Allgreen1945

Niereformowalni- zgłaszanie graczy.

Recommended Posts

Guest
1 hour ago, Kanescorpio said:

Wydałeś kupę kasy, żeby mieć legendy.  Płaczesz, że przez boty ( o których myślisz, że są graczami)  przegrywasz i chwalisz się, że porzucasz swój team jeszcze zanim zacząłeś walczyć. 

Naprawdę zabawny z Ciebie człowiek. Może czas wrócić do Simsów?

Szanowny Kolego,

owszem kupiłem jedną paczkę jak było -50% na przełomie grudnia/stycznia za którą kupiłem jedną legendę. Czy była to "kupa kasy"  ? - dla mnie nie, aczkolwiek dla innych może to być kwestią dyskusyjną...

Drugą legendę i pozostały sprzęt kupiłem za C zarobione ze sprzedaży wytworzonych przedmiotów, paliwa i transakcjach na markecie.

Co do "graczy" których wrzuciłem powyżej, to byłem świadom że są sterowani przez SI. Tylko zakładałem że są to boty innych graczy służące do farmienia. Jakoś nie chciało mi się wierzyć że gra ma tak skopaną inteligencję.

Teamu celowo nigdy nie opuszczam (chyba że szef przychodzi), ale jak po dwóch minutach zostaję sam na planszy z 5-6 przeciwnikami bo 3 boty "walczyły" ze ścianą to nie widzę sensu dalszej gry i kończę "backspace".

Oczywiście mogę przez następne 3 minuty ganiać się po planszy, ale jestem świadom że ci pozostali "żywi gracze" czekają.

Wiec Szanowny Kolego, zanim następnym razem zaczniesz mnie oceniać, na podstawie własnych domysłów i nadinterpretacji z kilku przeczytanych linijek, proponuję żebyś ze mną pograł (nick Tharin5517) i sam się przekonał co potrafię i jaki jestem.

Witam chciałbym bardzo aby gracz BGTheChosenOne został ukarany za swoje powtarzające się złe zachowanie. Zawsze gdy jestem z nim w teamie albo w ogóle w bitwie, ma włączony przycisk klaksonu całą lub większość bitwy. Gdy widzi mnie w swoim teamie to blokuje trąbi i przeszkadza w bitwie. Ostatnio mało trafialiśmy na siebie, ale teraz miarka się przebrała, bo całą bitwę trąbiąc blokował mnie i spychał. Cały team to widział i przegraliśmy przez to. Z całości mam screeny i film. Gracz reaguje tak na mnie, bo już wcześniej się tak zachowywał więc po angielsku pytałem się czy jest normalny. Od tamtej pory uwziął się na mnie a ja zwykle wychodziłem jak miałem go w teamie. Dziś zaś mocno przesadził. Patrzcie co robi oraz czas bitwy- wytrwały troll.

Jeśli screeny to za mało to mam dodatkowo filmik z całego zajścia- proszę o potwierdzenie moderatora czy to wystarczy czy potrzebny filmik.

e12e690a0678e8ab.jpg

dce344165dbf4253.jpg

f7380cee1f31f9d3.jpg

1112e5b1fcc8c910.jpg

Edited by Allgreen1945

Jak go widzę też go zawsze spycham. Nic na niego nie poradzisz. Na PM wymieniam z nim tylko XD w kółko jak komuś się uda wywalić drugiego. Przeszkadza, ale gra nabiera uroku. To nie CW czy coś innego gdzie liczy się zwycięstwo. 

22 hours ago, IwonTheInternet said:

Jak go widzę też go zawsze spycham. Nic na niego nie poradzisz. Na PM wymieniam z nim tylko XD w kółko jak komuś się uda wywalić drugiego. Przeszkadza, ale gra nabiera uroku. To nie CW czy coś innego gdzie liczy się zwycięstwo. 

Nie zgdazam sie. Od takiego granie jest tryb BEDLAM. Jezeli wszsycy beda sie zachowywac jak on to ta gra przestanie miec sens. Zwyciestwo liczys sie, dostajesz paliwo i jakis item. Uprzedzam nastepny post : jezeli  to to tylko bialy item, to prosze takich 300 i nie bede prul geby.

Edited by dobrzej

Jeśli nie o wygraną (w jakiekolwiek postaci) tu chodzi to to @IwonTheInternet chyba rozmawiamy o dwóch różnych grach.

Nikt chyba nie lubi przegrywać a już przez jakiegoś idiotę to już krew się burzy.

Jedno jest pewne:  w tej grze za takie zachowania kary się nie dostaje.

