Sign in to follow this  
HKNKRZ444

Ustawiane Rankedy.

Recommended Posts

No cześć.
Jak tam wam Rankedy idą? Też dostajecie samych noobków do drużyny na podstawowych karabinach albo 57mm?

Heh, no teraz na poważnie.

Czy deweloperzy myślą, że nikt się nie zorientuje, że te rankedy są ustawiane?

Ciekawe jest to, że niemalże za każdym razem to drużyna przeciwna ma 3 graczy po 5 dronów a jakimś cudem u mnie sam złom.

Chciałbym zapytać was jakie mniej więcej macie teamy, ile wygranych na ile bitew oraz czy uważacie, że wasz skill ma większy wpływ na wygraną. Lub jeżeli jesteście słabi czy dodaje wam takie drużyny które wyciągną dla was bitwe.

Bo to jest żart, że nie idzie dobić 1825 punktów. 1750 i spada i już chyba nawet do 1700 nie dobije bo takich noobów wrzuca do teamu. Właściwie wygrywam tylko fartem.

Ustawki już z jakiejś gry znam i hajsu nie będzie do póki nie zacznie mnie losować co najmniej do zbalansowanych bitew.

No i oczywiście nie płaczę bo nie mogę wygrywać każdej pod rząd hehe. Po prostu gdyby bitwy były zbalansowane to powoli szedłbym w górę.

Wiem, że może czytać to Moderator Cpt więc mam pytanie. Czy idioci którzy afkują w tym trybie, wysadzają się albo mają troll-pojazdy zostaną zbanowani permanentnie?

EDIT:

Niech se devsi w skrypcie dopisują co chcą. Złota nie nabije na tym to nie wydam ani grosza już.
Bitew już 70 a wygranych 38.
A wiecie czemu grać w grupach ze znajomymi nie można? Bo nie mieli by tego jak ustawić.

Żałosne co robicie, żałosne, 5 pod rząd przegrać OK ale wygrać już nie.

Edited by ProHejter
  • Upvote 1

Dlaczego ktoś kto ma słabszy pojazd to Ace? To wina Targem że MM nie dobiera ludzi względem PS.

Ja mam swoją teorię co do braku balansu w zwykłej rozgrywce i rankedach. Po pierwsze pomyślcie jak to możliwe że firma z 15 letnim doświadczeniem w tworzeniu gier popełnia  ten sam błąd drugi raz z rzędu za każdym razem otrzymując NEGATYWNĄ opinię graczy?! 

Oczywiście chodzi o to żeby "zachęcić" graczy do kupowania coinów, bo jak się jest za słabym a rankedy mają właśnie sprawiać żeby gracze się tak czuli, to trzeba grindować albo ""MOŻNA"" kupić coiny.

Po drugie to samo dzieje się w zwykłych misjach i rozwałkach tylko bardziej subtelnie czasami wrzuci kogoś do temu z znacznie większym PS albo jakiegoś  seal clubbinga, co powoduje nierówności a nierówności zmuszają nas do grindu żeby być lepszym albo oczywiście opcjonalnie ""MOŻEMY''' kupić coiny.

Deweloperzy muszą uciekać się do takich psychologicznych sztuczek bo inaczej by po prostu mieli niższe zyski.

Co do statystyk:                                                                                                               Gram tym:

screenshot-170909-181240.thumb.jpg.bcb22screenshot-170909-181313.thumb.jpg.51c10

Sytuacja dziwnie przypomina tą z WoT kto grał ten wie.

Win ratio ponad 50% K/D 1:1  Oczywiście na wyniki ma wpływ ten chory system losowania. Pojazd mam taki że na zwykłych misjach przeciwko równym sobie mogę na trzaskać średnio 2/3  fragi a tutaj przez znacznie większe pojazdy i roje dronów średnio mam 1 kill.

