PunchyMcBritches

Patch 0.8.0

Recommended Posts

nevie sa kedy budu na PS4?

///EDIT: ok dostal som odpoved od vyvojarov že budúci týžden bude na konzoly :DD

Edited by Jozefu

tak prvni dojmy:

overall nejhorsi frakce co je ve hre.

cervenej laser - malej dosah, smesnej damage

plasma - asi nejlepsi z tech srackoznich zbrani, ale to ze musite manualne tapovat je idiocie a zabiji to tu zbran.

delo - projektyl leti 15 dni, kazdej pred tim uhne, nesmysl na entou

elektrika - tohle je legendarni zbran ? WTF, damage smesne nizkej, a targeting pomalej.

zbrane = jeden epic fail.

jediny co mne zajima je APOLLO.

• Thanks 1

Tak to je nanič teda ... Snáď to trochu poladia pokiaľ príde na konzoly lebo tam aktualizácie tak často nechodia... Ale to apollo sa mi zdá hrozne veľké ..to sa nedá ani skryť a hneď to odstrelia.

41 minutes ago, Jozefu said:

Tak to je nanič teda ... Snáď to trochu poladia pokiaľ príde na konzoly lebo tam aktualizácie tak často nechodia... Ale to apollo sa mi zdá hrozne veľké ..to sa nedá ani skryť a hneď to odstrelia.

vsak to je taky na 16 energy s humpbackem. tjest 9000-13000 PS. a tam to opancerujes.

6 hours ago, Jozefu said:

To je na vození dvou Mandrake. Tam se nepočítá že po tobě bude někdo střílet.
8x Pyre? Hmmm:p

Jinak je to klasika, patch notes nekompletní, ale alespoň se poučili od posledně a jestli jsem to dobře pochopil, tak s nekorektním buildem už se nepřihlásím do bitvy. Vytáhnu tedy své nekorektní "Oruk" buildy, jestli to funguje:006j:. Btw. Před patchem šla namontovat kotoučovka tak, že půl kotouče se prolínalo s vlakovým pluhem, takže byla celá struktura kotoučovky schovaná za pluhem a čouhala jen část listu. 

Edit: Tak opravdu nejde nekorektní build poslat do bitvy. Dokonce to hodí hlášku která součástka s kterou koliduje. Za mě tedy dobrá práce.
Ale ten font písma mi hlavně v bitvě strašně tahá oči. Myslím, že to při delším hraní bude pain.

Edited by HavranRyc

Trochu mě to zklamalo:

Zbraně nic moc a hlavně ta Aurora. Je dost možný že jsem ji nějak nepochopil, protože mi přijde nesmyslně slabá, tedy úplně nepoužitelná. Kdyby někdo odhalil její skrytou sílu nechť mi to vysvětlí.

Kabiny se celkem daj. Takové rozšíření možností.

Přínos určitě Apollo generátor,  Genesis se také hodí, Icarus ještě ukáže čas, hard raidy za 60 fuel je super.

Zkoušel někdo ten raid Chase? Já to jel jednou na easy a přišlo mi to teda dost hard:008: Ve chvíli kdy zbýval poslední, netknutý náklaďák, jsem zůstal sám (druhý život). Nevšímal jsem se nájezdníků a jel celou dobu za ním a pořád do něho smažil. Po projetí čtvrtky tratě, kousek před koncem sem ho doklep. Výzbroj: 2* Thunderbolt 1* Equalizer 2* epic radiator 1* epic cooler. Odměna 5 mědi:D. Chtěl bych vidět kdyby byl tým složen hráčema okolo 3000PS.

No a ta změna levelování frakcí:(( Nomádi jsou jediná frakce co mám pod lv10. A to sem měl připraveno 18k šrotu 5,5k drátů a 6k mědi... prostě v minulém životě jsem musel páchat strašná zvěrstva.

A co Lunactics......? Že by se uvažovalo o další frakci?

Já jsem rád že ty nové zbraně nejsou o nic účinnější než stávající, tedy mají své nevýhody. Ani ty trysky mi nepřipadají jako jasná výhra, na manévrování nejsou moc přesné. Le rover kola mi přijdou, že umí zatočit úplně na místě. 

1 hour ago, SamaelVargus said:

A co Lunactics......? Že by se uvažovalo o další frakci?

Povídá se něco o jakési Kovbojské frakci, která by logicky měla být následovníkem Lunatiků.

Jinak co si budeme povídat, šprti na zbraně nikdy moc nebyli :D Ale rozhodně se těším na jeden ze štítů a fialovou kabinu. Ale Nomády jsem jako jedinou frakci nechal na levelu 5 a teď to musim dohánět. Momentálně zkouším dvě Tsunami a oproti dvěma reaperům nebo trojici osmaosmdesátek jsou nic moc. Asi jednu prodám rovnou a budu jezdit na nižším PS se zajímavějším buildem. Taky je všechno hned trefí a jedna váží přes 1300kg, takže je to vážně tak na nějaké desetikolové monstrum. A to já raději 4 kola.

Zase nabité double Tsunami dokáže onehitnout skoro cokoliv. Celkově to nebude moc efektivní, ale na to kadí Bílý tesák, jde o ten velký BadaBoooooom:001j:.
A na prodej je pozdě, to mělo přijít včera, dnes už jsou vyrobitelné a na ceně se to projevilo.

