Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Crossout 0.8.45

Recommended Posts

6391d0a935e229a8a2fb3941aca1.jpg

Drodzy gracze! święta dosłownie pukają do bram naszych garaży! Wraz z tą aktualizacją chcemy wam sprezentować nową, czasowo limitowaną Nowo-roczną paczkę oraz zmiany w trybach rozgrywki! 

Oczywiście nie brakuje małych naprawek :)

Spoiler

Paczka ‘Noworoczny Junior’

Paczka zawiera:

• Unikalny samochód opancerzony "Get the fir"
  • Unikalna dekoracja "Z Lasu"
  • Unikalny portret bohatera : Nick Frost
  • Puszka farby "Małe coś"
  • Maksymalna ilość części zwiększona do 35
  • 500 złotych monet.

Nick jest członkiem sekcji "Mróz" który przeżył po tajemniczym spaleniu jego wioski rodzinnej, Po-prostu wyszedł do lasu aby zdobyć rytualne drzewo i los chciał że zawędrował nieco dalej niż planował, kiedy wrócił, zastał tylko węgiel i ślady prowadzące do pustkowi.

Nick przysiągł nie wyłączać girland, oraz nie zdejmować rytualnego drzewka do puki znajdzie podpalacza.

Unikalna dekoracja z paczki:
‘z Lasu’

• Dekoracja.
  • Rzadkość : Legendarna [żółta]
  • Zwiększa zdobywanie doświadczenia o 4%
  • Tradycyjne drzewko świąteczne, wygląda na to że fani świąt używają ich w całkiem oryginalny sposób.

Uwaga! Paczka "Noworoczny Junior" będzie dostępna tylko przez czas trwania  wydarzenia "Burza śnieżna".

Tryby Gry

Najazdy

‘Frontier Defence’, ‘Eskorta’, ‘Napad’, ‘Obrona’ and ‘Wyścig towarowy’

• Poziom trudności : Normalny.
    • Obrażenia zadawane przez "Lunatyków, Złomiarzy oraz Nomadów zwiększone o 20%
    • Wytrzymałość pojazdów "Lunatyków, Złomiarzy oraz Nomadów zwiększone o 20%
  • Poziom trudności : Trudny
    • Obrażenia zadawane przez "Lunatyków, Złomiarzy oraz Nomadów zwiększone o 20%
    • Wytrzymałość pojazdów "Lunatyków, Złomiarzy oraz Nomadów zwiększone o 20%

Obrona Granicy

• Ilość Wieżyczek obronnych na mapie zmniejszona z 5 do 4.
  • Poziomy trudności : Normalny oraz Trudny.
    • Wytrzymałość wieżyczek na poziomie 2 oraz 3 zmniejszona o 25%
    • Wytrzymałość Pompy zmniejszona o 25%

Misje

Ćwiczenia

• Ilość doświadczenia zdobywana w trybie "ćwiczenia" od poziomu 4 inżynierów zwiększona z 15 do 30%

Potyczki

Ogólne

• Potyczki ‘Sztorm’, ‘Każdy na każdego’, ‘Wyścig’ and ‘Czarne Skorpiony’ są teraz dostępne tylko od poziomu 10 inżynierów.

Świąteczny napad.

• Nagroda w formie złomu  została anulowana w tym trybie.
  • Od 21 Grudnia Potyczka będzie się rozgrywała na mapie "Elektrownia"
  • Nowi hersztowie bandytów pojawią się w tej bitwie.

Pomniejsze

• Dodano dźwięk otwieranych bram w trybie "Świąteczny Napad".
  • Poprawiono ikonę naklejki "Święta-to-nie-zabawka"?

