Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Crossout - Pytania i odpowiedzi

Recommended Posts

32 minutes ago, Prezes42 said:

Osiągając 30 poziom inżynierów  jest możliwość dalszego zbierania doświadczenia w tej frakcji i mam pytanie. Kolejny jaki otrzymałem,  zaliczyło jako jakiś pierwszy poziom specjalny, czy to coś daje w grze? 

Nic.

zupełnie nic. mam już chyba 26 prestiżowy i nic z tych poziomów się nie dostaje. Jedynie za poziomy prestiżowe z innych frakcji dostajesz tajemniczą skrzynię z niebieskim itemem.

On 26.01.2018 at 8:08 PM, SajKan said:

Nic.

Kiedyś w zamkniętej becie było co level prestiżowy inżynierów paczka z nagrodą, ale usunęli bo za mało zarabiali.

Ale to było jak się jeszcze w to grało. A teraz tylko patrze jak psują tą grę coraz bardziej. Najgorsze jest to, że takich graczy jak ja się olewa. Dałem kasę i wtopiłem. Olali zupełnie i tylko chcą więcej i więcej kasy. typowe dla Gaijin i ich partnerów. W War Thunderze też jest tak samo, Kupujesz jakiś fajny pojazd i jest OP a wchodzi nowy "patch" i już zaraz nie jest. Ale hajs się musi zgadzać.

Edited by SajKan

9 minutes ago, SajKan said:

Kiedyś w zamkniętej becie było co level prestiżowy inżynierów paczka z nagrodą, ale usunęli bo za mało zarabiali.

Ale to było jak się jeszcze w to grało. A teraz tylko patrze jak psują tą grę coraz bardziej. Najgorsze jest to, że takich graczy jak ja się olewa. Dałem kasę i wtopiłem. Olali zupełnie i tylko chcą więcej i więcej kasy. typowe dla Gaijin i ich partnerów. W War Thunderze też jest tak samo, Kupujesz jakiś fajny pojazd i jest OP a wchodzi nowy "patch" i już zaraz nie jest. Ale hajs się musi zgadzać.

Ja gram jakoś od października/listopada zeszłego roku  i też ich tendencję do szybkiego wzbogacenia się zdążyłem zauważyć dlatego nie mam zamiaru inwestować kasy w Crossouta, chociaż gra ma na prawdę spory potencjał to jednak przez te 3 miesiące jakoś większych zmian na lepsze nie zauważyłem.
PS. Za te poziomy mogli by chociaż jakąś flagę np. na 2h do expa dawać itp. 

Nic nie dostaniesz bo im się to nie opłaca. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Szkoda, że przejrzałem na oczy za późno i wtopiłem. A jak grasz dużo to też pewnie zauważyłeś, że teraz jest trudniej robić level?

17 minutes ago, SajKan said:

Nic nie dostaniesz bo im się to nie opłaca. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Szkoda, że przejrzałem na oczy za późno i wtopiłem. A jak grasz dużo to też pewnie zauważyłeś, że teraz jest trudniej robić level?

Może sam level to nie jest jakiś problem, bo nie zależy mi w sumie żeby jak najszybciej go wbijać, ale te limity są śmieszne nie raz, jak kiedyś pisałem czekam jeszcze na wprowadzenie limitów logowań do gry przez 24 h :) i bym się nie zdziwił jakby coś takiego wymyślili. W War Thunder nie grałem, ale w WOT-a swojego czasu inwestowałem kasę, tam przynajmniej zakupione za realną gotówkę rzeczy nie dostawały nerfa, ale WOT w porównaniu z Crossoutem nie ma już potencjału. 

• Upvote 1

1 hour ago, Prezes42 said:

tam przynajmniej zakupione za realną gotówkę rzeczy nie dostawały nerfa

Że co?

1 hour ago, Prezes42 said:

WOT w porównaniu z Crossoutem nie ma już potencjału. 

Niestety Crossout stracił swój potencjał już w 2016 roku, kiedy devsi postanowili że zamiast na doskonaleniu balansu i istniejących mechanik gry będą przygotowywać grę w taki sposób by gracze chcieli wydawać jak najwięcej pieniędzy, dodatkowo zaczęto wprowadzać nowe frakcje i raidy które były właśnie w tym celu projektowane.

2 minutes ago, MajorROB said:

Niestety Crossout stracił swój potencjał już w 2016 roku, kiedy devsi postanowili że zamiast na doskonaleniu balansu i istniejących mechanik gry będą przygotowywać grę w taki sposób by gracze chcieli wydawać jak najwięcej pieniędzy, dodatkowo zaczęto wprowadzać nowe frakcje i raidy które były właśnie w tym celu projektowane.

Zgadzam się w pełni. Dodają byle pierdoły coby się ludzie na nie rzucili i KONIECZNIE kupili. Ciekawe kiedy to się skończy. Oby ludzie zdali sobie sprawę z tego co ta firma wyrabia i przestali jej płacić gruby hajs. Prawie 300zł za paczkę bonusową? Chyba ich pogięło.

