Sign in to follow this  
Allgreen1945

Bug, niedopatrzenie czy co?

Recommended Posts

Witam nie jestem pewien więc najpierw piszę tu. Od dłuższego czasu przyglądam się umiejętnościom kierowcy i stwierdzam, że umiejętność 'Buldoga: mini-heavyweight' +500Kg do tonażu Growla raczej nie działa. Co bym nie zrobił i jak nie pomyślał to chyba powinno do mass limit 4950 kg dodać 500 tak? więc jeśli włączę kierowce//skil kierowcy buldog to w tym temacie się nic nie zmienia. Ktoś coś wyjaśni zobaczy jak ma u siebie? Jeżeli temat okaże się trafnym spostrzeżeniem- bug, to proszę modera o przekazanie do developerów o tym problemie.

screenshot-170924-210001.thumb.jpg.3d2ea

Edited by Allgreen1945

Mass limit a tonnage to dwie różne rzeczy ;) Tonaż pokazuje ile możesz udźwignąć z minimalną stratą prędkości. Jeśli przekroczysz tonaż, pojazd szybko zwalnia a gdy osiągnie limit masy jest prawie nieruchomy i nie można nim grać (dosłownie) jeśli dobrze pamiętam. Tonaż ci pokazuje kiedy najeżdżasz myszką na limit masy, wtedy w dymku ci pisze tonaż.

• Like 1

No tak, zgadza się. Sprawdziłem całość jeszcze raz. Nie wychodziło mi to jak chciałem, bo sprawdzałem z kołami. Teraz to dobrze widzę jak się zdejmie koła i działa. Wychodzi na to, że jest to mniej istotny perk przy nośności kół jakich używam. Szkoda, bo gdyby to było do mass likmit to by zmieniało postać rzeczy.

Dzięki za odpowiedź.

Edited by Allgreen1945

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.