Naprawy błędów

• Naprawiono błędy na mapach:
    • ‘Pustynna aleja’
    • ‘Cmentarz statków’
    • ‘Fabryka’
  • Naprawiono błąd z punktami pojawiania się na mapie.
  • Naprawiono błąd z ikonami trybów rozgrywki nakładającymi się na siebie nawzajem.
  • Naprawiono błąd w opisie dziennego zadania "szukanie petard".
  • Naprawiono błąd w "Świątecznym Napadzie" w pokazywaniem miejsca zrzutu prezentów na mini mapie.
  • Naprawiono błąd w "Świątecznym Napadzie" który powodował blokowanie się pojazdów bandytów.
  • Naszywka "Nieśmiertelny?" Nie jest więcej przyznawana w trybie "Świąteczny Napad"
  • Naprawiono błąd z używaniem Silników odrzutowych wraz z użyciem Silnika "Gepard" aby zdobyć przewagę w bitwie która nie była planowana.

Notatki aktualizacyjne pokazują wszystkie kluczowe zmiany w grze i mogą nie zawierać wszystkich informacji na temat poprawek. Zmiany, które mają na celu poprawienie Gry mogą się nie pojawić w aktualizacjach gdyż są robione bardzo często.

Literówki i błędy:

griland  -> girland

Potyczki ‘Sztorm’, ‘Każdy na każdego’, ‘Wyścig’ and ‘Czarne Skorpiony’  -> Potyczki ‘Sztorm’, ‘Każdy na każdego’, ‘Wyścig’ i ‘Czarne Skorpiony’

Ja dziękuję za takie "poprawki".

Jeszcze bardziej zwiększcie trudność rajdów. Potyczki mają żenujące nagrody a rajdy będą wymagać samych żółtych broni aby była szansa przetrwać choć trochę. Zamiast zwiększyć wymagane PSy na poziomie średnim i trudnym to zabieracie się za to od tyłu.

Dobrze, że zabraliście złom z trybu świątecznego, bo teraz nikt nie odpali go ponad wymagane dwie bitwy dziennie i składy będą budowane z graczy uzbrojonych wyłącznie w LM-54 "Chord", gdzie już naciąłem się na takie drużyny.

Edited by Walter_NovotnyPL

Cpt_Nero (Posted )

Dzięki za pokazanie błędu, tłumaczenie było na szybko, notatki znowu dotarły do mnie za późno.

Trzecia paczka w okresie trzydziestu dni, ostro XD Ja wiem że święta, jest okazja, ale róbcie to subtelniej.

- Znów zwiększenie poziomu trudności rajdów bez zwiększania progu PS. Mam dość wyciągania rajdu za cztero/pięciotysięczników. Dobrze że hard sezon już zrobiony bo z każdym patchem robi się to bardziej irytujące niż wymagające. Christmas Heist jest bezużyteczny po zabraniu scrapa.

+ za fix mapy i spamerów rakietowych, szkoda ze tak późno.

BTW dużo się pomylę jeśli zaryzykuję stwierdzeniem że gra jest sztucznie wydłużana/utrudniania z powodu braku nowej zawartości i zbyt szybkiego progresu graczy?

Edited by Nusz_pel
  • Upvote 1

Znowu buff botów w rajdach? To żart? Ilekroć widziałem teamy gdzie sam mam 9k PSa a pozostała trójka 3k z czymś i jeszcze chcecie zwiększyć trudność?

Nowa edycja świątecznego heistu została znacząco wydłużona w porównaniu do poprzedniej (i widać, że usilnie. Jechanie dokładnie na około mapy i do tego w najdalsze punkty...) a jednocześnie nagroda została usunięta. Cena tych 500 crackersów za misję to teraz w okolicy 1,5c czyli praktycznie nic, więc nie widzę już powodu do grania tego trybu a szkoda. Przy okazji, to niby te same mapki co w PvP, ale jadąc normalnie przed siebie, nie szukając niczego bez przerwy widzę lewitujące budynki czy czarne dno mapy. Poza tym, MM głupieje. Pierwszy rajd, jestem sam. Drugi rajd, jest nas 2 osoby. Trzeci rajd w końcu się udało, 4 osoby z czego jedna 3k PSa. 5 rajd od nowa 3 osoby tylko. Szósty znowu tylko ja... Ostatnio takich dziwów nie widziałem.

5 hours ago, Cpt_Nero said:

zmniejszona z 15 do 30%

A nie zwiększona?

