Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Crossout - Pytania i odpowiedzi

Recommended Posts

12 hours ago, JulianPL_R said:

Czy dostaniemy ,,tryb gry'' gdzie możemy budować pojazd z materiałów których nie mamy, i walczyć z innymi graczami bez nagród itd? Łatwiej do Crossout Show by można wbić.

w którymś odcinku crossout garage na yt odpowiedzieli negatywnie na to pytanie

Jeśli nie zrobicie limitu latających pojazdów i dronów i turret w drużynie to źle to widzę przed chwilką miałem w drużynie 5 latający plus zwykłe pojazdy a na przeciwko był 1 latający plus zwykłe pojazdy więc wynik był przesądzony ze wygramy te 5 latających zabili wszystkich w kilka sekund a to źle nie równa walka jak dla mnie w drużynie na przeciwko powinno być maksymalnie 2 pojazdy z dronami lub turret i 2 latające reszta według losowania gry.

On 1.11.2017 at 6:36 PM, Tajfun403 said:

Nie wiem już co było celem hoverów, unoszenie się nad ziemią czy latanie?

z7setZK.png

HeIXKNc.png

On 1.11.2017 at 8:00 PM, IwonTheInternet said:

Jak połączysz 2 hover buildy będziesz wznosić się w nieskończoność. :)

Zalecam zgłoszenie Bug reporta.

On 1.11.2017 at 8:00 PM, IwonTheInternet said:

Jak połączysz 2 hover buildy będziesz wznosić się w nieskończoność. :)

Tego gościa ze screenów widziałem na żywo. Działa w pojedynkę, wybija się na każdym pagórku na spore wysokości i szybuje daleko.

2 hours ago, Typeczek said:

Miner's container otwierać czy sprzedawać ?

Po pierwsze nie ten temat, tutaj są raczej pytania do moderatora @Cpt_Nero. A wszystkie pytania dotyczące gry, na które może odpowiedzieć gracz to w wątku "Baza wiedzy" ;)

Ale co do pytania, to to jest ta skrzynka co dostaje się za spędzenie 2h w grze? Nic ciekawego z niej nie wylatuje, więc lepiej sprzedać i dostać te 2,5C niż biały przedmiot warty 0,1C , szansa że wyleci coś ciekawego jest bardzo mała.

1 hour ago, BasherX said:

Po pierwsze nie ten temat, tutaj są raczej pytania do moderatora @Cpt_Nero. A wszystkie pytania dotyczące gry, na które może odpowiedzieć gracz to w wątku "Baza wiedzy" ;)

Ale co do pytania, to to jest ta skrzynka co dostaje się za spędzenie 2h w grze? Nic ciekawego z niej nie wylatuje, więc lepiej sprzedać i dostać te 2,5C niż biały przedmiot warty 0,1C , szansa że wyleci coś ciekawego jest bardzo mała.

To skrzynka tygodniowa za 14h spędzonych online.

Ja sprzedaje wszystkie skrzynki oprócz skrzynek pathfinder z hard sezonu. Istnieje bardzo mała szansa na dobry item, zazwyczaj też skrzynka kosztuje więcej niż wiekszość itemów które mogą z niej polecieć.

Mam nadzieje, że w dobrym dziale pytam. Chodzi mi o te kawałki znaków które dostaje się co pare dni. Mam uzbieranych pełno i rozumiem, że to można jakoś w znak 'przekuć'. Tylko jak to zrobić? :)

1 hour ago, Uchinator said:

Mam nadzieje, że w dobrym dziale pytam. Chodzi mi o te kawałki znaków które dostaje się co pare dni. Mam uzbieranych pełno i rozumiem, że to można jakoś w znak 'przekuć'. Tylko jak to zrobić? :)

Temat nie bardzo, ale...

Znaki, jak i farby z części które otrzymujesz co któryś dzień lub za udział w 50 brawlsach w danym miesiącu, możesz wytworzyć w darmowym warsztacie Engineersów (ten pierwszy z lewej), tam musisz trochę zjechać w dół.

Dajcie znać jak przestaniecie psuć tą grę i czekać na kaskę od graczy, którzy nie mają czasu na granie a chcą mieć dobre części(do 1 znerfienia). Ja poczekam. War Thundera odstawiłem, bo nie dało się grać dzięki "ulepszeniom". Tą też trzeba w końcu odstawić skoro graczy jak ja macie w tyle. Nie lubicie kaski? Mojej nie dostaniecie. Wszystko psujecie. Ciekawe ilu graczy odeszło przez to. Pozdrawiam

• Haha 1
  • Upvote 1

18 minutes ago, MechaZen said:

Będzie wprowadzony Friendly Fire? ;-) 

Było pytanie i odpowiedź, że nie ponieważ wprowadziłoby to za duży chaos.

• Sad 1

To nie o chaos tutaj chodzi? Postapo, wojny gangów, przetrwanie... :007j: Szkoda.

W paru grach o podobnej tematyce (czyli o robieniu dużej ilości hałasu, i jeszcze większej wybuchów), friendly fire zostało wprowadzone. Działa bez większych zgrzytów. Są kary, a nawet czasowe bany, za strzelanie do swoich. Flagowanie do odstrzału, przez własny team. I piętno team killera. 

