2 druzyny to przesada i gołym okiem widac jak to wpływa na balans gry.

Edited by Groteskowy84

Cpt_Nero (Posted )

Ad 1 - Exp za obrone jest aktualnie rozpatrywany jako "dodatek" do aktualizacji, jednak nie jest pewne kiedy zostanie dodany.

Cpt_Nero (Posted )

Ad 2 - Niestety nie będzie zmniejszenia plutonów.

1. Jak dokładnie działa scrap limit? Spodziewałem się, że w poniedziałek sie odblokuje ale się wczoraj rozczarowałem.

2. Jak działa 400% bonus do doświadczenia/reputacji (nie wiem czy te określenia są wymienne)?

3. Czy bonusy ze sztandarów kaczek rur wydechowych należy mieć na pojeździe w momencie zakończenia rozgrywki czy wystarczy w momencie rozpoczęcia?

1 hour ago, Khudlaty said:

1. Jak dokładnie działa scrap limit? Spodziewałem się, że w poniedziałek sie odblokuje ale się wczoraj rozczarowałem.

2. Jak działa 400% bonus do doświadczenia/reputacji (nie wiem czy te określenia są wymienne)?

3. Czy bonusy ze sztandarów kaczek rur wydechowych należy mieć na pojeździe w momencie zakończenia rozgrywki czy wystarczy w momencie rozpoczęcia?

Po pierwsze nie ten temat.

1 Limit nabicia scrapu 2800 na tydzień czy ile tam jest dokładnie.

2 Codziennie masz bonus do momentu nabicia 60k dostajesz 4x expa.

3 Nie możesz tego sprawdzić? Wystarczy mieć na początku.

ad 1. ale kiedy się resetuje sądziłem że w nocy z niedzieli na poniedziałek. Wiem że osiągnąłem limit podczas sobotnich "Brawl Skorpion", więc do soboty nie będę mógł farmić złomu?

Edited by Khudlaty

1 hour ago, Khudlaty said:

1. Reset następuje raz w tygodniu, w nocy z środy na czwartek, 2:00 polskiego czasu, tygodniowo można zdobyć 2800 jednostek złomu, dodatkowy złom możesz zdobywać na zadaniach dziennych, łatwym sezonie oraz przez niszczenie przedmiotów :)

2. Reset codziennie o 2:00 w nocy polskiego czasu, można nabić 60000 bonusowych punktów każdego dnia, ilość widoczna po najechaniu na przycisk BATTLE

• Upvote 1

4 hours ago, Khudlaty said:

ad 1. ale kiedy się resetuje sądziłem że w nocy z niedzieli na poniedziałek. Wiem że osiągnąłem limit podczas sobotnich "Brawl Skorpion", więc do soboty nie będę mógł farmić złomu?

Jak dobrze pamiętam w nocy ze środy na czwartek.

Co do kabin podstawowych jak i frakcyjnych

Jest możliwość że po najnowszej frakcji będzie dodawane więcej kabin [basic, rare, epic, legendary] do frakcji jednak to wszystko wymaga czasu jak i dokładnego zaplanowania. niestety na pewno nie jesienią

Czy jest planowanie dodanie światła do świateł i "powiększenie" dymu i kurzu? Lepszy klimat by był jakby wszędzie unosił się dym taki.

chV9wEl.jpg

Kiedy będzie zwiększony poziom u inżynierów? Sporo graczy osiągnęło już 30 poziom kilkakrotnie i poza zbieraniem pieniędzy i przedmiotów nie ma za bardzo co robić (szczególnie przy tak małej ilości graczy w klanach)

Cpt_Nero (Posted )

Poziom 30 to max jaki jest planowany, kolejne frakcje maja na celu dodanie nieco więcej opcji do levelowania.
  • Upvote 1

Kilka aktualizacji temu została wprowadzona mechanika mająca na celu ograniczyć ilość montowanych kół, im więcej tym mniejsza moc pojazdu. Ostatnio zwróciłem uwagę że jest dużo pojazdów mających dużo kół a wcale nie poruszają się wolniej. O co chodzi?

Cpt_Nero (Posted )

Ogólna mechanika polega na tym że im słabsza kabina [bez wsparcia dodatkowego silnika] tym wolniej się rozpędza jeśli posiada ponad 6 kół

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.