Edited by Tajfun403
Rozwinięcie opinii

Cpt_Nero (Posted )

Wiedziałem że gdzieś był błąd, już poprawiam, dzięki!

Haha, widzę że z tą grą coraz lepiej jest ^^ Dobrze, że już nie tracę na nią czasu. I wam też podpowiem, żeby ją olać. Są inne sposoby na nudne wieczory i weekendy. Pozdrawiam

• Upvote 1

Niestety, ale ta gra schodzi na dno. Osiągnąłem 22 poziom i jakoś nie widzę dalej sensu rozwijania pojazdu itp.: 
- Za Chrtistmas Heist nie otrzymałem w ogóle części metalu ( wcześniej można było dostać około 40 szt za każdy rajd) 
- Wszelakie Limity zniechęcają kompletnie do dalszej gry ( wprowadźcie jeszcze limit logowań do gry dziennie) 
- Gra dobra dla ,,no life'' ludzi, chociaż te limity nawet ich wykończą
- Zwiększenie trudności rajdów powoduje, że większość na poziomie normalnym i trudnym kończy się porażką a nagrody za wygraną i tak są badziewne w porównaniu do kosztu paliwa 40-60 
- Latające pojazdy powinny grać między sobą, a nie z kołowymi pojazdami bo to burzy równowagę losowań. Jak już tak lubicie wprowadzać limity to proponuję jeszcze ograniczyć to badziewie latające do 1 na bitwę. 
- Leviatana nie ma sensu tworzyć bo po 24h i tak wraca z 1 bitwą na koncie i to jeszcze przegraną ... 

Trochę się rozpisałem, dziwne, że na forum nie ma jeszcze limitu znaków ... :)

Edited by Prezes42
  • Upvote 1

2 hours ago, Prezes42 said:

- Latające pojazdy powinny grać między sobą, a nie z kołowymi pojazdami bo to burzy równowagę losowań. Jak już tak lubicie wprowadzać limity to proponuję jeszcze ograniczyć to badziewie latające do 1 na bitwę. 
- Leviatana nie ma sensu tworzyć bo po 24h i tak wraca z 1 bitwą na koncie i to jeszcze przegraną ...

Z tym się zgodzę,  reszta wywołała tylko śmiech. 

32 minutes ago, SajKan said:

Z czego tu się śmiać? Że robią z tej gry totalny burdel i przestaje być grywalna? Faktycznie śmieszne.

Nie,  z tego że ludzie chcieliby Normal i Hard rajdy robić ledwie zaczęli grę.  Ze nie czytają opisu aktualizacji,  gdzie jak byk jest napisane, że usuwają nagrodę złomu z Chrtistmas Heista.  Że najpierw narzekają na limity a później twierdzą, że gra jest dla nołlajfów.

Do cholery,  przecież nikt Was do grania nie zmusza. Nie podoba się?  Grać w co innego a nie płakać. 

Dlatego ja nie gram, mam co innego do roboty..np. życie. Jak patrzę na nolifów co z nosem w ekranie kompa siedzą po 20 godzin dziennie to się zaczynam zastanawiać co z nich będzie. Poza tym nie mam czasu na siedzenie w grze w której devsi ciągle olewają graczy i wymyślają nowe utrudnienia żeby ci siedzieli jeszcze dłużej na wbijaniu leveli czy robieniu części(które i tak zaraz zostaną znerfione). Aa i jeszcze jedno. Mam nadzieję że ta gra upadnie i ludzie o niej zapomną. Pomysł mieli dobry ale spi.przyli przez pęd do kasy. Szkoda.

1 hour ago, SajKan said:

Dlatego ja nie gram, mam co innego do roboty..np. życie. Jak patrzę na nolifów co z nosem w ekranie kompa siedzą po 20 godzin dziennie to się zaczynam zastanawiać co z nich będzie. Poza tym nie mam czasu na siedzenie w grze w której devsi ciągle olewają graczy i wymyślają nowe utrudnienia żeby ci siedzieli jeszcze dłużej na wbijaniu leveli czy robieniu części(które i tak zaraz zostaną znerfione). Aa i jeszcze jedno. Mam nadzieję że ta gra upadnie i ludzie o niej zapomną. Pomysł mieli dobry ale spi.przyli przez pęd do kasy. Szkoda.