Ani WoT, ani Crossout, ani prawie żadne "F2P" nie jest robione po to, żeby zachwycić graczy, tylko omamić ich na tyle, żeby cokolwiek kupili. Wydaje mi się, że potencjał Crossout dalej ma. Tylko nie wierzę, żeby devsi spróbowali go wykorzystać.

• Upvote 1

1 hour ago, TheRedSkull10 said:

Ani WoT, ani Crossout, ani prawie żadne "F2P" nie jest robione po to, żeby zachwycić graczy, tylko omamić ich na tyle, żeby cokolwiek kupili. Wydaje mi się, że potencjał Crossout dalej ma. Tylko nie wierzę, żeby devsi spróbowali go wykorzystać.

Jak dla mnie to raczej osiedli na jajach i zbijają kokosy.

Edited by SajKan

2 hours ago, TheRedSkull10 said:

Dokładnie.  A że ludzie są naiwni i wydają kasę to nie wina producentów gry. 

Mnie zawsze bawi jak ktoś pompuje kasę w grę f2p a później płacze. Grosza na żadną grę f2p nie wydałem więc bez żalu mogłem porzucić jak mi się znudziła. 

On 28.01.2018 at 5:05 PM, Kanescorpio said:

Dokładnie.  A że ludzie są naiwni i wydają kasę to nie wina producentów gry. 

Mnie zawsze bawi jak ktoś pompuje kasę w grę f2p a później płacze. Grosza na żadną grę f2p nie wydałem więc bez żalu mogłem porzucić jak mi się znudziła. 

Wiadomo, że każda tego typu gra ma za zadanie zapewnić producentom zarobki z tym, że na Polakach raczej nie zarobią przez to, że ceny mają na prawdę wysokie. Niemiec, Francuz, Anglik itp. dla niego to będą grosze kupno jakiegoś pojazdu za 40-50 Euro skoro oni tyle w pół dnia zarobią, a Polak w 3 dni :). Ciekawe jaki Ruscy mają przelicznik bo nie sądzę żeby były takie horrendalne kwoty jak u nas. 

2 hours ago, Prezes42 said:

Wiadomo, że każda tego typu gra ma za zadanie zapewnić producentom zarobki z tym, że na Polakach raczej nie zarobią przez to, że ceny mają na prawdę wysokie. Niemiec, Francuz, Anglik itp. dla niego to będą grosze kupno jakiegoś pojazdu za 40-50 Euro skoro oni tyle w pół dnia zarobią, a Polak w 3 dni :). Ciekawe jaki Ruscy mają przelicznik bo nie sądzę żeby były takie horrendalne kwoty jak u nas. 

Jak masz znajomego jakiegoś w stanach to paczki są ZNACZNIE tańsze w dolarach niż w euro. Tak samo mam w klanie kolegę z Serbii, gdzie nie ma pier***** unii europejskiej i ceny pakietów są bez podatku vat jeżeli chce kupić przez sklep gaijn znowu poprzez steam musi płacić dużo większą kwotę. Ceny pakietów wcale nie są takie duże, większość polskich gracze to ludzie dorośli, którzy w przeszłości grali w WoT i wydawali tam dużo większe.

Pamiętaj, że zakupy są dobrowolne. ZNACZNIE pomagają w zdobyciu ekwipunku pod CW, ale wszystko da się osiągnąć po prostu grając. Tak czy siak pakiety dają tylko słabe części strukturalne resztę trzeba wyfarmić. Mój ekwipunek jest wart trochę ponad 40k, a nie kupiłem nic oprócz tego packa z farbką lava za 2,5 euro.

Edited by Mutt90

20 hours ago, Mutt90 said:

Jak masz znajomego jakiegoś w stanach to paczki są ZNACZNIE tańsze w dolarach niż w euro. Tak samo mam w klanie kolegę z Serbii, gdzie nie ma pier***** unii europejskiej i ceny pakietów są bez podatku vat jeżeli chce kupić przez sklep gaijn znowu poprzez steam musi płacić dużo większą kwotę. Ceny pakietów wcale nie są takie duże, większość polskich gracze to ludzie dorośli, którzy w przeszłości grali w WoT i wydawali tam dużo większe.

Pamiętaj, że zakupy są dobrowolne. ZNACZNIE pomagają w zdobyciu ekwipunku pod CW, ale wszystko da się osiągnąć po prostu grając. Tak czy siak pakiety dają tylko słabe części strukturalne resztę trzeba wyfarmić. Mój ekwipunek jest wart trochę ponad 40k, a nie kupiłem nic oprócz tego packa z farbką lava za 2,5 euro.

