Allgreen1945

Niereformowalni- zgłaszanie graczy.

Recommended Posts

Chciałem kiedyś stworzyć już ten temat, ale odłożyłem go bo stwierdziłem, że jest nie potrzebny. Niestety się myliłem. Przypadki zdarzają się na tyle masowo, że zakładam temat do raportowaniu z screenami potencjalnych graczy o nieodpowiednim zachowaniu.

Raportujemy wszystkich graczy zachowujący się nie fair w stosunku do reszty, trolli, troll buildy oraz wszystkie inne które zakłócają normalną rozgrywkę i czerpanie z niej radości.

Nie raportujemy na siłę graczy bo ich nie lubimy i nie wszczynamy sporów tu tylko zgłaszamy chamskie odzywki i zachowania.

Myślę, że temat się przyjmie a niektórym przyda się kubeł zimnej wody w postaci  czasowego (jak wiemy) bana. Jeśli uważacie, ze czasowe bany to za mało a tema jest bez sensu to po prostu nie zwracajcie uwagi na temat.

Ostatnio denerwują mnie masowo kopiowane buildy polegające na wzbiciu się w powietrze i korzystające z luki w cheetahu. Taki build nie da się zniszczyć bo:

jest na znacznej wysokości i ciągle zmienia położenie. Pyre i hurricane też nie działają bo posiadają niewidzialność a sami bezkarnie nawalają huricajnem i są bez przerwy w powietrzu i co sekundę mają przeładowaną broń i niewidzialność za sprawą tego silnika od nomadów.

Od razu też raportuje gościa za język w odpowiedzi na powiadomienie go raporcie. Gość częściowo ma rację poza jedną rzeczą wykorzystywanie glitchy w grach jest wedle moich informacji tak samo dużym przewinieniem jak wykorzystywanie cheatów. A więc owa sytuacja i odzywki mam nadzieję, że i wy ostudzicie takich gości przez zgłaszanie ich tu. Nawet jak taki dostanie 3 dni bana to drugi raz może się zastanowi nad sobą :)

Gracze eLbeny  i  bertox   

Tu zdjęcia:

Spoiler

Gracz z dziś

616d7f12d519357a.jpg

a0c6adacdd950042.jpg

62032e551bf305e0.jpg

i jak widać inna mapa tu bertox    z 17 grudnia więc to nie jednorazowy wybryk:

3c7e155a9018dd4b.jpg

A tu gracz: eLbeny

324fbc3b15cba464.jpg

96fa20d9b94f11b7.jpg

jak widać też nie jest to jednorazowy wybryk oboje widziani przynajmniej od 17 grudnia grają regularnie tymi konstrukcjami

04982e1157a076e8.jpg

Proszę o wypowiedź Moderatora a w przypadku akceptacji tematu zgłaszanie innych przejawów złego zachowania graczy.

Edited by Allgreen1945

Temat akceptuję, jak najbardziej.

w sytuacji kiedy ktoś sypie mięsem na chacie prywatnym - na ten czas nie jesteśmy w stanie tego moderować [jest to opisane w zasadach] jednak walczymy o zmianę tego punktu.

Na ten czas zalecam opcje "Block" aby pozbyć się danego "ulubieńca"

w Przypadku zgłoszeń graczy którzy :

- Używają bota

- Używają Programów zapewniających przewagę w bitwie [Mody pozwalające widzieć przez ściany]

- Posiadają pojazdy które pokazują rzeczy nie dozwolone [swastyki, genitalia, itp]

- Przepychają sojuszników przez cały czas, ignorując prośby o zaprzestanie akcji

Warto były by postawić tutaj posta ze zdjęciami.

w przypadku innych zgłoszeń które również naruszają zasady rozgrywki, także zalecam do zgłaszania.