Akurat parcie na kasę to on mają jak nikt inny. Ci co zapłacili walą jakimiś rakietami co po 2 strzałach koniec, a zwykły gracz musi ogórkowymi karabinkami w takiego strzelać bo tak jest niestety MM w tej grze zwalony. Projektowanie wozów jak najbardziej fajny pomysł, ale ... a tym zalety gry się kończą.

• Upvote 1

1 hour ago, Prezes42 said:

Akurat parcie na kasę to on mają jak nikt inny. Ci co zapłacili walą jakimiś rakietami co po 2 strzałach koniec, a zwykły gracz musi ogórkowymi karabinkami w takiego strzelać bo tak jest niestety MM w tej grze zwalony. Projektowanie wozów jak najbardziej fajny pomysł, ale ... a tym zalety gry się kończą.

Te rakiety możesz mieć bez kasy tylko trzeba sobie nazbierać materiałów do produkcji.  Grosza na tą grę nie wydałem,   jeżdżę sobie z fioletowym sprzętem i zbieram na złoty. Jak ktoś by chciał,  ledwie zaczął grać,  endgejmowy stuff to chyba coś ma nie tak pod kopułką. Chcesz mieć najlepszy sprzęt od początku?  Płacisz. Chcesz grać za darmo?  Mozolnie poniesz się z reputacją i farmieniem matsów.  Ni cholery nie rozumiem z czym Wy macie problem. Macie grę za darmo a ciskacie się jakby ktoś Wam portfel wyczyścił i nic nie dał w zamian.

• Upvote 1

Dokładnie jak przedmówca. Gram od  (nie licząc zamkniętej bety) od otwarcia gry w tym roku to chyba od maja? I nie wydałem ani zlamanego grosza a mam 2 ripery owy rozrzutnik ziemniaków sampnsprowadzanych :p ii jeszcze 3 inne legendy i nie ma żadnego parcia na kasę. Ja się trzymam 2 zasad podczas gdy nie płacę za grę muszę robić coś w zamian by był progres mojego konta : po pierwsze wbijasz limity oraz daily misje scrapa to podstawa i połowa sukcesu zaś druga to wykonywanie wszystkich sezonów easy, med i hard. Nie dajesz rady hard graj z ludźmi zapisz się do klanu, klan dużo daje szczególnie nowym graczom. Ale nie mów, że gra p2w chcesz p2w idź pograj wota tam 6 lat zmarnowane więc coś o p2w  wiem. Tu nie trzeba nic nawet jak chce sobie kupić kabinę od pająka to sprzedam jakąś legendę i już mnie stać na kabinę z marketu mimo że jest z paczki. W tej grze możesz być nolife'm, maklerem na rynku- znam takich co na 10 lv kupowali tanie farby kupowali tanio sprzedawali drogo potem fioletowe partsy a dziś po kilkanaście legend sprzedają, każdy tu znajdziesz coś dla siebie. Napisałem, że możesz , ale nie musisz. Równie dobrze możesz grać normalnie i normalnie po trochu robić coraz lepsze bronie, ale lepiej pisać, że ktoś mnie z legendarnej broni ubił. No sorry po to są legendy by były lepsze. A i nikt kto zapłacił nie dostaje rakiet nawet najdroższe pojazdy z paczek mają niebieskie bronię lub 1 fioletową np the trump, lecz  to każdy jest w stanie zrobić.

Edited by Allgreen1945
  • Upvote 1

3 hours ago, Allgreen1945 said:

Ale nie mów, że gra p2w chcesz p2w idź pograj wota tam 6 lat zmarnowane więc coś o p2w  wiem.

W WoT gram od samego początku i nie musiałem nawet wydawać ani jednej złotówki. Jeśli ktoś się interesuje to może zdobyć masę złota i czołgów premium w konkursach i turniejach. Ja tam gram zarówno w crossout jak i w WoTa. Pierwsze dwie X zdobyłem nie mając ani jednego czołgu premium i nie odczułem abym był przez to gorszy od tych co ładują masę kasy w grę.

