Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Crossout - Pytania i odpowiedzi

Recommended Posts

Witam. Nie raz mozna zauważyć login gracza z ramką . Z tego co zdążyłem sie dowiedzieć jest to za bitwy rankingowe... I tu moje pytanie . Które to są bitwy rankingowe?

2 hours ago, McJokeR said:

Witam. Nie raz mozna zauważyć login gracza z ramką . Z tego co zdążyłem sie dowiedzieć jest to za bitwy rankingowe... I tu moje pytanie . Które to są bitwy rankingowe?

Bitwy rankingowe zostały wyłączone przed nowym rokiem i mają zostać ulepszone. Brak jakiegokolwiek info kiedy i jak ma się to stać. Ramki są tylko pozostałością tego rankingu, poza tym dostawali je gracze chyba z top100, gdzie trzeba było W CIUL dużo grać i wygrywać.

Dzięki za info. A możesz mi powiedzieć co dają te dodatkowe levele po wyżej 30 ? ( reputation

Edited by McJokeR

29 minutes ago, McJokeR said:

Dzięki za info. A możesz mi powiedzieć co dają te dodatkowe levele po wyżej 30 ? ( reputation)

Niestety nic nie dają. Mogłyby dawać jaką losową niebieską część ale widocznie kasa by się wtedy nie zgadzała.

• Upvote 1

Gram w tą grę nie długo. Bo od połowy grudnia. Cały czas moim celem jak i pewnie większości graczy. Jest dążenie do jak najlepszej broni kabiny i.t.d. Pytanie brzmi po co? Jeśli będę miał wszystko epickie będę musiał walczyć z silnymi bolidami a co za tym idzie ciężej będzie mi ich pokonać...A wystarczy starter car dwa epickie karabiny i po 2 i naprzód... Nie rozumiem co twórcy chcieli osiągną po przez tworzenie lepszej broni ,kabin i.t.d. Skoro nic tym nie osiągamy.. Demage bez względu na to czym będziemy jezdzic i czym strzelać zabieramy tyle samo... Może ja czegoś w tej grze nie roumiem. Jeśli tak to proszę o oświecenie.

Pozdrawiam

7 hours ago, McJokeR said:

Gram w tą grę nie długo. Bo od połowy grudnia. Cały czas moim celem jak i pewnie większości graczy. Jest dążenie do jak najlepszej broni kabiny i.t.d. Pytanie brzmi po co? Jeśli będę miał wszystko epickie będę musiał walczyć z silnymi bolidami a co za tym idzie ciężej będzie mi ich pokonać...A wystarczy starter car dwa epickie karabiny i po 2 i naprzód... Nie rozumiem co twórcy chcieli osiągną po przez tworzenie lepszej broni ,kabin i.t.d. Skoro nic tym nie osiągamy.. Demage bez względu na to czym będziemy jezdzic i czym strzelać zabieramy tyle samo... Może ja czegoś w tej grze nie roumiem. Jeśli tak to proszę o oświecenie.

Pozdrawiam

Chodziło Ci raczej o score,  nie o "Demege" :002: 

A co do reszty to masz rację.  Nikt nie musi robić coraz większych i mocniejszych pojazdów, żeby grać i się bawić.  Ale, jak poczytasz forum i czat globalny, to,  jak w każdej grze,  ludzie pędzą jak najdalej.  Taka natura,  myślą że jak będą mieli wyższy lv ( nadal nie rozumiem jak można mylić lv z reputacją frakcji ) to będą lepsi od innych. Potrafią wydać kupę forsy, żeby po tygodniu gry mieć legendarne bronie, a nadal przegrywać bo nie ogarniają podstaw gry. Taka natura gracza, na której twórcy gier zarabiają. 

Edited by Kanescorpio

Testowal ktos ten rada czy jak to tam zwal. Po aktualizacji? Pytam bo ciekawi mnie jakie mozna znalesc rzeczy nie widoczne w normalnych bitwach... 

P.S powiedziec mi proszę.  Czy my jakos Polski spolecznosc tej gry mamy kogos ktorej jest w stanie tlumaczyc nam aktualizacje?  Bo na chwili obecna sa tlumaczona przez kogos czastkowo... A

albo wcale..  I czy wogole trwaja jakies prace nad przetlumaczeniem gry...  Jest juz nawet Chinski, Tajlandzki...