Fajnie, dzięki za odpowiedź. A jak wygląda sytuacja tych graczy których dałem na screenach czy takie zachowanie czyli budowanie i wykorzystywanie takich pojazdów w grze to jest wykorzystywanie luk w grze czy to jest jeszcze akceptowalne? Sam pojazd bo miałem okazję zobaczyć jak działa w exhibition jest bez zastrzeżeń dopiero pewne dwie cechy powodują problem: zastosowanie kolca do kręcenia się i silnika cheetah który gdy dany pojazd kręci się jak spinner ładuje natychmiast wszystko i moduły i bronie. I nie jestem za nerfem silnika tylko za zrobieniem czegoś z tymi pojazdami. Nawet te rakietowe pojazdy lecąc pionowo w powietrze są fajne ale tam jest wiele okazji je ustrzelic a tych się zwykle nie da.

Jak się przyjrzymy to ci goście na swoich latających maszynach strzelają z prędkością nawet 3 serii na sekundę z 1 hurricana. Jedyne ograniczenia jakie mają to amunicja.

Edited by Allgreen1945

Fotki Ci nie weszly w pierwszym poscie.

Edit

Sorki , nie zauwazylem zwinietego paska.

I fakt sporo ostatnio takich latajacych rozpylaczy sie spotyka

Edited by ripek1975

Latające dziwadła po ostatniej aktualizacji nie powinne być już problemem.

Jeśli oczywiście znajdą się kolejni astronauci, czekamy na informacje.

Latające dziwadła są problemem i to nie małym w balansie gry. Wylosuje w jednej drużynie 3 takie wytwory, a w drugiej same pojazdy kołowe i jest pozamiatane. Najlepsze wyjście wtedy to się wysadzić i odpalać następną bitwę. Swoją drogą miałem w drużynie ostatnio delikwenta co kręcił się w bazie przez cały czas. Screen w załączniku 

screenshot-180104-182810.jpg

A mnie się trafił taki jegomość... I to na święta :002j:

screenshot-171222-013831.jpg

Edited by MechaZen

Witam to chyba odpowiednie miejsce aby napisac odnosnie problemu w raportowaniu BOT-ow. srednio na jedna gre przypada jeden lub wiecej BOT-ow ale jest problem aby je w jaki kolwiek zraportowac. jest jakas mozliwosc podsylania screenow lub inna mozliwosc zglaszania botow gdzies wyzej aby z tym zrobili porzadek . Przez takich graczy odechciewa sie czegokolwiek.  

• Haha 1

1 minute ago, eusbek_PL said:

Witam to chyba odpowiednie miejsce aby napisac odnosnie problemu w raportowaniu BOT-ow. srednio na jedna gre przypada jeden lub wiecej BOT-ow ale jest problem aby je w jaki kolwiek zraportowac. jest jakas mozliwosc podsylania screenow lub inna mozliwosc zglaszania botow gdzies wyzej aby z tym zrobili porzadek . Przez takich graczy odechciewa sie czegokolwiek.  

Jacob czy Sarah, którego chciałeś zgłosić? 

• Thanks 1
  • Haha 2

Tak Jacob I  Sarah czesto sie powtarzaja a znalazlo by sie jeszcze paru wystarczy na poczatku7 bitwy wcisnac  " tab" i przejechac pokolei po graczach  i tych ktorych nie mozna raportowac zapraszac do znajomych w 99% to BOT  , 

mozna dopisac ze jeszcze Boty to:Jacob , Sarah Ethan ,Paul,  Alec, Abigail  ,Samantha ,Robyn , William ,Daniel , Peter , James  ,Grace, Mary,Hannah  i wielu innych 

Cpt_Nero (Posted )

Zalecam używania funkcji edit. Boty o prostych nickach są botami zaimplementowanymi w grze w celu wypełnienia "luk" w drużynach.

:facepalm: Ja bym nie nazwał ich "graczami". Jest to sztuczna inteligencja (AI) z pojazdami zbudowanymi przez Devsów (czy kogoś,. kto się tym zajmuje). A spotykasz ich w bitwach, gdyż nie zawsze MM (matchmaker) dobierze 16 graczy do gry i są po to by zastąpić tych graczy, których brakuje.