Na każdej stronie widzę porównywanie wszystkiego z WoTem, gdzie on jest ciągle stawiany w złym świetle. Dlaczego nie można jak ja grać w obie gry równolegle?

Edited by Walter_NovotnyPL

1 hour ago, Walter_NovotnyPL said:

W WoT gram od samego początku i nie musiałem nawet wydawać ani jednej złotówki. Jeśli ktoś się interesuje to może zdobyć masę złota i czołgów premium w konkursach i turniejach. Ja tam gram zarówno w crossout jak i w WoTa. Pierwsze dwie X zdobyłem nie mając ani jednego czołgu premium i nie odczułem abym był przez to gorszy od tych co ładują masę kasy w grę.

Na każdej stronie widzę porównywanie wszystkiego z WoTem, gdzie on jest ciągle stawiany w złym świetle. Dlaczego nie można jak ja grać w obie gry równolegle?

Ja też gram równolegle w WoTa. I zgadzam się, grosza wydać nie trzeba.  Tyle tylko,  że ostatnimi czasy, w WoTcie pojawiło się dużo pojazdów za realną gotówkę,  które bardzo zaburzają balans gry. I dlatego WoT jest P2W. Dlatego teraz więcej czasu poświęcam Crossoutowi :)

Edited by Kanescorpio

Nie miałem na celu opisywanie tego, że ledwo się rozpoczęło grę i już trzeba mieć wszystkie bronie wymaksowane, tylko dlaczego muszę grać przeciwko takim zawodnikom którzy na 2 strzały zdejmą mój pojazd. Ci co płacą niech mają szybciej odblokowane bronie, ale nie ich też losuje z przeciwnikami bardziej zbliżonymi pod względem siły rażenia. 

Sprawa z misjami sezonów easy, medium i hard to kolejny niedopracowany bubel tej gry. Każda misja wymaga praktycznie użycia różnego rodzaju broni, a zamiast zajmować się rozwijaniem pojazdu i dopasowanie odpowiednich broni pod styl gry, to trzeba tworzyć bronie żeby misje przechodzić za które dostaniemy 25 czy 50 skrawków metalu lub kabli. 

W WoT i Crossout nie ma mocno odczuwalnego P2W ale te gry łączy ta sama strategia mająca na celu wywoływania u gracza chęci do wydawania pieniążków na grę przez grając za free można  poczuć że się jest robionym w bambuko.

48 minutes ago, Prezes42 said:

Nie miałem na celu opisywanie tego, że ledwo się rozpoczęło grę i już trzeba mieć wszystkie bronie wymaksowane, tylko dlaczego muszę grać przeciwko takim zawodnikom którzy na 2 strzały zdejmą mój pojazd. Ci co płacą niech mają szybciej odblokowane bronie, ale nie ich też losuje z przeciwnikami bardziej zbliżonymi pod względem siły rażenia. 

Sprawa z misjami sezonów easy, medium i hard to kolejny niedopracowany bubel tej gry. Każda misja wymaga praktycznie użycia różnego rodzaju broni, a zamiast zajmować się rozwijaniem pojazdu i dopasowanie odpowiednich broni pod styl gry, to trzeba tworzyć bronie żeby misje przechodzić za które dostaniemy 25 czy 50 skrawków metalu lub kabli. 

Masz prosty wyznacznik.  Nazywa się Power Score,  w skrócie PS.  Jak stworzysz sobie pojazd z białymi brońmi i wrzucisz ma niego pełno śmieci, które podwyższają Ci PS,  to Cie rzuci do bitwy z ludźmi którzy mają niebieskie bronie ale mniej śmieci porzucali,  bądź z większym pomyślunkiem je wybrali. Często wystarczy takiemu zdjąć broń i sam się wydadza bo nie ma już co w bitwie robić. Z niebieskimi brońmi trzymałem się 3,5k PSa i nie wychylałem,  z fioletowymi trzymam się 4,5k PSa. Zrozumcie w końcu, że wystarczy trochę pomyśleć i postarać się i spokojnie można wygrywać i szybko farmić materiały na lepszy sprzęt. 