Pozdrawiam 

Edited by McJokeR

Meh ten radar to skok na kasę, +50% limitu na surowce jest dupne, bo mam problem z zebraniem tej podstawowej liczby przy czym gram całkiem sporo. +50% reputacji w bitwie? Dzięki, ale dzienny boost expa robie w 30 min i potem nie chce mi się już grać. Poza tym dla kogoś kto ma prawie wszystkie frakcje na maxa to lipa. 30x 20 monet = 600/msc przy czym musisz wykonywać jakieś dzienne misje żeby je odblokować, dla mnie ten cały skaner to konto premium jak w World of Tanks, jeszcze tylko nie ma premium amunicji.

Co do języka polskiego w grze, myślę że za mało graczy pochodzi z Polski żeby zrobić polską lokalizację. Nie ma tu żadnych  dialogów, a kilka linijek opisów nikogo nie zabije. W patch notach jest dużo pieprzenia, można śmiało olać komentarz devów bo jest zazwyczaj śmieszny, a większych zmian ostatnio nie ma. Cpt Nero tłumaczył łatki, ale czy jest sens robić to dla kilku osób? Mało kto się tu udziela.

4 hours ago, McJokeR said:

Testowal ktos ten rada czy jak to tam zwal. Po aktualizacji? Pytam bo ciekawi mnie jakie mozna znalesc rzeczy nie widoczne w normalnych bitwach... 

P.S powiedziec mi proszę.  Czy my jakos Polski spolecznosc tej gry mamy kogos ktorej jest w stanie tlumaczyc nam aktualizacje?  Bo na chwili obecna sa tlumaczona przez kogos czastkowo... A

albo wcale..  I czy wogole trwaja jakies prace nad przetlumaczeniem gry...  Jest juz nawet Chinski, Tajlandzki...

Pozdrawiam 

Wątpię, żeby gra została przetłumaczona na Polski, tym bardziej, że zbyt wielu Polaków w nią pewnie nie gra, a po za tym gracze z Polski nie zapewniają odpowiednich profitów dla twórców ze względu na to, że mamy przelicznik ,,unijny'' waluty co skutkuje tym, że wydajemy na grę znacznie mniej niż gracze z zachodu. 
Druga sprawa gra nie jest zbyt mocno skomplikowana jeśli chodzi o treść i po niedługim czasie jeśli ktoś nawet  nie zna angielskiego to i tak nie będzie miał większych problemów z domyśleniem się o co chodzi. 

No tak ale jak można wydawać realną kase na coś co w następnym "rebalansie" może stać się bezwartościowym złomem?

2 hours ago, ripek1975 said:

No tak ale jak można wydawać realną kase na coś co w następnym "rebalansie" może stać się bezwartościowym złomem?

Dobrze, że w WoT nerf premek miał miejsce tylko 2x. Type59, który teraz ostatecznie dostał buffy oraz SuperPershing, którego posiadacze mogli za darmo wymienić.

W crossout pojazdy premium musiałyby mieć wyłącznie części niemożliwe do wytworzenia aby kontrolować zarówno ich ilość (w razie bycia OP, wycofać ze sprzedaży) jak i chronić parametry przed zmianami. Dlatego zapewne wiele osób nie wyda złotówki na tę grę, bo nie mają poczucia trwałości tego co kupią.

W WoT NERF premek tylko 2 razy , taaa jasne. Akurat WoT jest mistrzem w nerfieniu premek. Wypuszczają nowa to stare są nerfione. Ale to nie temat o WoT. Co do Crossout to część musi być zmieniona bo jest albo za silna bądź odwrotnie.

Czy na plasma emittery mają wpływ Coolery i Radiatory ? Na shotguny i karabinkach grałem to były bardzo przydatne nie wiem jak z tymi emiterami jest, próbował już ktoś taki zestaw? 

19 minutes ago, Prezes42 said:

Czy na plasma emittery mają wpływ Coolery i Radiatory ? Na shotguny i karabinkach grałem to były bardzo przydatne nie wiem jak z tymi emiterami jest, próbował już ktoś taki zestaw? 

Na synthesis nia ma wpływu żadne urządzenie chłodzące/silniki. One mają swój własny unikalny odstęp po którym można znowu wystrzelić.

On 7.03.2018 at 4:49 PM, Prezes42 said:

Wątpię, żeby gra została przetłumaczona na Polski

I lepsze już to.

