Cpt_Nero

Crossout 0.8.30

Recommended Posts

46d628e6e100e326667eaf84e467.jpg

Pustelnicy! Nowa aktualizacja gry jest dostępna! tym razem oferujemy wam nowe tryby gry, muzykę oraz nową mapę!

Tryby Gry
Nowy Tryb ‘Bedlam’

53e20425a1c25007a04015be65ce.jpg

Szukacie miejsca gdzie możecie się "rozładować" albo wyluzować ze znajomymi? albo szukacie miejsca gdzie można rozpętać chaos jakiego jeszcze nigdy nie było? czyńcie cuda w nowym trybie "Bedlam"!

• Nowy Tryb jest odznaczony ikonką "Kastetu" na mapie.
  • Maksymalna ilość graczy wynosi 16.
  • Wszyscy gracze są twoimi przeciwnikami [nawet gracze z twojej grupy].
  • Gracze mogą dołączyć i wyjść w każdej chwili.
  • Nieograniczona ilość respawnów.
  • Na tym trybie nie ma Ograniczeń, celów wygranej i blokad Power-Score, jeśli wchodzicie sami, możecie się spodziewać wszystkiego.

Misje
Nowa Misja "Trening"
Podczas szkoleń w bliskich starciach, Inżynierowie walczą używając "Użytych" pojazdów które posiadają zdalne sterowanie, tylko wyróżnieni Inżynierowie są wysyłani w celu kontroli takich pojazdów jako element szkoleniowy. Możliwe że to dlatego nie oszczędzają swoich wrogów kiedy są wysyłani na czas szkolenia, jednak po katastrofie, kierowcy którzy chcą poprawić swoje umiejętności albo wypróbować swój pojazd w prawdziwej walce mogą wykorzystać tą opcje, co daje alternatywę od prawdziwej walki.

• Tryb 'trening" Będzie alternatywą trybu PvP dla graczy którzy chcą poprawić swoje umiejętności walcząc z przeciwnikami sterowanymi przez AI.
  • Gracze będą walczyli przeciwko drużynie utworzonej ze zdalnie sterowanych pojazdów.
  • Od poziomu reputacji 1 do 3 startowych frakcji inżynierów gracze będą brali udział w bitwach treningowych, będzie to doskonała opcja by sprawdzić swoje pojazdy i poznać nowych ludzi z którymi będzie możliwe kontynuowanie walki na pustkowiach!
    • Do czasu osiągnięcia poziomu 4 gracz będzie otrzymywał takie same nagrody jak za branie udziału w normalnej bitwie.
    • Po osiągnięciu poziomu 4 gracz otrzyma dostęp do misji "Zdobądź Karabin maszynowy" oraz trybów "Najazd". w trybie treningowym natomiast przestanie otrzymywać nagrody a ilość reputacji oraz złomu otrzymywanej tam będzie ograniczona.
  • Gracz nie będzie otrzymywał paliwa za wygrywanie na tym trybie.

Najazdy
Nowy Najazd ‘Frontier Defence’

Tylko doświadczeni kierowcy i weterani pustkowi będą mogli dołączyć do tego niebezpiecznego najazdu, by zająć wieże gracze będą musieli stawić czoła nawałnicy trzech fal przeciwników, każda fala kończy się spotkaniem z Hersztem każdej bandy.

