Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Crossout - Pytania i odpowiedzi

Recommended Posts

Tutorial czekają małe zmiany więc możliwe będzie dodanie takiego info, jednak nie będzie ono widoczne cały czas aby nie prowokować graczy :>

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po pierwsze gdzie są nowe soundtracki? Były zapowiedziane i co nie wprowadzili? Te są już tak nudne, że nie da się ich słuchać, nie mówiąc ile ich jest :003j:

Poza tym co do forum jestem znany z łapania bociarzy, dałem już wiele print screenów z nimi w związku z czym zapełniłem  pewien limit serwerowy, limity jak to na każdym forum są po to by nie zaśmiecać serwerów czy z innych powodów, ale jak nie zaśmiecać serwerów czy co tam innego jak starych obrazów z nieaktualnych tematów nie da się usunąć? W profilu jest zakładka " My attachments" i tam na dole jest przycisk usuń zaznaczone załączniki. Niesyty nie ma jak je zaznaczyć za czym idzie brak możliwości usunięcia starych zdjęć/ obrazów :D Ktoś to forum robił po łepkach. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edited by Allgreen1945

Cpt_Nero (Posted )

Nowe soundtracki na 90% będą w następnej aktualizacji Co do attachements, webDev został zawiadomiony, możliwe że problem zostanie rozwiązany już nie długo.

14 hours ago, Allgreen1945 said:

Po pierwsze gdzie są nowe soundtracki? Były zapowiedziane i co nie wprowadzili? Te są już tak nudne, że nie da się ich słuchać, nie mówiąc ile ich jest 

A nie lepiej słuchać swojej muzyki? Te utwory w grze nie są złe ale jak każdy OST do gry zostały zrobione dla celów zarobkowych i nie da się ich słuchać dłuższy czas.Ja polecam Gojira i album Magma albo zespół Tool.

Są jakieś szanse na server typu vanilla? Nie żeby na nim stale grać ale zobaczyć jak kiedyś wyglądał gameplay i wprowadzić to co dobre z starej wersji gry do obecnej.

Cpt_Nero (Posted )

Serwer typu vanilla nie jest możliwy gdyż wymagał by osobnego dev teamu który by go monitorował oraz utrzymywał serwery w stanie operacyjnym, wymaga to dodatkowych kosztów jak i załogi.

Sry jeżeli juz podobne pytanie było.

Czy wprowadzicie jakiś bonus za levelowanie głównej frakcji (Engineers) Na cholere leci tam xp i level skoro nic to nie daje?  Fajnie gdyby starzy gracze którzy już jakiś czas grają mieli jakiś bonus, małą przewagę nad tymi z kartą kredytową. Nie mówię żeby wprowadzać jakąś super broń do kraftu ale na przykład można dodać 5 punktów do maksymalnego limitu części co pięć leveli frakcji (35lv...40lv...itd)

Dzięki Cpt_Nero za odpowiedź.

Sry jeżeli juz podobne pytanie było.

Czy wprowadzicie jakiś bonus za levelowanie głównej frakcji (Engineers) Na cholere leci tam xp i level skoro nic to nie daje?  Fajnie gdyby starzy gracze którzy już jakiś czas grają mieli jakiś bonus, małą przewagę nad tymi z kartą kredytową. Nie mówię żeby wprowadzać jakąś super broń do kraftu ale na przykład można dodać 5 punktów do maksymalnego limitu części co pięć leveli frakcji (35lv...40lv...itd)

Myślę, że to kwestia czasu. Może kilka miesięcy może kilka lat.  Do tego 50 lv na pewno kiedyś odblokują. Bo obecny max poziom to trochę z #upy. Kiedyś były skrzynki teraz nie ma nic. Myślę, że obecnie to jest ich furtka na nowe możliwości gdy skończą im się pomysły lub sposoby na przyciągnięcie graczy przed monitory.

Edited by Allgreen1945

2 hours ago, Nusz_pel said:

Wie ktoś może jaki jest czas oczekiwania na zatwierdzenie tematu na forum w działach premoderowanych?

Piszą że nie ma limitu czasowego i nie będą akceptować/odpowiadać każdego tematu, sam napisałem temat 22 września i nic do tej pory nie ruszyło. Według mnie to olewanie graczy bardzo nie fajne.

Mi tematy wiszą tam odpowiednio 2 i 1,5 miesiąca. Jeśli chodzi o sugestie, to zaznaczają, że jeśli dana propozycja zmian już się pojawiała, to mogą nie udostępnić tematu.

27 minutes ago, Kicimijazawa said:

Witam wszystkich, pytanko:
Czy muszę craftować?
Czy lepiej sprzedać wszystko i czekać na okazję w sklepie?

Zależy co chcesz. Niektóre rzeczy warto kupić niż stworzyć. Ale ogólnie to lepiej jest tworzyć niż kupować. Ponieważ jest prowizja marketu za sprzedaż 10%. Czyli jakiś fiolet co kosztuje 400C przykładowo, za sprzedaż materiałów potrzebnych do wytwarzania otrzymasz 360C (około, zależy od cen)

Zależy jaki, niebieski to najtaniej 25C/5 szt. , fioletowy 100C/5 szt. Zółty to 400C / 5 szt

Jeżeli dużo tworzysz to warto zastanowić się nad większą liczbą możliwych rzeczy do stworzenia. Wtedy na jedną rzecz wychodzi ciut taniej.