Polski język w Star Conflict to żart. Błędy ortograficzne wszędzie (jak czytałem o  "szybkoszczelności" to mnie krew zalała) o interpunkcji nie wspominając. Zresztą, w polskiej wersji była tona błędów logicznych, żeby się dowiedzieć o co chodzi w misji trzeba było i tak zmieniać język na angielski bo po polsku były podane inne wymagania... Koniec końców, i tak każdy grał na angielskiej wersji.

Jeśli podobnie miałoby być w Crossucie (a prawdopodobnie by się tak stało) to ja dziękuję. Zresztą, jak już wspomniałeś, gra nie jest szczególnie trudna do zrozumienia. Wystarczą podstawy angielskiego, jak jest bardzo źle to można się wspomóc gugle translejtorem.

Pytanie odnośnie skrzynek:

Wanderers Crate za misje na kable ?
czy Miner's Container za 14h w tygodniu grania ?

Z któregoś z powyższych można było po wylosowaniu przedmiotu normalnie sprzedać to co się wylosowało, a z jednego nie można było sprzedać jedynie przetopić na 100 części metalu. 

Z wanderer skrzynki przedmiotami możesz handlować, natomiast z minera tylko białymi przy niebieskich i fioletowych masz podpis untradeadble, czyli handlować nie możesz. ale możesz rozłożyć je na scrap lub ulepszyć przez fuzję, co i tak nie zmienia ich statusu.

• Thanks 1

11 hours ago, Goczku said:

Na konsolach gra nadal jest w fazie bety, bo widzę od dłuższego czasu numerację powyżej 1.x.x itd. ?

Raczej tak, to raczej kwestia oznaczenia łatek. Konsolowcy są do tyłu z łatka zawsze o tydzień lub dwa.

Jak bronić się przed Cricketami? Przynajmniej w 3/4 walk znajduje się chociaż jeden przeciwnik, który ma dwa Crickety i równa z glebą wszystko, co znajdzie. Sam mam teraz pojazd na 3,5k PS który ma dwa Waspy i w połowie przypadków mam MVP, a gra jest niezmiernie łatwa. Ciężko jest zdążyć strącić broń przeciwnika, gdy ten nam wysyła 8 rakiet prosto na twarz.

20 hours ago, SuperMenthol said:

Jak bronić się przed Cricketami? Przynajmniej w 3/4 walk znajduje się chociaż jeden przeciwnik, który ma dwa Crickety i równa z glebą wszystko, co znajdzie. Sam mam teraz pojazd na 3,5k PS który ma dwa Waspy i w połowie przypadków mam MVP, a gra jest niezmiernie łatwa. Ciężko jest zdążyć strącić broń przeciwnika, gdy ten nam wysyła 8 rakiet prosto na twarz.

Cricket zadaje duże obrażenia, ale strzela tylko w jednym kierunku, więc najlepiej objechać takiego delikwenta z boku lub od tyłu jeśli jest możliwość. Zazwyczaj jeśli jakiś delikwent ma 2,3 cricketty założone będzie miał słaby build więc taki atak na niego z boku i można go niemile zaskoczyć. :)

Mnie nie martwią osobiście crickety, tylko bardziej te pseudo buildy hoover z hurricane, jak widzę to ustrojstwo często się wysadzam zanim zdąży strzelić bo nawet szkoda grać z takim gó...m w bitwie. 

On 28/03/2018 at 10:20 PM, SuperMenthol said:

Najlepszą obroną jest prędkość. Ciężko tym trafić w cel który jeździ szybko i dużo skręca.

No i MG, jak się umie celować - wszystkie rakiety mają mało hp, więc spadają nawet szybciej od karabinów.

• Thanks 1

Produkuje właśnie przedmiot fioletowy frakcji Scavanger (pozostało coś ok. 5h) to mogę w tym przypadku zmienić frakcję na inną ?
Pytam bo jest funkcja change faction, ale nie jestem pewien czy nie przepadnie mi ta produkcja w trakcie zmiany 

@up - jeśli tego nie zrobiłeś, to pamiętaj że możesz. Po zakończeniu craftowania będziesz mieć normalnie lampkę przy frakcji w której tworzyłeś i przycisk "retrieve." Ja czasami tak robię, że zaczynam crafting ostatniej części z ławki i zaraz odpalam drugi z innej frakcji. Mam wtedy dwa przedmioty naraz.

• Upvote 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.