PunchyMcBritches

Patch 0.8.0

Recommended Posts

A jel po zemi, nebo byl schopen i nějakých letů? 

Btw. jak je to s létáním nad kyselinou, jde to, nebo se poletuchy utopí jako kdokoliv jiný?

7 hours ago, Jerson said:

A jel po zemi, nebo byl schopen i nějakých letů? 

Btw. jak je to s létáním nad kyselinou, jde to, nebo se poletuchy utopí jako kdokoliv jiný?

Nene, jel jen po zemi akorát to mělo poměrně velký náklon dopředu možná tak pěkný základ na rakety za kabinou nebo brokovnice. Jak to bude s ovládáním těžko říct.  Třebas něco najdeš v exhibice nebo když najdu já tak ti napíšu pod jakým názvem to tam je.  

A co se týká kyselinoveho jezera tak pokud jsem dobře viděl tak ho normálně prelitavaji. Jen si to úplně ne vybavuji protože hrají kolem 6,5k PS a tam jich zase tolik není těch poletuch a jezero taky zrovna nějak moc na mne nevychází. 

Trysky jsou gamebreak. Jsou moc rychlé a pohyblivé. Frajer si přifrčí a hodí vám 4 suicide drony na záda a nazdar. Trefit se to moc nedá a když vám sliduje nad střechou, tak nestíháte ani otáčet zbraně.
A když máte nějakou close combat zbraň, tak zaparkuje nad jezerem nebo na útesu a jste bezmocní. Navíc ta imunita na suicide drony a poškození z ohně (Mandrake a Porcupine) je zbytečně moc.
Škoda že z Mad Maxe udělali Star wars.  

Tak omlouvám se Auroře a dík Mreavnovi. Její výstřel se zdál zprvu bezvýznamný, avšak čas ukázal pravý opak. Za určitých podmínek je to dobrá zbraň a vcelku jsem si ji oblíbil. 

Zde je výstřel dvou thunderů:

Inkedscreenshot-170928-102627_LI.thumb.j

A zde je výstřel do plně rozpálené kabiny:

Inkedscreenshot-170928-102821_LI.thumb.j

Nějaký rozdíl tam je že

Jenže když to porovnáš se 3xTB tak už to tak slavné není. Taky jsem nad tím uvažoval, ale zatím zůstávám u tří TB. Nevěřím že budu mít čas si tu součástku nažhavit a pak ji ještě trefit...

8 hours ago, SamaelVargus said:

Tak omlouvám se Auroře a dík Mreavnovi. Její výstřel se zdál zprvu bezvýznamný, avšak čas ukázal pravý opak. Za určitých podmínek je to dobrá zbraň a vcelku jsem si ji oblíbil. 

Zde je výstřel dvou thunderů:

Inkedscreenshot-170928-102627_LI.thumb.j

A zde je výstřel do plně rozpálené kabiny:

Inkedscreenshot-170928-102821_LI.thumb.j

Nějaký rozdíl tam je že

Mohl bych tě poýdat o tento build na thundery do exhibice?

21 hours ago, OnderCZ said:

Mohl bych tě poýdat o tento build na thundery do exhibice?

Je to tam jako Podberak 2 

Jeeee:( Oni upravili Convoy. Už se nadá naložit a vézt. Teda naložit se dá ale, tlačí vás to jak kdyby normálně jel. Tohle by jim šlo, ale vymazat všechny drony ze hry to nic.

To je nějaká nová vychytávka nezmíněná v patch notes, nebo proč se občas jezdí hard raidy ve 3?
Na Heistu to nevadí, ale defence je ve 3 masakr...

Edit: Tak se omlouvám, jen jsem byl rozmlsaný že jsem furt jezdil ve 4, opravdu je to 3-4 hráči. Díky Lukáši.

Edited by HavranRyc

10 hours ago, HavranRyc said:

To je nějaká nová vychytávka nezmíněná v patch notes, nebo proč se občas jezdí hard raidy ve 3?
Na Heistu to nevadí, ale defence je ve 3 masakr...

3-4 players..........

• Thanks 1

Tak jsem právě absolvoval Hard Raid s poletuchou v týmu.
Proletěl mapu za 1:05. Prostě to nakopl, nabral bednu a hodil krovky.
Problém je, že jsme nestihli zabít moc enemy, takže jsme nedostali lístky ani měď bo málo expů.
Já konkrétně 615. 600 za vyhraný raid, 5 za kill a 10 za nevím co (možná first kill).

57 minutes ago, HavranRyc said:

Tak jsem právě absolvoval Hard Raid s poletuchou v týmu.
Proletěl mapu za 1:05. Prostě to nakopl, nabral bednu a hodil krovky.
Problém je, že jsme nestihli zabít moc enemy, takže jsme nedostali lístky ani měď bo málo expů.
Já konkrétně 615. 600 za vyhraný raid, 5 za kill a 10 za nevím co (možná first kill).

A to si nedostal vůbec žádnou měď?

Nic. Nesplněna podmínka pro odměnu z důvodu počtu expů. Myslím, že je to ta samá věta co se píše když failneš bitvu a nic nedostaneš.

Jak funguje ten idle systém?

Během dvou dnů se mi dvakrát stalo, že jsem přišel o kola, zůstal sedět na místě, a když se bitva přesunula jinam, tak tam zůstal jak kachna a čekal kdo přijede abych mu jednu fláknul.

A koplo mě to za idling.
Jednou v misi a jednou v Raidu, tam mě to fakt nakrklo.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.