Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Crossout - Pytania i odpowiedzi

Recommended Posts

23 hours ago, MechaZen said:

Jak to będzie z zakończeniem bety, i przejściem do oficjalnej wersji gry?

Zapewne będzie to wieczna openbeta bo tak będzie im wygodnie i bezpiecznie .

Zawsze będą mogli odpowiedzieć :

To nie jest produkt finalny , jesteśmy w fazie testowej :fed015:

Dokładnie tak , dopóki jest beta do puty jest kasa ... Bawią się broniami najpierw bufują potem nerfią i tak w koło , aby każdy szybko zechciał kupować paczki .

Mam pytanie:
W markecie przeglądałem zakładkę Customization gdzie można malowania i inne rzeczy kupić i widziałem, że są tam nawet jakieś bronie w dosyć wysokich cenach za zwykłe nawet białe ok.70-80 coinsów. Ta są atrapy broni czy jak? Wydaje mi się, że takie atrapy można zamontować w celu zmylenia przeciwnika, ale mogę się mylić.  

2 hours ago, Prezes42 said:

Mam pytanie:
W markecie przeglądałem zakładkę Customization gdzie można malowania i inne rzeczy kupić i widziałem, że są tam nawet jakieś bronie w dosyć wysokich cenach za zwykłe nawet białe ok.70-80 coinsów. Ta są atrapy broni czy jak? Wydaje mi się, że takie atrapy można zamontować w celu zmylenia przeciwnika, ale mogę się mylić.  

To są customowe wyglądy broni, które zakładasz na daną broń. Jedyne co dodaje to wygląd.

On 12.01.2018 at 12:59 PM, Goczku said:

Shotguny pokazują pazur w zestawieniu 2 [legendy] lub 3 [epickie] sztuk w połączeniu z radiatorami.

Dlaczego jak próbuję dołączyć do bitwy wyskakuje mi  strage full? 

1 hour ago, McJokeR said:

Dlaczego jak próbuję dołączyć do bitwy wyskakuje mi  strage full? 

"StOrage full"

Masz zapełniony magazyn.  Posprzedawaj białe rzeczy,  które dostajesz za wygrane misje. 

1 hour ago, Tajfun403 said:

To jak jest pełny magazyn to nie można dołączyć do bitwy? :D Niezły pomysł mieli nie ma co...

Bo nie ma miejsca na ewentualny drop z wygranej?  Tak wieki problem, żeby pilnować miejsca w magazynie? 

• Upvote 1

3 hours ago, McJokeR said:

Powiedzcie mi proszę. Czy żeby ozdoby ze sklepu zadziałały te które daja 1,2,3,4 5 reputacji muszę przetrwać bitwę? I jęsli na przyklad kupię 10 naklejek które dają 2 każda to zaliczy mi 10% reputacji? I jeszcze jedno pytanie. Niektórzy gracz mają fajne obrazki namalowane na autach. To można gdzieś kupić?

16 hours ago, McJokeR said:

Powiedzcie mi proszę. Czy żeby ozdoby ze sklepu zadziałały te które daja 1,2,3,4 5 reputacji muszę przetrwać bitwę? 

Z tego co zauważyłem, nie.

I jęsli na przyklad kupię 10 naklejek które dają 2 każda to zaliczy mi 10% reputacji? 

Naklejki nie dają bonusów i można ich mieć tylko dwa. Zgaduję, że chodziło ci o zwykłe ozdoby.

10 ozdób po 2% = 20%. Bonusy się sumują, ale ostatecznie nie może ich być więcej niż 25%. Czyli 30% już nie dostaniesz, nie licząc bonusów z flag.

I jeszcze jedno pytanie. Niektórzy gracz mają fajne obrazki namalowane na autach. To można gdzieś kupić?

W ostatnim evencie który skończył się parę dni temu można je było wygrać. Teraz w dalszym ciągu można kupić w Markecie.

21 hours ago, Kanescorpio said:

Bo nie ma miejsca na ewentualny drop z wygranej?  Tak wieki problem, żeby pilnować miejsca w magazynie? 

Nie mam żadnego problemu. Po prostu pierwszy raz widzę, żeby zapełnienie magazynku uniemożliwiało grę. Prędzej bym pomyślał, że by nie było nagrody po bitwie.