• Bandyci przygotowali obronę i postawili wieżyczki aby utrudnić zadanie, jednak mogą one zostać przejęte przez graczy! zniszczenie przeciwników będzie nagradzało graczy zasobami które zostaną użyte do naprawy stanowisk obronnych.
    • Zniszczenie wieżyczek obronnych — 20 jednostek zasobów;
    • Zniszczenie podstawowego pojazdu bandytów — 10 jednostek zasobów;
    • Zniszczenie Elitarnego pojazdu bandytów — 25 jednostek zasobów;
    • Likwidacja Herszta bandytów — 100 jednostek zasobów;
  • Gracze będą mieli jedynie 60 jednostek zasobów na odnowienie i przeprogramowanie wieżyczek w ogniu walki.
  • Wieżyczki mogą ulec zniszczeniu, jednak czujni gracze będą w stanie je naprawić używając zasobów! im bardziej uszkodzona, tym więcej zasobów będzie potrzebne do odnowienia jej wytrzymałości.
  • Dodatkowo, gracze będą w stanie ulepszać wieżyczki jeśli ich wytrzymałość wynosi 100%
    • Drugi poziom (100 jedn zasobów) zwiększa wytrzymałość i siłę ognia o 150%
    • Trzeci poziom (160 jedn zasobów) zwiększa wytrzymałość i siłę ognia o kolejne 150%
  • Jeśli w ogniu walki wieżyczka zostanie zniszczona, do jej naprawy będzie potrzebna taka sama ilość zasobów jaka została użyta do jej ulepszenia na dany poziom, dzięki staraniom inżynierów, wieżyczka zachowuje swój poziom ulepszenia nawet po jej odnowieniu!
  • Ten Tryb będzie dostępny tylko na poziomie średnim oraz trudnym!

Pościg

• Teraz ten tryb jest dostępny tylko na poziomie średnim oraz trudnym.

Sezony

• Minimalne wymagania zadań sezonowych zostały zmienione.
    • Sezony poziomu średniego są teraz dostępne od poziomu 10 inżynierów.
    • Sezony poziomu trudnego są teraz dostępne od pierwszego poziomu 5 na danej frakcji Lunatyków, Nomadów lub Złomiarzy. 
  • Zwiększono poziom trudności zadań trudnego sezonu.

Zdobywanie Punktów reputacji oraz podnoszenie poziomu frakcji.
Frakcje

• Ilość doświadczenia potrzebnego do podniesienia poziomu reputacji danych frakcji została zmieniona.
    • Frakcja inżynierów będzie wymagała o 20% mniej doświadczenia od poziomu 1 do 30, w tym przypadku z-re-kalkulowaliśmy ilość doświadczenia potrzebnego na awans na poziomach od 14 do 30.
    • Teraz ilość doświadczenia potrzebnego do awansu poziomu frakcji zaawansowanych [Lunatycy, Nomadzi, Złomiarze] od poziomu 1 do 15 została zmniejszona o 10%.

Kalkulacja reputacji

• Zmieniono mechanikę kalkulacji reputacji zdobywanej podczas bitew.
    • Wcześniej w każdym trybie był limit reputacji który nie pozwalał aby punkty zdobyte ponad ustaloną pulą miały jakie kol-wiek znaczenie.
    • Teraz wszystkie tryby pozwalają na zdobywanie doświadczenia ponad podstawową pulą, 1 punkt wynosi 1 punkt doświadczenia, punkty nabite ponad podstawową pulą będą zdobywane po re-kalkulacjach.
  • Teraz wszystkie punkty zdobyte podczas walki maja wpływ na końcową nagrodę.

Mapy
Nowa mapa ‘Refinery’

Po awarii w fabryce chemicznej, duże ilości terenu wokoło stały się niezamieszkane z powodu zatrucia ziem, tylko zdesperowane i odważne dusze które nie miały gdzie się podziać postanowiły się tam osiedlić.
Wszystko zmieniło się kiedy jedna z ekspedycji do skażonej strefy odkryła Jezioro które było czyste, nie skażone, na dnie jeziora odkryto artefakt.
Taka zmiana w terenie spowodowała że wiele bandytów zainteresowała się tym miejscem.

Mapa będzie dostępna tylko dla trybu "Napad".

Muzyka

• Dodano nowe utwory muzyczne do trybu "wyścig" :
    • ‘New Order’
    • ‘Bulletproof’
    • ‘Motorhead’

Częsci
Kabiny

• parametry mocy kabin zostały zmienione, teraz będą precyzyjniej odpowiadały względem swojej masy maksymalnej.

Bronie
Ogólne

• Zwiększono efektywność efektu wybuchu na tarczach energetycznych.