• Upvote 1

Heh no ja powyżej 1750 nie wyjdę, teraz 1650 po 96 bitwach. 49 wygranych. Przecież to jest aż śmieszne. Przegrać 5 razy z rzędu jak mam 1750 to nie problem. Ale wygrać 3 to nie mogłem, a 1750 miałem kilka razy. Czymś takim hajsu nie wymuszą.

27 minutes ago, MajorROB said:

Deweloperzy muszą uciekać się do takich psychologicznych sztuczek bo inaczej by po prostu mieli niższe zyski.

Już mają niższy bo za taką akcje nie zapłacę. Nawet nie chodzi mi o czas który tracę tylko o nerwy. Już mnie gardło boli od darcia mordy. By w 100 bitew nie nabić 1750 punktów dostając 25 za wygraną od poziomu 1600. 

Dlaczego ktoś kto ma słabszy pojazd to Ace?

Jakie Ace? Chyba, że tu cenzuruje słowo na N tak jak w Star Conflict.

Dlatego, że mieszka z graczami o wysokim PS. To nie wina tych graczy.

To wina Targem że MM nie dobiera ludzi względem PS.

No dokładnie.

Po drugie to samo dzieje się w zwykłych misjach i rozwałkach

No jasne ale tutaj wynik nie zależy od wygranej (w zwykłych bitwach) więc nie ma o co spinać.

No chyba, że jest misja lub taki event jak teraz. To celowo rzuca pajacy by nie nabić.

Postawiłem sobie taki cel - nabić złoto 1825pkt by móc się potem tym lasnsować w zwykłych bitwach. I będę siedział calą noc i cały dzień do końca eventu.
Jak się nie uda to niech zapomną o jakimkolwiek hajsie. A dodatkowo postaram się o psucie rozgrywki innym w bitwach. Jak ja nie bede miał to inni też.

Edit:

Ktoś chce ze mnie debila zrobić?

a6ngo0r.jpg

Edited by ProHejter

Widziałem jak Mod czytał temat ale się nie wypowie bo jest zakaz. To jest właśnie Gaijin. Już to przerabiałem. Ja teraz 1575-1600 na zmiane. Ciekawe jakim cudem ktoś nabił 4k punktów ponad a ja nie mogę 1825 wyciągnąć. Jeszcze temacik na forum angielskim poleci chyba. Pewnie uda się złoto pod koniec eventu nabić. Jak pajace bez skilla ale dzięki lepszym losowaniom najpierw nabiją punkcików haha.

EDIT:

Polecam Ci od razu wychodzić z bitew tak jak ja. Niech skrypt załapie, że wiemy co się dzieje. Widze jakiś słaby pojazd w drużynie - wychodze. Padnie nasz - wychodze. 

EDIT2:

Właśnie wyszedłem. Albo mam równe szanse albo podziękuje. Przede mną wyszedł jeszcze jeden gracz hehe.

sAtBfab.jpg

Czym sie jeszcze popiszą?

jRvhK97.jpg

Edited by ProHejter

Jak dochodzę do 1700 to odwraca mi teamy na niekorzyść i spadam do 1600  o ya yebe...

Tamci w TOP rankingu się wybili bo pewnie mieli najefektywniejsze buildy jakie są dostępne w grze a teraz pewnie MM dobiera ich tak że są na szczycie układu pokarmowego hehe.

• Like 1

15 minutes ago, Marijusz said:

zagraj w plutonie 2osobowym , to 50 % szans na wygraną

nie musicie dziękować

Niestety się nie da.

Haha słuchajcie jaki numer, bitwa minute temu, u mnie 3 retardów z ~3k ps a drużyna przeciwna po ~10k każdy. Gdzie tu balans? hahahah

Edited by ProHejter

screenshot-170910-124415.thumb.jpg.5c9ba

Jest gold, kończę tę żałosne igrzyska, oczywiście nie dało by się tego osiągnąć bez dronów albo innych znacznie lepszych buildów.