Nějak nechápu jak ty zbraně fungují. Chytl jsem hit z boku, ustřelilo mi to levé i pravé kolo, ale skrz součástky přes které to šlo to ani nepoznamenalo...

EDIT 1: Tak po pár hrách mi ten patch přijde jako fail. Jednak úplně vynuloval meele buildy. Prostě tu máme vozidla naprosto imunní na jeden typ zbraní.
A po úbytku land dronů je plně nahradili suicide drony. Není hra kde by jich 4-8 nejezdilo.

Za mě je to horší než před patchem:003:.

EDIT 2: Ten Chase raid je dobrá prdel. Ty naklaďáky jsem ani neviděl. Prostě se rozjely, odjely pryč a už jsme je nikdo nedohnali:006j:.

Edited by HavranRyc

7 hours ago, HavranRyc said:

Ten Chase raid je dobrá prdel. Ty naklaďáky jsem ani neviděl. Prostě se rozjely, odjely pryč a už jsme je nikdo nedohnali:006j:.

To buď rád, já to zkoušel ještě jednou na easy ve složení: já 7800PS ostatní: 9450PS, 2900PS 3100 PS a prosrali jsme to na plný čáře:007j: Fakt bych to chtěl vidět na hard

On 9/21/2017 at 6:09 PM, SamaelVargus said:

Zbraně nic moc a hlavně ta Aurora.

Nezapomente ze Aurora je spise support zbran. Neni moc urcena pro poskozovani, dulezity je jeji perk - Zahriva zasazene soucastky, ktere pak dostavaji 100% dmg navic od cehokoliv. Takze pro priklad, kdyz si sezenete 16 energie a pouzijete 2x reaper a jednu auroru tak verim ze ta dmg bude monstrozni.. aspon teda za timhle cilem si ji jdu stavet ja. Jinak jako primarni zbran na poskozeni je opravdu k zahozeni.

Vypadá to že někteří hráči začínají používat na sythesis kanon makra,ta rychlost střelby je ohromující když střílý bez nějaké znatelnější pauzy narozdíl od jiných hráčů který mají stejnou zbraň.A v kombinaci s rámovou konstrukcí je to masomlejn který dokáže 2/3 týmu sfouknout když má za kabinou schovaný zbraně.Docela fail přijít ze zbraní která je vyvážená jen za předpokladu kdy se nebude cheatovat.......

Sythesis je na blízko hrozně OP, at si říka kdo chce co chce. A cheaty v ruské hře? To nemá ani cenu komentovat. Občas se koukněte jak hrají spoluhráčí s kulometama, aimbot je docela běžná věc.

Taky mě u ní napadlo, že bez autoklikera se to hrát nedá, tedy nic pro mě.

A jinak, už jsem ho potkal, fakt to existuje:D:

screenshot-170923-131105.jpg

P.S.: To vzadu je enemy Double Mandrake :-P

P.P.S.: Nedaří se mi aktivovat ten perk na Fat Manech. Ještě mi za cca 40 her ani jednou nenaskočil, je někde chyba, nebo už se to nezobrazuje? Díky

Edited by HavranRyc

18 hours ago, Mraevn said:

Nezapomente ze Aurora je spise support zbran. Neni moc urcena pro poskozovani, dulezity je jeji perk - Zahriva zasazene soucastky, ktere pak dostavaji 100% dmg navic od cehokoliv. Takze pro priklad, kdyz si sezenete 16 energie a pouzijete 2x reaper a jednu auroru tak verim ze ta dmg bude monstrozni.. aspon teda za timhle cilem si ji jdu stavet ja. Jinak jako primarni zbran na poskozeni je opravdu k zahozeni.

Tak to je ta skrytá síla:) Škoda že to nemá větší dosah, pořídil bych to k equalizerum. Možná až padne cena na rozumnou mez, zkusím ji i k broknám. DMG jednoho Thunderboltu bude sice chybět, ale vzhledem k tomu že u broken jedu na sestřelování zbraní tak si myslím, že by to ve výsledku mohlo mít lepší efekt.

Nicméně mě utěšuje fakt, že nejsem jediný komu unikl smysl této zbraně. V bitvách ani v exhibici po ni není vidu ani slechu.

Edited by SamaelVargus

Tak poletuchy a Fuze drone spam je dobrý zabiják zábavnosti.
Tuším, že pokud to nezmění, tak poletuchy budou nová meta. Nejdou převrátit, jsou nejagilnější, jsou imunní na fuze drony, unesou to co kola (už jsem je potkal i s Tsunami).
Proč vlastně dělat vozidla s kolama?

Tak jsme jeli ten nový RAID Chasing či jak se jmenuje na Hard a jde to udělat 3raidy 2x výhra.  Ale s náhodnou partou asi ne.  Protože minimalne 2hraci musí jít čistě po doprovodu. A dva po nakládacích.  Jen odměna mi přišla malá,  ale to taky může být tím že jsem měl v sobě 6 piv. :)

10 hours ago, Jerson said:

Zkoušel někdo kombinaci trysek a kol, případně pásů či nohou? 

Tuto kombinaci jsem viděl 2x kolo 2x trysky, ale frajer  sním moc nepřesvědčil v podstatě hned umřel. Jediné co bylo pozitivní že to jelo celekem pecky s jaw kabinou. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.