Karabiny maszynowe
Caucasus

• Broń została przeniesiona do nowej sekcji broni "Bronie automatyczne".
  • Przerobiono ulepszenia.
    • ‘Heat-resistant’ oraz ‘With cooling’ nie są więcej dostępne.
    • Dla części które posiadają nie istniejące "modyfikacje" zostaną one zmienione na nowe ulepszenie ‘Dangerous’ (+5% do obrażeń).

Bronie Białe
Harvester

• Dodano informacje o unikalnych zdolnościach broni.

Drony
Sidekick

• Dron nie będzie już reagowała na przeciwników którzy nie są "wykryci" przez pojazd który je kontroluje, Dronki będą atakowały cel który został wykryty przez radar sojusznika tylko jeśli informacja została przesłana przez radio lub radar-detector.

Fuze

• Dron nie będzie już reagowała na przeciwników którzy nie są "wykryci" przez pojazd który je kontroluje, Dronki będą atakowały cel który został wykryty przez radar sojusznika tylko jeśli informacja została przesłana przez radio lub radar-detector.

Dekoracje
Ogólne

• Teraz maksymalna ilość bonusu do doświadczenia wynosi 25%.
  • Bonus od flag nie jest włączony do tego limitu.

Flagi

• Indywidualny bonus do reputacji od flagi został zwiększony z 9% do 15%.
  • Bonus drużynowy został zwiększony z 3% do 10%.
  • Posiadacz flagi otrzymuje obydwa bonusy, co przelicza się na pełny bonus 25%.
  • Zmiany te są w działaniu flag Inżynierów, Lunatyków, Nomadów, Złomiarzy, Steppenwolf'ów oraz Dzieci Świtu.

Interfejs

• Gracze teraz posiadają opcje wysłania "linku" do pojazdu wystawionego na ekshibicji do czatu, aby to zrobić wystarczy zaznaczyć dany pojazd, użyć PPM oraz zaznaczyć opcje "Copy link"
  • Dodano parametr "prędkość maksymalna" do opisu kabin.
  • Dodano dźwięki do pewnych opcji interfejsu.
  • Poprawiono kilkanaście elementów interfejsu.
  • Dodano możliwość do dopasowywania parametrów na markecie.
  • Teraz kiedy brakuje ci elementów do budowy, jest opcja aby przejść bezpośrednio na market w celu zakupu.
  • Teraz kiedy ktoś nie jest liderem grupy i wybierze opcje "Return to Garage" zostanie wyświetlone ostrzeżenie że opuści grupę.
  • Puste miejsca dziennych zadań nie są już widoczne.

Pomniejsze.

• Poprawiono zachowanie dronów na pewnych mapach.
  • Poprawiono samouczki.
  • Poprawiono efekty wizualne na wodzie.
  • Poprawiono wizualizacje startu bitwy.
  • Poprawiono efekty wizualne na mapach, podczas walki oraz kolizji.I

Naprawy błędów

• Naprawiono błąd sprawiający że bronie zachowywały się inaczej w bitwie testowej a inaczej w bitwie.
  • Po zmianach systemu eksplozji, gracze otrzymali niepoprawną informacje o wielkości pewnych bonusów kiedy ulepszali moduły, teraz gracze będą widzieli poprawne liczby.
  • Naprawiono animacje silników pionowego odrzutu kiedy trzymana była spacja.
  • Naprawiono błąd w opisie pewnych schematów Inżynierów.
  • Naprawiono błędy w tekstach.
  • Naprawiono błąd w odtwarzaniu ścieżki dźwiękowej kiedy pojazd hamował przy zamontowanych kołach Lunar IV.
  • Usunięto wyświetlanie punktów z odprawy przed walką na trybie "Brawl", teraz widać miejsce okupowane przez gracza bazując na wynikach.
  • Naprawiono pomniejsze błędy interfejsu.
  • Naprawione błędy na kilku mapach.
  • Naprawiono błąd który powodował blokowanie się działek "Caucasus" kiedy była używana opcja wolnej kamery.
  • Naprawiono błąd z odtwarzaniem dźwięku klaksonu pojazdów w trybie obserwatora.
  • Naprawiono błąd z przyczepnością na pewnych powierzchniach.
  • Naprawiono błąd naliczania przebytego dystansu na Silnikach pionowego odrzutu.
  • Zmodyfikowano fizyczne modele pewnych części.
  • Naprawiono błąd który pozwalał Dronom atakować siebie nawzajem kiedy były wypuszczane w odpowiednich odstępach czasu.
  • Naprawiono błąd który powodował wyświetlanie pojazdu ponad pojazdem sojusznika.
  • Naprawiono błąd z wybuchami dużych obiektów, wież na mapach najazdu.
  • Naprawiono błąd który powodował zwiększenie impulsu fizycznego ponad strefą rażenia wybuchu.