Co do misji i rajdów.  Właśnie bardzo dobrze jest zrobione to,  że trzeba  przebudowywać pojazd.  Inaczej byłoby za łatwo.  Nikt Ci nie każe rajdów i sezonów robić.  Graj zwykłe bitwy i Brawle jeśli rajdy za trudne.  To,  że poziom wejście jest 3k na normalne i 4k na hard rady, nie znaczy, że je zrobisz. Wg mnie, na hard rajd to minimum 6k PSa,  mądrze zbudowanego pojazdu, to minimum. I to nie na każdy rodzaj rajdu i mapę, da radę. 

Świąteczny napad nadal jest warto robić. Gdyż wpada za niego sporo reputacji. Szczególnie, z dziennym bonusem. A złom można spokojnie zdobyć w normalnych bitwach. W dodatku, sporo go w dziennych misjach i sezonie. Na tyle dużo, że tygodniowy limit zrobiłem w jeden dzień :007j: Co akurat fajne nie jest.

Rajdy na wyższych poziomach rzeczywiście są trudne. Raz pojechałem na normal z... 4000 PS? Więcej nie pojechałem. Ale nie dlatego, że dostałem wciry od botów. Ale dlatego, że JA byłem za SŁABY na ten POZIOM. Odczytujecie tą inwersję? Pewno dlatego, widzę tylu gracz z PS 5000+ (:004j:) na easy rajdach. Bo po co mają marnować paliwo na trudniejsze poziomy. Które i tak przegrają, przez słabe przygotowanie pozostałych graczy.

---

A teraz moja odpowiedź na offtopy.

On 24.12.2017 at 9:02 PM, SajKan said:

Bycie no-lifem w grze, jest tylko i wyłącznie wyborem gracza. Jak ktoś ma skrzywioną psychikę, że woli więcej czasu spędzać bawiąc się pikselami, to jego problem. Nawet, jeżeli jest to wymuszone przez twórców gry. Gracz ma wybór. Poddać się temu, lub szukać czegoś innego. W takich sytuacjach, zawsze przywołuję słowa mojej żony: "a może, zamiast osiągać coś w grze, osiągnąłbyś coś w życiu?". Co jest bardziej satysfakcjonujące? Ja mam nadzieję, że gra nie padnie, i będzie się rozwijać w dobrym kierunku.

On 24.12.2017 at 10:33 PM, Prezes42 said:

Jak ktoś może pisać, że Crossout jest grą P2W? Przecież graty, które kupujesz w sklepiku, możesz sam sobie zbudować! Oczywiście, zajmie to trochę więcej czasu, ALE... ale nie oczekujecie chyba. Że skąpiąc nawet złotówki na grę. Będziecie traktowani na równi z ludźmi, którzy płacą? To jaki byłby wtedy sens płacenia? Jak sobie wyobrażacie tworzenie tej gry, bez funduszy? Z czego mają być wynagradzani programiści, graficy, tłumacze i utrzymane serwery? Ze złomu? Z kuponów? Po za tym, skąd wiadomo, że ta legendarka, która właśnie stopiła Ci pojazd, została kupiona za $? A może, najnormalniej w świecie, została zbudowana?

21 hours ago, Prezes42 said:

Pamiętaj, tacy gracze, znajdują się w obydwu drużynach. Nie tylko u przeciwnika. Prawdą jest, że niektóre mecze są kompletnie niegrywalne. Bo składy są za silne i potrafią mocno odstawać ekwipunkiem. Ale nie korzystają oni z ekwipunku, zarezerwowanego tylko dla nich. Ty też masz do niego dostęp. Prędzej czy później. Płacąc czy nie. Ale masz. Poza tym, zawsze coś kosztem czegoś. Wysoki PS broni sprawia, że HP i pancerz będą mniejsze. Widziałem hoovery z hp poniżej 150! Wykorzystaj to. Polecam Ci też wypowiedź gracza Marnowanie_Czasu 