Bez_tytuu.jpg

Koleś z takim nickiem zapewne też nie będzie miał problemu z dalszym graniem.

No chyba że dopisze do nicku z tyłu prezydenta Rosji.

Edited by ripek1975

Jak już jesteśmy w temacie - następny bot-farmer:

BTW temp bany nic nie dadzą. Jak już ktoś boci, to puści drugie konto czekając na odblokowanie pierwszego. Perm-ban albo czyszczenie konta załatwił by sprawę.

screenshot-180310-082530.jpg

On 10.02.2018 at 10:30 PM, Allgreen1945 said:

Witam chciałbym bardzo aby gracz BGTheChosenOne został ukarany za swoje powtarzające się złe zachowanie. Zawsze gdy jestem z nim w teamie albo w ogóle w bitwie, ma włączony przycisk klaksonu całą lub większość bitwy. Gdy widzi mnie w swoim teamie to blokuje trąbi i przeszkadza w bitwie. Ostatnio mało trafialiśmy na siebie, ale teraz miarka się przebrała, bo całą bitwę trąbiąc blokował mnie i spychał. Cały team to widział i przegraliśmy przez to. Z całości mam screeny i film. Gracz reaguje tak na mnie, bo już wcześniej się tak zachowywał więc po angielsku pytałem się czy jest normalny. Od tamtej pory uwziął się na mnie a ja zwykle wychodziłem jak miałem go w teamie. Dziś zaś mocno przesadził. Patrzcie co robi oraz czas bitwy- wytrwały troll.

Jeśli screeny to za mało to mam dodatkowo filmik z całego zajścia- proszę o potwierdzenie moderatora czy to wystarczy czy potrzebny filmik.

e12e690a0678e8ab.jpg

dce344165dbf4253.jpg

f7380cee1f31f9d3.jpg

1112e5b1fcc8c910.jpg

Ogarnę sprawę, sorry za zwlokę, choróbsko mnie dopadło.

On 12.02.2018 at 7:03 PM, ripek1975 said:

Jeśli nie o wygraną (w jakiekolwiek postaci) tu chodzi to to @IwonTheInternet chyba rozmawiamy o dwóch różnych grach.

Nikt chyba nie lubi przegrywać a już przez jakiegoś idiotę to już krew się burzy.

Bez_tytuu.jpg

No chyba że dopisze do nicku z tyłu prezydenta Rosji.

Delikwent otrzyma odpowiednie upomnienie oraz zmianę nicku.

15 hours ago, CalenLoki said:

Jak już jesteśmy w temacie - następny bot-farmer:

BTW temp bany nic nie dadzą. Jak już ktoś boci, to puści drugie konto czekając na odblokowanie pierwszego. Perm-ban albo czyszczenie konta załatwił by sprawę.

screenshot-180310-082530.jpg

Niestety ale całkowita kasacja konta nie wchodzi w grę, kary są nakładane.

On 2/12/2018 at 7:03 PM, ripek1975 said:

Bez_tytuu.jpg

Zapewne masz rację.

Cztery miesiące, nic się nie zmieniło.

oUba3OP.png

Normalka . 

Moderator zamiast kłamać że coś gdzieś zostało zrobione.

Powinien choć raz uczciwie napisać  że nie ma mocy żeby wpłynąć na karanie oszustów.

Bo to nie jedyny temat w którym się wypisuje o "ukaraniu" gracza lub też bot konta.

Ruskie mają głęboko w D. takie sprawy , ważne żeby kasa spływała.

Chcicałbym zwrócic uwage na wyjątkowo wulgarne i chamskie odzywki tego gracza. Generalnie mnie tacy ludzie nie ruszaja ale obawiam się , że nie jestem jedynym ,do którego on pisze w taki sposób. Prosiłbym o zwrócenie mu uwagi by trochę ochłonął.

screenshot-190105-144344.jpg

Pozdrawiam klan FA1L, który jest według mnie prowokatorem tej dyskusji, którą na szczęście nagrałem ku pamięci. Czego od was oczekuję? Byście bez względu na wszystko zachowywali się odpowiednio na tym czacie, nie wspominając już o tym, że czat do szukania klanu nie służy do wyżywania się nad innymi. Nie wyobrażam sobie, by ktoś z mojego klanu się tak odzywał, a przecież jako lider klanu jestem odpowiedzialny za tych ludzi. Bądźcie grzeczni i pamiętajcie, że powinniśmy się trzymać razem.
Z pozdrowieniami kronikarz klanu Kroniki Horyzontu.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.