Discuss it here!

• Like 1

W sytuacji błędów, nie ma co się krępować, informować co tylko wpadnie w oko.

Ja się pytam gdzie są  nowe soundtracki? :D Zapowiadano kiedyś, że wejdą  3 nowe utwory były gotowe i w ogóle chyba z 3 miechy temu i nie pojawiły się a przed ostatnio miały wejść i to samo. I teraz z dodatkowym nowym i wsłuchuje się i dalej ich nie ma. Albo cisza podczas rozgrywki albo stary utwór lol

1 hour ago, Allgreen1945 said:

Ja się pytam gdzie są  nowe soundtracki? :D Zapowiadano kiedyś, że wejdą  3 nowe utwory były gotowe i w ogóle chyba z 3 miechy temu i nie pojawiły się a przed ostatnio miały wejść i to samo. I teraz z dodatkowym nowym i wsłuchuje się i dalej ich nie ma. Albo cisza podczas rozgrywki albo stary utwór lol

na ten czas są dostępne tylko w trybie wyścigu [nie mam pojęcia dlaczego]

• Like 1

Bardzo dobry patch.

Nowy tryb Frontier Defence jest przyjemny i bardzo mi się spodobał. Przeszkadza trochę fakt że liczbę partów potrzebną do upgrade wież trzeba trzeba pamiętać na pamięć i nie ma jakiegoś powiadomienia że można już jechać zrobić upgrade. Zdobywane punkty mogłyby lecieć na wspólne konto bo jest możliwa sytuacja w której każdy będzie miał po 50 partów (czyli razem 200) a nadal nie będzie można nic z tymi partiami zrobić. Szkoda też że dostajemy je tylko za zabójstwa czyli ktoś kto nie robi dużego dmg będzie tylko pomagał przez asysty i party rzadko mu wpadną.

Tryb testowy z botami bardzo mi się podoba. :D Ten drugi wszyscy na wszystkich jest zbyt chaotyczny żeby cokolwiek testować bo wrzuca w środek walki.

Zamiany z zdobywaną reputacją podobają mi się, szkoda że nadal miękki cap jest przy 1200, mógłby być nieco wyżej.

Próbowałem fuzów po update ale mimo że wróg byl wykryty przez radar fuzy twardo jechały przy panu, chyba coś tu nie działa lub musimy mieć wroga w zasięgu wzroku a nie radaru.

Badlam-Gracze chcieli pokoju/test drive do testowania buildów ze znajomymi a dostaliśmy tryb dziczy w którym nie można nic zrobić.

Practice- Nie wiadomo po co i dla kogo ten tryb stworzony, nikt nie lubi grać przeciwko botom bo nie zachowują się jak ludzie.

Frontier- kolejna Wariacja trybu z wiertnicami nic specjalnego, tragedii nie ma ale żeby mnie przyciągnąć do gry to ni cha ha ha, zagrałem sobie tylko raz i mi wystarczy

Nowa mapa rafineria- nie dane mi było na niej zagrać, dostępna tylko w PvE wielki minus za  to.

Nowy patch kontynuuje tradycje zmuszania graczy do grania nudnego PvE. Znowu olano PvP dlatego ten apdejt oceniam negatywnie.

