Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Crossout - Pytania i odpowiedzi

Recommended Posts

9 hours ago, Kanescorpio said:

Bawią mnie takie opinie :006j:

Strzelby to potężna siła ognia w bliskim kontakcie.  Ludzie tracą broń po jednej serii z shotgunów. Ale wymagają taktyki i myślenia. No cóż, dopóki będą niedoceniane przez graczy tym dłużej będę miał z nich pożytek i ich nie znerfią :006j: 

Muszę częściej zwracać uwagę na nicki wrogów. Może Cię kiedyś prezesie spotkam na polu bitwy i pokażę Ci skuteczność shotgunów :006j:

Zanim byś dojechał na tyle blisko żeby mnie zniszczyć to z dystansu bym  już Ci te shotguny dawno rozwalił z dystansu :D

Tak na poważnie to nie potrafiłem wykorzystać ich potencjału, wolę coś celniejszego na nieco dłuższy dystans więc bronią typu machinegun gra mi się najlepiej. 

• Haha 1

5 hours ago, Prezes42 said:

Zanim byś dojechał na tyle blisko żeby mnie zniszczyć to z dystansu bym  już Ci te shotguny dawno rozwalił z dystansu :D

Tak na poważnie to nie potrafiłem wykorzystać ich potencjału, wolę coś celniejszego na nieco dłuższy dystans więc bronią typu machinegun gra mi się najlepiej. 

Powiedzcie mi proszę. Czym się róznią te dwie bronie: ( OPRÓCZ CEN OCZYWIŚCIE ;( )

SYNTHESIS od AURORA . Moim zdanie ta pierwsza jest lepsza.. Prosze o wasze opinie.

Dziękuję.

Synthesis to broń działająca jak autocannon, z odpowiednim buildem można wskoczyć nawet do top 20 na cw z nią. Bez makro nie ma sensu tym grać. I oczywiście tylko hovery.

A aurora to najgorszy szajs, nie ma sensu montowania tego do jakiegokolwiek pojazdu. Mały zasięg, małe obrażenia, z tego co wiem to pasywa z aurory nie kumuluje się z innymi aurorami.

19 minutes ago, Mutt90 said:

A aurora to najgorszy szajs, nie ma sensu montowania tego do jakiegokolwiek pojazdu. Mały zasięg, małe obrażenia, z tego co wiem to pasywa z aurory nie kumuluje się z innymi aurorami.

I tu sie z tobą nie zgodze.

Aurora w połączeniu z Equalizerami robi swoją robotę.

Aurora nie ma robić dmg , ma rozgrzać elementy pojazdu i wtedy jest bonus do dmg 100% dla broni głównej.

Bonus do dmg dostają nawet kompani z twojej drużyny jeśli strzelają w rozgrzany element.

• Upvote 2

1 hour ago, Mutt90 said:

Synthesis to broń działająca jak autocannon, z odpowiednim buildem można wskoczyć nawet do top 20 na cw z nią. Bez makro nie ma sensu tym grać. I oczywiście tylko hovery.

Możesz wyjaśnić co to są hovery i co oznacza makro? dzięki .

P.S Moze byście poradzili jaką fioletową broń zakupić? Dodam żeby było łatwiej ze preferuję walkę z bliska..

Edited by McJokeR

7 hours ago, McJokeR said:

P.S Moze byście poradzili jaką fioletową broń zakupić? Dodam żeby było łatwiej ze preferuję walkę z bliska..

Hovery - to te cholerne silniki dzięki którym pojazdy latają zamiast normalnie jeździć po ziemi. 

Jeśli lubisz walkę z bliska to, tak jak już wyżej napisałem,  SHOTGUNY :D

Ja używam zestawu - 2xThunderbolt i 2xDruzba 

Edited by Kanescorpio

3 hours ago, Kanescorpio said:

Hovery - to te cholerne silniki dzięki którym pojazdy latają zamiast normalnie jeździć po ziemi. 

Jeśli lubisz walkę z bliska to, tak jak już wyżej napisałem,  SHOTGUNY :D

Ja używam zestawu - 2xThunderbolt i 2xDruzba 

Patrzyłem na te Thunderbolt. Mają mały demage... A to drugie to nie wiem co to jest ;)

• Haha 1

2 minutes ago, McJokeR said:

Patrzyłem na te Thunderbolt. Mają mały demage... A to drugie to nie wiem co to jest ;)

Mały dmg???????????:DD

A " to drugie" to piły mechaniczne 

12 hours ago, ripek1975 said:

I tu sie z tobą nie zgodze.