No niestety w Polsce warunki jak na wschodzie a ceny zachodnie. Ja nic nie kupiłem w Crossout i po graniu od okołow 3 msc mój ekwipunek jest wart całe ... 2800 Coinsów. Ale dużo sprzedawałem części zaraz po wytworzeniu żeby jakiś grosz wpadł . 

Cześć!

Czy po ostatnich aktualizacjach macie może taką sytuację z klientem gry, że po jego zminimalizowaniu "przykleja się" do innego otwartego okna, np. przeglądarki i maksymalizuje się w tle zamiast siedzieć w pasku?

Pozdrowienia!

Są dostępne w grze jakieś flagi lub ozdoby dające bonusy expa dla drugiej frakcji ? Po osiągnięciu tego 30 poziomu, dalsze expienie poziomu nie ma zbytni sensu, a każda flaga czy ozdoba daje do głównej reputacji a nic nie trafiłem żeby zwiększyć profit dla drugiej nacji 

Just now, Prezes42 said:

Są dostępne w grze jakieś flagi lub ozdoby dające bonusy expa dla drugiej frakcji ? Po osiągnięciu tego 30 poziomu, dalsze expienie poziomu nie ma zbytni sensu, a każda flaga czy ozdoba daje do głównej reputacji a nic nie trafiłem żeby zwiększyć profit dla drugiej nacji 

Fioletowe, 2godzinne, które można wytworzyć w docelowej frakcji.

• Upvote 1

1 hour ago, eusbek_PL said:

Witam mam pytanie grał ktos z was na dwoch Clarinet TOW , jak to wyglada steruje sie blizniaczo pociskiem czy jak ?

Można mieć tylko jedną zainstalowaną.

clarinet.png

Ostatnio zauważyłem, że mając builda na poziomie 6900 PS losuje na graczy z 9500 - 10 500. Chyba jednak powinni coś poprawić w tym MM bo wcześniej tak nie losowało, ale jakieś dziwne mini aktualizacje są co kilka dni więc pewnie coś pokopali w grze :D

Właśnie poprawiają I temu tak losuje.

Niech zgadne. Skoro jeździsz na tak wymuskanym PS'ie to pewnie masz tam 3 epickie bronie lub conajmniej 1 legendę I fioletowe moduly/kabiny? Jeśli masz tak, to jest i odpowiedź. Otóż ostatnio w newsach lub w którymś garage epizod na yt mówiło o tym że chcą wprowadzić MM oparty na psie broni, by nie było czegoś takiego ze czołg 8K PS ma 2 hordy a Ty lekki ale z op legendami. Obecnie z tego co widzę te patche coś zmieniające to właśnie podejrzewam już implementacja testowego MM więc się przyzwyczajajcie. Reszta to pewnie przy okazji częściowo wygrywają drobne poprawki oraz bazowe części nowej nacji.

Generalnie proponuję się nastawić, że mając na pokładzie 3 epiki lub jakąś legendę to bedzie nas dawało według PS łącznego nawet na 10k mimo że my będziemy mieć ledwie 6k.

Chodzi o to żebyśmy nie cwaniakowali i nie odstraszali początkujących.

22 hours ago, Allgreen1945 said:

Właśnie poprawiają I temu tak losuje.

Niech zgadne. Skoro jeździsz na tak wymuskanym PS'ie to pewnie masz tam 3 epickie bronie lub conajmniej 1 legendę I fioletowe moduly/kabiny? Jeśli masz tak, to jest i odpowiedź. Otóż ostatnio w newsach lub w którymś garage epizod na yt mówiło o tym że chcą wprowadzić MM oparty na psie broni, by nie było czegoś takiego ze czołg 8K PS ma 2 hordy a Ty lekki ale z op legendami. Obecnie z tego co widzę te patche coś zmieniające to właśnie podejrzewam już implementacja testowego MM więc się przyzwyczajajcie. Reszta to pewnie przy okazji częściowo wygrywają drobne poprawki oraz bazowe części nowej nacji.

Generalnie proponuję się nastawić, że mając na pokładzie 3 epiki lub jakąś legendę to bedzie nas dawało według PS łącznego nawet na 10k mimo że my będziemy mieć ledwie 6k.

Chodzi o to żebyśmy nie cwaniakowali i nie odstraszali początkujących.

Właśnie nie jestem graczem z typu kombinatorów co wożą topowe bronie na niskim buildzie
2 x Whrilwind, silnik Cheetah i Gas generator to ,,najlepsze'' części w moim pojeździe ( nic legendarnego)  a obudowa jak najbardziej ,,opancerzona'' 72/80 elementów bo wagę mi już przekracza :) a walczyłem przeciwko gościowi z dwoma Hammerfallami z topu i nie muszę pisać jak to się skończyło :D

PS. Testowałem wersję na buildzie 3500 z samymi białymi broniami i też losowało z kombinatorami którzy wozili topowe fioletowe bronie, więc jednak nic nie robią twórcy z tym :) 

Edited by Prezes42

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.