• Haha 1

Każdy ma prawo wyrazić swoje odczucia mnie ten patch jak to się mówi ani ziębi ani grzeje. Parę fajnych rzeczy parę no niestety do niczego. Tak jak piszesz Major szkoda, że nowa mapa tylko na PvE to samo z dźwiękami. Fuz drony ja z nich korzystałem tylko do obrony, teraz nawet do obrony się nie nadają, bo nikt nie używa radia a jak ty stracisz radar to jesteś ślepy. Nawet jak masz radar czy radar-detektor to i tak ktoś cie bije z bliska czy średniego dystansu ty wypuszczasz fuza i co? Chwile stoi jakieś 3 sekundy zatacza kółko i zaczyna niespiesznie lecie.. ykch toczyć się do przeciwnika, żeby po chwili być zniszczonym. Tak więc fuzy są do kosza ani ich sprzedać bo są nic nie warte ani nie ma sensu ich używać. Kolejny patch i kolejne buildy z exibition do kosza. Denerwuje mnie to przywalanie nerfów tak by coś było niegrywalne. Jak tak dalej będzie to będzie opłacało się grać tylko na chordach. Z tych fajnych to zmiany wizualne iskiry, dźwięki niektóre i usprawnienia w garażu. Dobre linkowanie do swoich lub czyiś pojazdów, ale teraz robi się to co na robocrafcie- ciągle spam ej wejdźcie i lakujcie mój build. Jeden gość wklejał swój link z buildem i tym samym tekstem co 15 sek. Po co mu te lajki no cóż :) Szkoda, że nie ma zamkniętych pokoi testowych dla plutonów by np. znajomemu coś pokazać jak grać albo dlaczego ma źle zbudowany build.  

On 7.12.2017 at 1:10 PM, Cpt_Nero said:

Poprawiono zachowanie dronów na pewnych mapach.

A tak poza tym te fuzy niby poprawiono a dalej wjeżdżają w ściany i odblokowują się dopiero jak za chwile mają się wysadzić z braku czasu. Przyzwyczaiłem się do nerfów po całości a z czasem pewnie wrócą do normalności jak tow.

On 7.12.2017 at 1:10 PM, Cpt_Nero said:

Zwiększono poziom trudności zadań trudnego sezonu

I teraz koronne pytanie? Co i jak bardzo będzie zmienione na hardach. Czy teraz też dalej będą do zrobienia czy tylko op gracze z reliktami i wszystkimi legendami będą mogli sprostać tym sezonom ;]

Edited by Allgreen1945

Practice - super tryb, można szybciutko nabić zadania sezonowe typu "Zabij x wrogów taką, a taką bronią"/"Wygraj x pojedynków używając tego i tamtego" - każdy wie jak cudownie rozwiniętą AI posługują się boty, tego nie da się przegrać :p

18 hours ago, Allgreen1945 said:

A tak poza tym te fuzy niby poprawiono a dalej wjeżdżają w ściany i odblokowują się dopiero jak za chwile mają się wysadzić z braku czasu. Przyzwyczaiłem się do nerfów po całości a z czasem pewnie wrócą do normalności jak tow.

I teraz koronne pytanie? Co i jak bardzo będzie zmienione na hardach. Czy teraz też dalej będą do zrobienia czy tylko op gracze z reliktami i wszystkimi legendami będą mogli sprostać tym sezonom ;]

Fuzy - informacja została przesłana do Developerów, takich sytuacji po aktualizacji być nie powinno, jednak widać że jest inaczej.

Hard sezony - niestety, ale ta informacja była podana tak ogólnikowo że ciężko jest mi stwierdzić coś samemu, w tej sytuacji czasami wynikają małe problemy, postaram się zebrać dodatkowe informacje.

19 hours ago, MajorROB said:

Badlam-Gracze chcieli pokoju/test drive do testowania buildów ze znajomymi a dostaliśmy tryb dziczy w którym nie można nic zrobić.

Practice- Nie wiadomo po co i dla kogo ten tryb stworzony, nikt nie lubi grać przeciwko botom bo nie zachowują się jak ludzie.

