Sign in to follow this  
Qwadrax

Inspirace pro stavbu

Recommended Posts

zatím bez mandraka  :D

screenshot-171008-110450.jpg

Tak ještě úprava, kabinu jsem posunul kousek dozadu :D

screenshot-171008-111940.jpg

Uloženo v exhibici Q24Mandrake

Edited by Qwadrax
  • Upvote 1

Tak sem ti tam tu houfnici přidal, můžeš si nahradit nákres, v exhibici pod stejným názvem. Ale to dělo je ve srovnání se zbytkem hroznej prcek :D

29 minutes ago, FilthHound said:

Tak sem ti tam tu houfnici přidal, můžeš si nahradit nákres, v exhibici pod stejným názvem. Ale to dělo je ve srovnání se zbytkem hroznej prcek :D

Díkes, tak trochu stylizovka do puvodni fotky :D (njn ten mandrake je nejake malej :D

)

screenshot-171008-142221.jpg

Edited by Qwadrax

Tak mi to nedalo a musel sem postavit kompaktnější verzi. I když, aby ten Mandrake odpovídal skutečné velikosti, asi bych tam musel dát kabinu Duster a kola Landing Gear :D

screenshot-171008-144040.thumb.jpg.5facc

Zdravím,  moc hezká práce.  Já jsem pohorel při stavbě Pandura. Jelikož auto kanon neodpovídál vůbec velikosti auta.  Kdyby jste pánové vytvořili další stroje právě typu Pandur,  nebo ČSLA bvp atp.byl bych moc rád. Nějak mi dochází síla tvořit protože mi to nejde. A kdyby jste vytvořili nějakou hezkou multifunkční platformu pro 3xWasp,2/3 cricket nebo1/2 Reaper byl bych moc rád.  V exhibici jsou nuda auta a ne moc hezká. A kdyby byly použitelná na Hard raidy tak by to bylo Mega super. 

Jen tak dál ve vaší snaze. 

2 hours ago, KralJeliman1 said:

A kdyby jste vytvořili nějakou hezkou multifunkční platformu pro 3xWasp,2/3 cricket nebo1/2 Reaper byl bych moc rád.

Jestli chceš estetiku a 2 Reapery, tak v exhibici mám nákres "Barghest" Nevydrží tolik, ale za to vypadá docela dobře, jezdí rychle a bonus k reputaci 51% Jezdim s tim Cargo Race a Siege bez problému. Na ostatní už to chce nějakou hnusnou krabici. :)

16 hours ago, FilthHound said:

Jestli chceš estetiku a 2 Reapery, tak v exhibici mám nákres "Barghest" Nevydrží tolik, ale za to vypadá docela dobře, jezdí rychle a bonus k reputaci 51% Jezdim s tim Cargo Race a Siege bez problému. Na ostatní už to chce nějakou hnusnou krabici. :)

Dikes mrknu se určitě.  Jen nebudu mít určitě cinkrlatka na reputaci ale to nevadí když, tak přikoupim :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.