Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Aktualizacja 0.8.20 "Sektor EX"

Recommended Posts

Gąsienice są zbyt słabe i odstają od hoverów? Uwalmy nośność kabin niech koła dołączą do gąsienic...

Zmiany w nośności i ilości energii są idiotyczne. Wiadomo, że małą kabinę łatwiej jest zabezpieczyć niż dużą. Teraz pojazd z małą kabiną i silnikiem może mieć taką samą siłę ognia jak z kabiną dużą i bez silnika. Przy czym ten drugi może tylko stać, bo o jeździe należy zapomnieć. Duże kabiny większą energię i nośność okupywały dużym rozmiarem, tym że wymagają dużo miejsca oraz łatwo je trafić. Teraz zostałem z humpbackiem, który do niczego się nie nadaje.

• Haha 1

Ciężko teraz w rajdzie "Siege" zniszczyć wieżę działami o ile nie zestrzeli się jej systemów obronnych, amunicja szybko się kończy, a ta, która dropi z przeciwników nie wystarcza, bo jest ich mało w tym trybie.

Po zmianie mechaniki wybuchów, teraz granaty stały się tak trochę OP :(

Faktycznie granaty są teraz popularne, ale mówiąc szczerze wolę już zginąć od strzału granatem w łeb niż od drona ;)

Pewnie niebawem osłabią granatniki, bo dużo ludzi używa ;)

Po tygodniu od tego patcha stwierdzam, że gra się lepiej mimo początkowych niedogodności.

Edited by Goczku
  • Upvote 1

Właśnie zauważyłem, że za pomocą TOW jakby inaczej się gra (wcześniej też nie był zły na 2,2k PS :p

Już chciałem powiedzieć, że po nerfie energii kabin ta nowa stała się czystym Pay To Win ale istnieje jeszcze jedna z energią 12, ta z nowej frakcji.

On 1.12.2017 at 12:10 PM, ripek1975 said:

W miedzy czasie cos sie zmienilo:017:

Notatki nie były mi dostępne do przetłumaczenia, zrobiło się z tego wiele problemów.

@Woodyrojo dał info we wtorek , ja poruszyłem temat w piątek , ty mi piszesz zdawkowo w poniedziałek po 6 dniach od okazania sie angielskiego info- że wiele problemów?

Poza tym nawet ci się nie chciało przesunąć do archiwum przestarzałego info o aktualizacji zawartej w tym wątku.

Brawo.

A kiedyś napisałem że jak sie nie ma czasu ni chęcia  to powinno być zastępstwo.

Ale cenzura skasowała mój post.

Pomny doświadczeń zrobię printsa.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.