Aurora w połączeniu z Equalizerami robi swoją robotę.

Aurora nie ma robić dmg , ma rozgrzać elementy pojazdu i wtedy jest bonus do dmg 100% dla broni głównej.

Bonus do dmg dostają nawet kompani z twojej drużyny jeśli strzelają w rozgrzany element.

Equalizery są dość słabe na pvp odkąd nie gra się już po 10+ hoverów, testowałem aurore i dużo większe obrażenia miałem z dodatkowym equalizerem. Ciężko jest celować cały czas w ten sam punkt z aurory, a ten jeden equalizer z odpaloną pasywom czyni różnicę tym bardziej, że aurora ma naprawdę mały zasięg. Nigdy nie widziałem żadnego skutecznego buildu z tą bronią, na początku jak weszła nowa frakcja to ludzie grali z reaperami i aurora, ale nie ma miejsca na inne urządzenia z powody braku energii.

11 hours ago, McJokeR said:

Hovery są to fioletowe silniki rakietowe z frakcji Dawn Children.

Makro to ustawienia w konfiguracji myszki, za pomocą sterowników do myszki lub jakiejś aplikacji służące do powielania ruchów, kliknięć itp. W Crossout przydaje się czasami np. do losowego klikania po ekranie gry tak aby nie wyrzuciło nas za nieaktywność, co pozwala nam na odblokowanie dziennej lub tygodniowej skrzynki za czas w grze, albo przydaje się właśnie do strzelania z sythesis. Ta broń się nie przegrzewa, tylko ma czas odliczania pomiędzy poszczególnymi strzałami, aby strzelić z tej broni trzeba przytrzymać przycisk do wystrzału i puścić, a następnie powtarzać, z makro trzymamy cały czas przycisk strzału bez puszczania go, co pozwala nam skupić się tylko na celowaniu, poza tym z dobrze ustawionym makro, jesteśmy w stanie strzelać szybciej niż tradycyjnie.

Co do broni na blisko, to powiedz na jakim etapie jesteś, tzn. na jakie bronie możesz sobie pozwolić.

Co do polecanych to: shotguny + aegis shield lub niewidka, turrety+niewidka, fat man lub mammoth, melee build (dzidy lub harvestery).

Edited by Mutt90

1 hour ago, Mutt90 said:

Equalizery są dość słabe na pvp odkąd nie gra się już po 10+ hoverów, testowałem aurore i dużo większe obrażenia miałem z dodatkowym equalizerem. Ciężko jest celować cały czas w ten sam punkt z aurory, a ten jeden equalizer z odpaloną pasywom czyni różnicę tym bardziej, że aurora ma naprawdę mały zasięg. Nigdy nie widziałem żadnego skutecznego buildu z tą bronią, na początku jak weszła nowa frakcja to ludzie grali z reaperami i aurora, ale nie ma miejsca na inne urządzenia z powody braku energii.

Hovery są to fioletowe silniki rakietowe z frakcji Dawn Children.

Makro to ustawienia w konfiguracji myszki, za pomocą sterowników do myszki lub jakiejś aplikacji służące do powielania ruchów, kliknięć itp. W Crossout przydaje się czasami np. do losowego klikania po ekranie gry tak aby nie wyrzuciło nas za nieaktywność, co pozwala nam na odblokowanie dziennej lub tygodniowej skrzynki za czas w grze, albo przydaje się właśnie do strzelania z sythesis. Ta broń się nie przegrzewa, tylko ma czas odliczania pomiędzy poszczególnymi strzałami, aby strzelić z tej broni trzeba przytrzymać przycisk do wystrzału i puścić, a następnie powtarzać, z makro trzymamy cały czas przycisk strzału bez puszczania go, co pozwala nam skupić się tylko na celowaniu, poza tym z dobrze ustawionym makro, jesteśmy w stanie strzelać szybciej niż tradycyjnie.

Co do broni na blisko, to powiedz na jakim etapie jesteś, tzn. na jakie bronie możesz sobie pozwolić.

Co do polecanych to: shotguny + aegis shield lub niewidka, turrety+niewidka, fat man lub mammoth, melee build (dzidy lub harvestery).

Jeśli chodzi o etap. To mogę pozwolić sobie na wszystko w fiolecie. Kabine i silnik już mam. Z resztą postanowiłem poczekać na wasze opinie. Żeby głupot nie nakupować.