Ostatnia bitwa była naprawdę trudna i żałosna Ja z 5x drony i 3 przeciętniaków z AC i MG vs 1 build z  wybuchowymi dronami, kombajn z lancelotami, koleś z fat-manami i pojazd z MG.

Udało się tylko dlatego że nasi trafiliali w generatory. 

• Like 1

No i gratulacje, ja się mówiąc nie wulgarnie wkurzyłem i wchodziłem do bitew by od razu z nich wyjść przez co mam Rust 1200 punktów.
Dzisiaj ostatnie podejście próbuję nabić gold.
I mam pytanie, duża różnica będzie jak z Equalizerów zmienie na 4 drony? Generatora nie mam a nie będę dopłacał na takie coś. 

Duża, sprawdziłem ^^

Edited by ProHejter

Drony mają przewagę nad wszystkim, twoim zadaniem jest tylko nasyłać je na przeciwnika w odpowiednim czasie i nie dać się podejść przeciwnikowi.Tylko Humpback 5x sidekick zaspawany złomem jest prawilny.

W exhibition poszukaj "Drone Fest Build" tylko tym coś ugrasz jak nie masz legendarnych broni.

Zbudowałem coś podobnego, daje rade. Jedyny problem to "losowość". Niemalże każda bitwa to taka w której jakiś debil oczywiście z mojej drużyny wychodzi na początku albo jakieś sieroty z 57mm. 

Ciekawe kiedy perm bana dostane na czat za bluzgi na idiotów haha.
Harv nie mam a szkoda wydawać hajs skoro i tak nie jest pewne czy się uda.

Edited by ProHejter

1500ranking     30 wygranych    60 rozegranych   120 zniszczonych przeciwników   

raz do góry raz w dół od 1400 do 1600 mi się zmienia ranking i na końcu wychodzi ten sam 1500

i nie ważne czy biorę 10k PS pojazd czy gram 2000PS przeciwnicy są losowo z górnej półki i z dolnej dobierani

dziwne tylko że jak tylko się pojawił ten rodzaj gry to od razu niektórzy sobie wbili ponad 3000ranking

i zwykle słabe konstrukcje mają wysoki ranking aż dziwne ale może wcześniej nabili używając lepszych maszyn

• Thanks 1

Nie reset a sezon 2, startujemy z poprzednim poziomem punktów haha kpina. Dalej ustawki po za 1425 nie idzie wyjść. Po 237 bitwach pffff.

14 hours ago, Nieziemski said:

1500ranking     30 wygranych    60 rozegranych   120 zniszczonych przeciwników   

raz do góry raz w dół od 1400 do 1600 mi się zmienia ranking i na końcu wychodzi ten sam 1500

i nie ważne czy biorę 10k PS pojazd czy gram 2000PS przeciwnicy są losowo z górnej półki i z dolnej dobierani

dziwne tylko że jak tylko się pojawił ten rodzaj gry to od razu niektórzy sobie wbili ponad 3000ranking

i zwykle słabe konstrukcje mają wysoki ranking aż dziwne ale może wcześniej nabili używając lepszych maszyn

Po tym właśnie widać, że event jest ustawiony.

Edited by ProHejter

O ile na początku było w miarę znośnie tak teraz jest masakra... Jeden team po 3 chordy ew. lupary vs. drugi team hovery z syntezami. Albo dać MM normalnie na PSy albo wprowadzić większy próg. 3k to nic, planowane 4,5k to też nic. 6k to też by było niewiele.

Jeżeli ma się ogarniety build, i odpowiednio wpłynie się na bitwę, można wbić każdą rangę. Na szczęście czasy, gdy wystarczyło kupić sobie 5 dronów minęły i skill polegał na wciśnięciu "f" minęły.

Tak ogółem widać gdzie gracze są zatrzymywani. 1500 rankingu - 6k place; 1525 rankingu - 4,3k place; 1550 rankingu - 2,5k place. Wygrywając 2 bitwy ranking polepsza nam się prawie 3 krotnie, przypadek?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.