Wpasowałoby się to idealnie w tematykę i taktykę Crossout. Ograniczyłoby to też bezmyślne wciskanie spustu.  

• Upvote 1

1 hour ago, Allgreen1945 said:

Było pytanie i odpowiedź, że nie ponieważ wprowadziłoby to za duży chaos.

Właśnie ogarnęło by chaos. W WoT i WarThunder FF było od początku dzięki temu gracze nie zachowują się jak stado ogarów wypuszczonych do lasu.

Uwaga to nie jest trollowe pytanie!

Czy i kiedy zostaną dodane (a raczej przywrócone) DZIAŁA ARMATY CANNONY?

Mandrake i reszta "dział" to haubice.

On 13.12.2017 at 6:21 PM, MechaZen said:

To nie o chaos tutaj chodzi? Postapo, wojny gangów, przetrwanie... :007j: Szkoda.

W paru grach o podobnej tematyce (czyli o robieniu dużej ilości hałasu, i jeszcze większej wybuchów), friendly fire zostało wprowadzone. Działa bez większych zgrzytów. Są kary, a nawet czasowe bany, za strzelanie do swoich. Flagowanie do odstrzału, przez własny team. I piętno team killera. 

Wpasowałoby się to idealnie w tematykę i taktykę Crossout. Ograniczyłoby to też bezmyślne wciskanie spustu.  

Friendly-Fire w Crossoucie był by chaotyczny do takiego stopnia że gracze nie byli by wstanie odróżnić swojego od wroga, wystarczy przykład graczy grającymi z dronami, i graczy którzy takowych jednostek po-prostu nie cierpią.

Następny przykład jest w samych broniach kontaktowych [piły, włócznie wybuchowe] które na spawnie sprawiały by że nasza drużyna została by zmniejszona o połowę.

Były takie plany, jednak nie okazały się one przyjemne w rozgrywce.

Uwaga to nie jest trollowe pytanie!

Czy i kiedy zostaną dodane (a raczej przywrócone) DZIAŁA ARMATY CANNONY?

Mandrake i reszta "dział" to haubice.

Aktualnie dobre pytanie! na ten czas jedyną armatą jest Tsunami.

Plany na Armaty z długimi lufami posiadają jeden problem który wg developerów jest ich długość i "zahaczanie o obiekty" niestety nie jestem w pozycji aby ujawnić więcej detali.

nie mniej, sam czekam na coś ciekawszego niż haubica która strzela odłamkowymi [osobiście dla mnie może być nawet solidny kawał metalu jako pocisk P.Panc.

Czy mi się źle wydaje czy:

Avanger 57mm to Ordance QF 6-pdr (2665 mm lufa) czyli armata przeciwpancerna

Judge 76mm i ZS-34 Fat Man to ZiS-3 (3169 mm lufa) czyli też armata przeciwpancerna

Jedynie Executioner 88mm i Mammoth mają ścięte lufy, bo tak to byłyby naprawdę ogromne działa.

Edited by Walter_NovotnyPL

W rzeczywistości długość lufy ma znaczenie ale w grze już nie musi. Problem w grze wynika z niskiej prędkości pocisku i stromotorowego toru lotu (parabola lotu pocisku), dokładnie tak działają w realu haubice.

W grze aż tak mocno tego nie odczuwamy bo rzadko kiedy strzelamy na dalekie odległości. Najlepiej ten problem widać na mapie Factory gdzie by strzelić w przeciwnika na drugim spawnie trzeba podnieść celownik aż o połowę ekranu, strzelając z fat mana zamiast używać celownika używałem tych okrągłych ikon z bronią jako punkt odniesienia. 

54 minutes ago, MajorROB said:

W rzeczywistości długość lufy ma znaczenie ale w grze już nie musi. Problem w grze wynika z niskiej prędkości pocisku i stromotorowego toru lotu (parabola lotu pocisku), dokładnie tak działają w realu haubice.

W grze aż tak mocno tego nie odczuwamy bo rzadko kiedy strzelamy na dalekie odległości. Najlepiej ten problem widać na mapie Factory gdzie by strzelić w przeciwnika na drugim spawnie trzeba podnieść celownik aż o połowę ekranu, strzelając z fat mana zamiast używać celownika używałem tych okrągłych ikon z bronią jako punkt odniesienia. 

To wszystko jest kwestią balansu i widzimisię twórców. Działa mogą mieć bardziej spłaszczony tor lotu pocisku, podobnie jak zrobiono to w WASPach.

Można by stworzyć nową klasę uzbrojenia, moździerze niebieski i fioletowy strzelające jak mędrek a w dostępnych w grze działach poprawić prędkość oraz zrobić aby pociski bardziej płasko leciały. Wszelkie zmiany muszą być jednak robione z wyczuciem aby działa nie były zbyt mocne.

Czy trwają, lub są planowane prace. Aby ograniczyć wychodzenie z gry, podczas bitew? Albo chociaż, jakoś karać graczy za ten proceder? Bo rozumiem, że może być awaria kompa. Coś z łączem. Lub domagające się uwagi dziecko, wciśnie specjalnie Power na obudowie. Ale gdy trafia mi się parę bitew pod rząd. Gdy po 2 minutach nagle znika połowa składu. Zaczynam się lekko denerwować.

screenshot-171219-135720.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.