Wydaje mi się, ze popełnisz jeszcze niejedną głupotę, jak my wszyscy ;) Niektórym podobają się działa, niektórzy kijem by ich nie tknęli. Każdy ma swój styl gry, a crossout pozwala to realizować. Karabiny są najłatwiejsze i najbardziej uniwersalne, od tego dobrze jest zacząć. Późniejsze wariacje to już całkowicie osobista sprawa i nikt Ci tutaj nie pomoże. Znajdź na wystawie jakiś build z tym, co chcesz kupić. W warunkach bojowych nie sprawdzisz, ale na test drive można już pierwsze wnioski wyciągać.

Większość broni można odsprzedać i wyjść mniej więcej na zero. Pomnóż sobie najniższą kwotę sprzedaży przez 0,9 i sprawdź, czy mniej więcej pokrywa się z najwyższą kupna. Jeśli tak, to można kupować i sprawdzać, już na swoim buildzie i w misjach.

Pozdrawiam

12 hours ago, Mutt90 said:

I Ty jeszcze o tym piszesz, skoro jest to wyraźnie zabronione, używanie dodatkowych programów, które maja na celu ułatwienie rozgrywki. Oraz z tym że Synthesis jest beznadziejny bez programowych 'wspomagaczy' sie nie zgodzę. Broń ma duży DMG i jest to coś jak shotgun, z tym tylko że celniejsze. I przy dobrym skillu można z tą bronią wiele zrobić...

Co do wyboru broni, to już zależy od stylu gry, a jak wiadomo, każdy ma inny. Jeden woli nic nie robić, tylko latać ze swoimi 'zabaweczkami', a drugi śmigać z cannonami, a trzeci z MG. Konfigurację jak i build również trzeba dobrać samemu, każda broń jest dobra na inny PS i to musisz brać pod uwagę.

On 12.01.2018 at 12:59 PM, Goczku said:

Shotguny pokazują pazur w zestawieniu 2 [legendy] lub 3 [epickie] sztuk w połączeniu z radiatorami.

Panowie.

O co w tym chodzi?

Bez tytułu.jpg

12 minutes ago, McJokeR said:

Panowie.

O co w tym chodzi?

Bez tytułu.jpg

Jeśli nie masz pewności co do tego jakie to bronie, polecam wejść do marketu i wpisać Turret w oknie wyszukiwania. Wyświetlą Ci się wszystkie opcje których można użyć 

6 hours ago, Prezes42 said:

Jeśli nie masz pewności co do tego jakie to bronie, polecam wejść do marketu i wpisać Turret w oknie wyszukiwania. Wyświetlą Ci się wszystkie opcje których można użyć 

I znowu proszę o pomoc... ( kto jak nie wy ). Zamontowałem cannons i rozwaliłem goscia i nie zaliczyło.... Mam zamntowane dwa vectory i armate... Może mam miec tylko armaty?

wwwwww.jpg

Edited by McJokeR

@McJokeR na końcu jest dopisek " of rarity 'Rare' and higher" , czyli niebieskie i wyższe. Aveger się do nich nie zalicza. Musi być minumum Judge lub Little boy

On 12.01.2018 at 12:59 PM, Goczku said:

Shotguny pokazują pazur w zestawieniu 2 [legendy] lub 3 [epickie] sztuk w połączeniu z radiatorami.

Ostatnie zadanie. I oczywiści jak zawsze proszę was o pomoc. O co chodzi w tym zadaniu?

co.jpg

9 minutes ago, McJokeR said:

Ostatnie zadanie. I oczywiści jak zawsze proszę was o pomoc. O co chodzi w tym zadaniu?

co.jpg

Bronie do walki w zwarciu (auger,buzzsaw,harvester,druzbha), dzidy NIE zaliczają.

Edited by Mutt90

Ok, wielkie dzięki.. Jeśli ktoś ma ochotę to prosił bym o objaśnienie o co chodzi w SEASON HARD . Bo normal mam juz za sobą.. Z góry bardzo dziękuję

Jak to będzie z zakończeniem bety, i przejściem do oficjalnej wersji gry? Czy będzie jakiś reset? Będzie trzeba od nowa zdobywać reputację do frakcji? I... najważniejsze. Czy coinsy kupione w czasie bety, przejdą dalej? Czy zostaną wyzerowane? Wiadomo coś?

@McJokeR O to samo co w sezonie normal, tylko że za wykonanie poszczególnych etapów otrzymujesz elektronikę, a za wykonanie całego skrzynkę pathinder z losowym fioletowym przedmiotem z frakcji: lunatic, nomad, scavengers. No i misje są cięższe bo trzeba wykonywać je tylko na ciężkich rajdach.

@MechaZen

Nie będzie już żadnego resetu, to co jest zostaje. 

Edited by Mutt90

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.