Edited by Tajfun403
Mała poprawka, dzięki BasherX

1 hour ago, Tajfun403 said:

10 ozdób po 2% = 20%. Bonusy się sumują, ale ostatecznie nie może ich być więcej niż 20%. Czyli 30% już nie dostaniesz, nie licząc bonusów z flag.

25% jest maksymalny bonus, jest to napisane w informacjach o pojeździe (tam gdzie jest podana jego masa, prędkość, ilość energii itp.)

Białe ozdoby - 1% ; niebieskie - 2% ; fioletowe - 3% itd.

Guest

Mam pytanie odnośnie radar/radar-detector, czy umieszczenie na pojeździe ma wpływ na ich działanie ?

Można je schować pod pancerz bez żadnych konsekwencji ?

13 hours ago, BasherX said:

25% jest maksymalny bonus, jest to napisane w informacjach o pojeździe (tam gdzie jest podana jego masa, prędkość, ilość energii itp.)

Białe ozdoby - 1% ; niebieskie - 2% ; fioletowe - 3% itd.

Kurde tak coś myślałem czy nie 25% przypadkiem :p  A wtedy nie byłem przy kompie to nie miałem jak sprawdzić.

Dzięki za poprawę.

Guest
11 hours ago, Mutt90 said:

@Tharin_5517

Możesz umieścić gdzie chcesz i tak będzie działać.

Dzięki za info.

Mam jeszcze pytanie o Hovery.

Czy Icaris IV i Icarus VII różnią się czymś jeszcze oprócz wytrzymałości i ceny ?

36 minutes ago, Tharin_5517 said:

Dzięki za info.

Czy Icaris IV i Icarus VII różnią się czymś jeszcze oprócz wytrzymałości i ceny ?

Jedno i drugie w połączeniu z dronami jest dobre dla botów którym nie chce się normalnego pojazdu stworzyć

• Upvote 1

1 hour ago, Tharin_5517 said:

Dzięki za info.

icarus Iv ma wiecej wytrzymałości, ale wymaga więcej mocy, im masz ich więcej tym jesteś wolniejszy.

Stworzyłem sobie flagę dającą +90% reputacji przez 2h z frakcji ,,Lunatics'' . Niestety nie nalicza mi tego bonusu w grze, czy jest to przyczyna tego, że zmieniłem w trakcie trwania tych 2h działania flagi frakcję na ,,Nomads'' ? Gra zawsze ma dostępną frakcję Engineers i tą którą akurat wybierzemy i można zmienić po 24h dopiero na inną. 

11 minutes ago, Prezes42 said:

Stworzyłem sobie flagę dającą +90% reputacji przez 2h z frakcji ,,Lunatics'' . Niestety nie nalicza mi tego bonusu w grze, czy jest to przyczyna tego, że zmieniłem w trakcie trwania tych 2h działania flagi frakcję na ,,Nomads'' ? Gra zawsze ma dostępną frakcję Engineers i tą którą akurat wybierzemy i można zmienić po 24h dopiero na inną. 

No to niestety zepsułeś. Flaga zwiększa bonus odpowiedniej frakcji, jak nie masz wybranych lunatyków, to nie będzie działać.

Witam,

Zastanawiam się nad ulepszeniem broni. I tu moje pytanie czy to ma sens? Czy to nie są wyrzucone coinsy w błoto? Co o tym myslicie?

3 hours ago, McJokeR said:

Witam,

Zastanawiam się nad ulepszeniem broni. I tu moje pytanie czy to ma sens? Czy to nie są wyrzucone coinsy w błoto? Co o tym myslicie?

ulepszanie zostaw sobie na koniec, jak już masz wszystko. Chyba że nie masz co robić z surowcami. Po drugie żeby otrzymać te ulepszenie, które chcesz musisz dużo razy ulepszać. Przy kołach i kabinach jest lepiej, bo są tylko dwa ulepszenia i jest 50% szansy że ulepszy się na to co chcesz.

Dodatkowo , ulepszonych rzeczy nie można sprzedawać , możesz jeszcze raz je użyć do fuzji, możesz wymienić je na (malutko) scrapa , ale nie można sprzedać. Zastanów się 3 razy przed każdą fuzją . 

Osiągając 30 poziom inżynierów  jest możliwość dalszego zbierania doświadczenia w tej frakcji i mam pytanie. Kolejny jaki otrzymałem,  zaliczyło jako jakiś pierwszy poziom specjalny, czy to coś daje w grze? 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.