Witam, takie pytania:

1. Czy rozważane jest dodanie sytemu kar za  wychodzenie z bitew szczególnie mowa o wyjście do garażu w pierwszych sekundach po rozpoczęciu bitwy PvP- niektórzy jak tylko widzą nielubianą mapę lub mocnych przeciwników to po prostu wychodzą z bitwy.  Tak samo ogólne wychodzenie z bitew PvE co potrafi nawet doprowadzić, że zostaje sam lub z 1 osobą na hard radiach bo jakieś nooby weszły w dwuosobowym plutonie z PS'em 4200 i stwierdzili, że jak ja i inny gracz mamy po 8-10K to oni są nam nie potrzebni. Nie, żeby to coś zmieniało, ale może bym niepotrzebnie przez osoby trzecie nie tracił, paliwa to by było dobrze.

2. Związane z powyższym- Czy jest rozważane podniesienie wymaganego PS'u dla med i hard raidów? Serio hard raid 4K przecież takie osoby nic nie zrobią na raidach. Jedyne co to troszeczkę odciągają agro, ale boty i tak chyba zawsze biją graczy z najwyższym PS'em jeśli mają ich w zasięgu wzroku więc jak siedzę ja 8-10K z łepkami po 4-5K to boty i tak dają focus na mnie.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

• Thanks 1

On 9.10.2017 at 10:33 AM, Kicimijazawa said:

Witam wszystkich, pytanko:
Czy muszę craftować?
Czy lepiej sprzedać wszystko i czekać na okazję w sklepie?

Jest tylko jedna poprawna odpowiedź: ZAWSZE policz cenę zakupu i produkcji! Zawsze - oznacza nawet jak poprzedniego dnia liczyłeś i było taniej/drożej. Ceny surowców i itemów się ciągle zmieniają, dlatego jak masz cienko z kasą warto śledzić ceny i kupować/albo wstawiać do produkcji/ kiedy się opłaca.

Generalnie zazwyczaj DLA SIEBIE opłaca się krafcić (ale patrz wyżej), a na handel już różnie.

Cenami wynajmu warsztatów się za bardzo nie przejmuj, one i tak "tkwią" w cenie każdego itemu, jaki jest na rynku. Z czasem wykorzystasz opłacone krafty.

Po co ta nowa zakładka zwężająca forum o prawie 1/3?

lGMsvan.png

Adblock pomocny oczywiście, jedno kliknięcie i cały pasek ukryty co nie zmienia faktu że nie rozumiem jaki to ma cel. Ani to zarobkowe (bo reklamują swoje gry), ani w sumie nic.

• Like 1

17 hours ago, Tajfun403 said:

Po co ta nowa zakładka zwężająca forum o prawie 1/3?

lGMsvan.png

Adblock pomocny oczywiście, jedno kliknięcie i cały pasek ukryty co nie zmienia faktu że nie rozumiem jaki to ma cel. Ani to zarobkowe (bo reklamują swoje gry), ani w sumie nic.

Jak można się chwalić adblockiem. To jest takie cebulactwo, ktoś zamieszcza reklamy, aby na tym czym przyciąga ludzi zarobić, w tym przypadku zareklamować inne produkty firmy, często mniej znane. Tak jakbyś pracował i nie dostawał pieniędzy za każdą godzinę pracy tylko np za co drugą. 

On 10.10.2017 at 3:05 PM, Ajrontank said:

Jest tylko jedna poprawna odpowiedź: ZAWSZE policz cenę zakupu i produkcji! Zawsze - oznacza nawet jak poprzedniego dnia liczyłeś i było taniej/drożej. Ceny surowców i itemów się ciągle zmieniają, dlatego jak masz cienko z kasą warto śledzić ceny i kupować/albo wstawiać do produkcji/ kiedy się opłaca.

Generalnie zazwyczaj DLA SIEBIE opłaca się krafcić (ale patrz wyżej), a na handel już różnie.

Cenami wynajmu warsztatów się za bardzo nie przejmuj, one i tak "tkwią" w cenie każdego itemu, jaki jest na rynku. Z czasem wykorzystasz opłacone krafty.

Dzięki. Na razie jak spieniężyłem wszystko co miałem, to kupiłem sobie z rynku potrzebne części. Póki co nie chce mi się głowy zawracać obliczeniami ;)

z racji problemów tymczasowych, nie jestem w stanie poświęcić czasu na tłumaczenie aktualizacji oraz na odpowiadanie pytań, wszystko powinno wrócić do normy w następnym miesiącu.

Czy można gdzieś z plików gry lub w samej grze wyczytać ile godzin już pograłem? Nie korzystam ze Steama do tej gry.

1 hour ago, Goczku said:

Czy można gdzieś z plików gry lub w samej grze wyczytać ile godzin już pograłem? Nie korzystam ze Steama do tej gry.

Nie, a logi gry zapisują chyba tylko ostatnie 3 dni, więc nawet nie szło by sprawdzić w ten sposób.

3 hours ago, Khudlaty said:

Czy i jak często oferty kupna/sprzedaży są zdejmowane z marketu?

Nie rozumiem pytania za bardzo.

Market polega na wolnym rynku, gracz sam ustala cenę i w każdej chwili może zrezygnować z kupna/sprzedaży o ile transakcja nie została jeszcze dokonana.

3 hours ago, Khudlaty said:

Czy i jak często oferty kupna/sprzedaży są zdejmowane z marketu?

Market jest (teoretycznie) prowadzony przez graczy więc nie rozumiem w ogóle pytania.

Przedmioty wracają po jakimś czasie jeśli nikt ich nie kupi. Nie wiem dokładnie ile to trwa, ok 4 dni na oko

Edited by Summoned88

Czy dostaniemy ,,tryb gry'' gdzie możemy budować pojazd z materiałów których nie mamy, i walczyć z innymi graczami bez nagród itd? Łatwiej do Crossout Show by można wbić.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.