Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Crossout - Pytania i odpowiedzi

Recommended Posts

55 minutes ago, MajorROB said:

Kilka aktualizacji temu została wprowadzona mechanika mająca na celu ograniczyć ilość montowanych kół, im więcej tym mniejsza moc pojazdu. Ostatnio zwróciłem uwagę że jest dużo pojazdów mających dużo kół a wcale nie poruszają się wolniej. O co chodzi?

Mają mniej mocy, rozpędzają się dużo wolniej i mocno wytrącają prędkość przy podjazdach. Prędkość maksymalna pozostaje jednak taka sama.

Przynajmniej ja tak to widzę.

2 hours ago, Nusz_pel said:

Mają mniej mocy, rozpędzają się dużo wolniej i mocno wytrącają prędkość przy podjazdach. Prędkość maksymalna pozostaje jednak taka sama.

Przynajmniej ja tak to widzę.

Przydał by się jakiś opis jak rodzaj i ilość kół ma wpływ na te parametry, no ale te grę tworzą kosmici z Targem Games.Tak samo przydało by się info o przyczepności kół które było ale zostało usunięte jak i moc silników/kabin podawane w HP.

• Upvote 1

1 hour ago, MajorROB said:

Przydał by się jakiś opis jak rodzaj i ilość kół ma wpływ na te parametry, no ale te grę tworzą kosmici z Targem Games.Tak samo przydało by się info o przyczepności kół które było ale zostało usunięte jak i moc silników/kabin podawane w HP.

Takie info usunęli? Może to powróci za rok dwa jako wielka nowość XD

Przydał by się jakiś opis jak rodzaj i ilość kół ma wpływ na te parametry

Pasek Acceleration zmniejsza się przy zwiększeniu liczby kół, można się tym sugerować.

O to, to by się przydało. Moc w hp i dokładnie co ile i jak działają opony. Ile przyczepności, przyśpieszenia, opór gruntu itd 

Czy devsi mają w planach poprawić to co od ponad 2 lat nie potrafią? Zbyt mocno zasłaniające widok ikonki pomp.

Czytać opis czat pierwszego zdjęcia \/

screenshot-170725-163920.jpg

screenshot-170806-025134.jpg

Edited by Allgreen1945

Cpt_Nero (Posted )

sugestie mające na celu zmienić ten "system" zostały przesłane do developerów, nie jestem w stanie powiedzieć kiedy zostanie to zmienione.

1 hour ago, ripek1975 said:

Te ikonki niestety we wszystkich trybach PVE tak samo przeszkadzają .

Tak, racja- chodzi w ogóle o całe PvE. Źle się wyraziłem. Ale to na pompach najbardziej widać.

HUD w PvE jest tak zrobiony że traktuje graczy jak idiotów a dodatkowo psuje klimat,no bo co to jest jakieś lewitujące świecące coś? I dlaczego wszystkie misje PvE polegają na wyrobieniu się w czasie? Targem już robił gry z otwartym światem i ciekawymi questami a tutaj zrobili to po linii najmniejszego oporu.

1.Jakieś plany zmian w mechanice wybuchowych włóczni? Są często jednorazowego użytku i gra nimi to loteria nawet jak się ma doświadczenie.

2.Będzie w przyszłości jakaś zmiana mająca na celu poprawę designu pojazdów? Wiele pojazdów nie przypomina niczego, popularny jest też build klina. Nie spotykamy w bitwach pojazdów z bannerów reklamowych.

3.Wiadomo coś nowego o nowych trybach PvP?

Cpt_Nero (Posted )

AD 1 - Zmiany w działaniu raczej mało prawdopodobne, jednak w przyszłości możliwe że dostaniemy coś co pozwoli na znacznie więcej dynamiki jeśli chodzi o budowe pojazdów. AD 2 - Ciężkie do zrobienia, Meta buildy są w każdej grze, jednak nie znaczy to że nie są poszukiwane opcje zwalczania takowych sytuacji. AD 3 - Na pewno! można spodziewać się nowych trybów wkrótce, zarówno podstawowe jak i "Brawl"

1.Będą dodawane dodatkowe części które posiadają boty? Takie zwykłe płytki jakby na dach jak ma biały bot z radarem na dachu. Itp.

2 hours ago, MajorROB said:

1.Jakieś plany zmian w mechanice wybuchowych włóczni? Są często jednorazowego użytku i gra nimi to loteria nawet jak się ma doświadczenie.