Frontier- kolejna Wariacja trybu z wiertnicami nic specjalnego, tragedii nie ma ale żeby mnie przyciągnąć do gry to ni cha ha ha, zagrałem sobie tylko raz i mi wystarczy

Nowa mapa rafineria- nie dane mi było na niej zagrać, dostępna tylko w PvE wielki minus za  to.

Nowy patch kontynuuje tradycje zmuszania graczy do grania nudnego PvE. Znowu olano PvP dlatego ten apdejt oceniam negatywnie.

Bedlam - Pokoje prywatne są w trakcie rozwoju, problemem jest ustalenie gdzie będzie host, czy na prywatnym zestawie gracza czy jednak będzie to odpowiednia sekcja serverów, problemem jest bezpieczeństwo.

Practice - Tryb głównie dla nowych graczy, od poziomu 1 do 4 gracz może spokojnie walczyć z botami i sprawdzić jaki build będzie mu pasował, zbierać inspiracje lub jeśli chce, bez stresowo ubijać boty.

Frontier - Tryb nie dla każdego, jeden woli szybką akcje na PvP, Drugi woli walczyć z botami.

Nowa mapa - tutaj się zgodzę, ustawianie map tylko dla jednego trybu [PvE] jest marnowaniem potencjału.

Ot taka ciekawostka:

TOW ma ustawiony promien skretu , ale w poziomie . O pionie zapomnieli.

Widzialem jak na mapie z mostem na srodku gracz wykorzystywal perfekcyjnie ten blad.

TOW pedzil po moscie po czym zeskakiwal pionowo pod kontem 90 stopni w dol i walil bezposrednio od gory w przeciwnikow przepychajacych sie na dole.

I tak rakietka po rakietce .

Nie mam zbytnio możliwości nagrania i wysłania filmu a zdjęcie tu nic nie da, ale jest taki błąd, że po wejściu w pve na siege medium wywalił mnie z innymi graczami na cargo bez botów paczki dało się zebrać, ale czasu nie dodawało bo nie rozwalilismy wież wiertniczych. xxxx logic and logic ;)

Próbowałem ponownie z podobnym skutkiem lapalismy paczki a czas i tak spadał bez bonusu za zbieranie. Na easy to samo.

Cpt_Nero (Posted )

Bug report z samymi logami powinien wystarczyć informacje o botach będą tam dostępne.

Witam :)

Przesiadłem się z Wota, i chyba warto było. Jest kilka rzeczy które w obecnej aktualizacji trochę psują rozgrywkę.

1. Drobne krzaki potrafią zatrzymać i zablokować pojazd.

2. Gra często mi się zawiesza. Tylko twardy reset ratuje sprawę. Podam mój konfig, jeśli coś pomoże:

Windows 7 64bit Ultimate SP1

Intel Core i5-4590 3.30 GB

8 GB RAM

NVIDIA GTX 570

Gierka ma niesamowity potencjał. Wciąga bardziej od chodzenia po bagnach ;) Pozdrawiam !!!

On 13.12.2017 at 2:09 PM, sir_maniutek said:

Witam :)

Przesiadłem się z Wota, i chyba warto było. Jest kilka rzeczy które w obecnej aktualizacji trochę psują rozgrywkę.

1. Drobne krzaki potrafią zatrzymać i zablokować pojazd.

2. Gra często mi się zawiesza. Tylko twardy reset ratuje sprawę. Podam mój konfig, jeśli coś pomoże:

Windows 7 64bit Ultimate SP1

Intel Core i5-4590 3.30 GB

8 GB RAM

NVIDIA GTX 570

Gierka ma niesamowity potencjał. Wciąga bardziej od chodzenia po bagnach ;) Pozdrawiam !!!

Kiedy masz te zawieszki? Mi często zdarzało się to przy kliknięciu "To garage" lub kiedy gra automatycznie wychodziła do garażu. Pomagał tylko reset przyciskiem. Ostatnio jakby się poprawiło.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.