A po co chcesz ich zgłaszać? Jeżeli widzisz że taki BOT zachowuje się tak troche dziwnie (blokuje się w obiektach itp.) to możesz to zgłosić jako bug na angielskim forum. No chyba że za to że w kogoś się wbijają, ale niestety taka ich sztuczna inteligencja, niby widzą wszystko (bo to komputer przecież) ale pomimo tego nie reagują jak sojusznik sie do nich zbliża lub BOT wjeżdża w sojusznika.

• Upvote 1

On 18.01.2018 at 12:35 AM, Poyebaniec said:

Ja też dzisiaj spotkałem gościa nick Jebanie_Psa który sam przyznał że czeka na bana , bo jak napisał ...... z resztą zobaczcie sami .

screenshot-180117-174429.jpg

screenshot-180117-174522.jpg

Pozdrawiam cały klan CHUI - JedziemyCiWjebac. :002j:

Edited by pc_master_race

Niestety będzie to kolejny temat ,wypełniony delikwentami z którymi nikt nic nie zrobi.

A  o klanie CHUI już kiedyś pisałem .

30 minutes ago, ripek1975 said:

Niestety będzie to kolejny temat ,wypełniony delikwentami z którymi nikt nic nie zrobi.

A  o klanie CHUI już kiedyś pisałem .

Co innego zmiana nicku gracza [który pierw jest informowany o wymogu zmiany nicku do określonego czasu] a co innego zmiana nazwy klanu oraz tagu [co wychodzi po za moje możliwości przez co muszę czekać na odpowiedz ze strony Developerów]

Okres czasu wymagany do zmiany nicku zapewne też jest tajemnicą ...

Dołożę jeszcze jednego artyste nickowego.

Zboczek uzewnętrznia się ze swoimi odchyłami.

screenshot-180205-225607.thumb.jpg.f6d64

W mojej drużynie tuż pode mną.

Guest

W ostatnich dwóch tygodniach, właściwie w każdej grze trafia się przynajmniej jeden taki delikwent...

Pojazdy są dokładnie takie same, różnią się tylko imiona graczy. Rozgrywkę zawsze kończą zacinając się na przeszkodzie

Przed chwilą miałem takich trzech w drużynie, jedyne co mogłem to wcisnąć "Backspace"...

screenshot-180206-124653.jpg

screenshot-180206-134017.jpg

screenshot-180206-134041.jpg

screenshot-180206-134029.jpg

screenshot-180205-102336.jpg

screenshot-180205-101517.jpg

screenshot-180205-084831.jpg

12 minutes ago, Tharin_5517 said:

W ostatnich dwóch tygodniach, właściwie w każdej grze trafia się przynajmniej jeden taki delikwent...

Pojazdy są dokładnie takie same, różnią się tylko imiona graczy. Rozgrywkę zawsze kończą zacinając się na przeszkodzie

Przed chwilą miałem takich trzech w drużynie, jedyne co mogłem to wcisnąć "Backspace"...

screenshot-180206-124653.jpg

To są boty sterowane przez komputer. Zazwyczaj jest ich po równo w obu drużynach. często zauważysz, że na początku bitwy są zastępowani przez prawdziwych graczy.

Edited by lkstrim

Guest
4 hours ago, Kanescorpio said:

Zapłacił to ma. A teraz gra ma mu dać wygrywać bo przecież zapłacił. 

Ja nic takiego nie napisałem, ale jak to mówią każdy ocenia według siebie...

Wydałeś kupę kasy, żeby mieć legendy.  Płaczesz, że przez boty ( o których myślisz, że są graczami)  przegrywasz i chwalisz się, że porzucasz swój team jeszcze zanim zacząłeś walczyć. 

Naprawdę zabawny z Ciebie człowiek. Może czas wrócić do Simsów?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.