A jakim cudem takie coś może być wielokrotnego użytku?

Edited by ProHejter

32 minutes ago, ProHejter said:

1.Będą dodawane dodatkowe części które posiadają boty? Takie zwykłe płytki jakby na dach jak ma biały bot z radarem na dachu. Itp.

Wszystkie pojazdy botów są robione jeszcze za czasów bety i korzystają z części wtedy dostępnych. Blacha falista pewnie dojdzie w którymś z patchy.

23 minutes ago, ProHejter said:

Może dać możliwość uzbrajania/rozbrajania ładunków na włóczniach i dzięki temu wjeżdżając w przeciwnika wybuchnie tyle ile trzeba do zniszczenia a nie wszystkie.

Można też zrobić coś takiego, lanca podniesiona do góry nie uderzy a opuszczona robi boom.

Chronicles-of-Elyria-Jousting-Camera-Pre

• Upvote 1

6 minutes ago, Smoczyca6 said:

To nie kwestia włóczni tylko kiepskiego pojazdu. Nie ustawie się włóczni w rzędzie tylko w kształcie klina.

hehe, ja wiem żę klin to podstawa i w buildzie z włóczniami chodzi o to żeby zużyć ich jak najmniej.Ale dla przykładu, żeby zniszczyć dużą ciężarówkę w kształcie klina wystarczą 2/3 włócznie  wsadzone w bok pojazdu, ale problem w tym że czasami się nie trafi i wjeżdżając w przód pojazdu przeciwnika nawet 12 włóczni nie da rady.

Czy nowy tryb 'Chase' dostanie nerfa? Bo grając nawet easy jest trudno przejść mając 2 legendy i 10K a co dopiero będąc początkującym. A już nie wspomnę o tym trybie na med i hard.

Cpt_Nero (Posted )

Bardzo prawdopodobne mając na uwadze ilość feedbacku jakie otrzymaliśmy, to tylko kwestia czasu.

Czy bedą jakieś zmiany z Nogami ML 200 ? Fakt faktem na te chwile są bardzo mało popularne 

Cpt_Nero (Posted )

Tak, ML-200 są w drodze na pewne zmiany mające na celu wzmocnienie ich względem innych "możliwości" mobilizacji pojazdu

Przepraszam że tworze post pod postem ale kolejne pytania mi się nasunęły.

1. Czy gąsienicę będą miały jakieś ciekawsze zastosowanie ? Na te chwile także są słabe porównując do kół.

2. Czy nowa bron nowej frakcji Quasar czeka nerf ?. Broń legendarna Mammoth wypada gorzej porównując do Quasara.

3. Czy będzie wprowadzony limit broni na pojazdach ?. Przez wprowadzenie Apollo generatora można zamontować np. 2x Mandrake przez co takie buildy są bardzo Op moim zdaniem.

Cpt_Nero (Posted )

1 - Gąsienice na pewno czeka mały refit, na ten czas są po prostu słabe, jednak nie jestem w stanie powiedzieć kiedy będzie ta zmiana 2 - na razie jest za wrześnie aby cokolwiek powiedzieć statystyki są zbierane. 3 - Możliwe że spotkamy się z limitami, jednak nie zakładał bym "twardych" limitów które całkowicie blokują możliwość montowania danej broni [oczywiście są pewne przypadki]

Dlaczego twórcy nie słuchają graczy? Jak były buildy dronów tak dalej są gdzie po 5 dronów masakruje prawie każdy build i dlaczego zamiast wprowadzić limitów dali zmniejszoną pule hp? Mimo nerfa dalej ten rak występuje w bitwach i nie ma praktycznie szans obrony przed tym. 

Cpt_Nero (Posted )

Każda zmiana w grze jest wprowadzana przez sugestie graczy, jednak nie jest możliwe zadowolenie wszystkich, przez co może być wrażenie że "devsi" się nie słuchają swojego community.

Jeśli mam kupiony warsztat u nomadów zostało mi do wycraftowania jeszcze 2 części i przełączę się na Scavangersów to czy ten stan warsztatu do mnie wróci po powrocie do tej frakcji czy będę musiał wykupywać go na nowo?

To chyba jest logiczne, że jak wrócisz do nacji to dalej będziesz miał licencję na kraftowanie.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.