Spoiler

Paradoksalnie znacznie spokojniejszym miejscem do grania, niż 3-4k PS, jest 5,5-6,5k PS. Z moich obserwacji jest to taki "sweet spot" Crossouta. Dlaczego? Po pierwsze, seal clubberzy preferują niski PS, ponieważ nie da się zwiększyć obrażeń broni żadnym modułem, da się za to zwiększyć HP pojazdu, wiec broń typu "alpha damage dealer" jest tym efektywniejsza im niższe HP celu, a HP celu rośnie wraz z PS. Po drugie ludzie którzy chcą zbudować i grać ostateczną maszyną zagłady, dosłownie najmocniejszym pojazdem jaki się da i na jaki ich stać, grają na najwyższych PS (wszyscy od 7k-8k PS aż do 14k PS zwykle grają razem). To zostawia pewną próżnię pośrodku. Oczywiście, nadal spotkasz legendarki czy filetowe bronie na 5-6k PS, ale znacznie mniej niż na 4k PS lub 10k PS. Taki fun fact o którym nie każdy wie.

21 hours ago, Prezes42 said:

Czy różnorodność to coś złego? Dzięki temu masz możliwość zapoznania się z działaniem różnych broni. Poznanie ich wad i zalet. Co pozwoli Ci na znalezienie własnego stylu. I przygotuje na spotkanie przeciwnika, z tym że sprzętem. Poza tym, nie musisz ich robić. Skoro nawet nagrody są dla Ciebie nie wystarczające...  

---

Podsumowanie.

Pamiętajcie koledzy i koleżanki, że ta gra, to wciąż BETA. Devsi szukają jak najlepszych rozwiązań. Tak, aby wszystko miało ręce i nogi. I robią to metodą rozpoznania bojem. Czyli wrzucają jakiś featuretm na serwer. I patrzą, jaki będzie efekt (mam taką nadzieję przynajmniej). Nawet już obiecali, że w następnym patchu ogarną wreszcie te cholerne drony. 

I druga sprawa. Akcja Crossout dzieje się na bezkresnych pustkowiach. Gdzie ład i porządek są mitami. Prawo dyktuje silniejszy. A "weak are meat, and the strong do eat". Przetrwają najlepiej przystosowani. Silniejsi kosztem słabszych. Kombinatorzy kosztem leniwych. I tak ma być! Tego oczekuję od tej gry. To świat po apokalipsie. A nie raj dla kucyków Pony. Dostałeś w zęby? Wyciągnij z tego nauczkę. Oczekujesz przytulenia od admina? Kwiatuszka na pocieszenie? NIE TUTAJ! Walcz o życie! Trzymaj się go pazurami. Albo Twoje prochy znikną szybciej, niż ślady opon na piasku... 

• Upvote 1

On 25.12.2017 at 2:51 PM, Walter_NovotnyPL said:

Kwestia P2W to u każdego subiektywna sprawa; dla mnie ta gra nie jest a wot jest P2w, bo daje za kasę mocną i realną przewagę. Grając w wot od 2011 do końca zeszłego roku zrobiłem 6-7 X bez grania na koncie premium i bez złotych pocisków typowo free to play a kumpel robił o połowę gorsze wyniki a wedle wn8 nawet czerwone staty a i tak miał chyba wszystkie czołgi X tieru full kredytów i strzelał tylko z golda. U mnie niestety z kasą w grze nie wyglądało to tak fajnie a progres jak widać mimo ogólnie dobrych statystyk szedł za słabo i w końcu mnie zmęczyła ta gra, dlatego przeniosłem się na stałe do crossa i z tego co słyszałem wielu tak zrobiło, że gra albo równolegle, albo na stałe wali w crossouta. Więc nie dziwota, że obie te gry są zestawiane.

Jeśli ktoś się interesuje to może zdobyć masę złota i czołgów premium w konkursach i turniejach

Niby tak. Tu też to jest, ale w crossout jest to możliwość dodatkowego obłowienia w golda bo główną i prostą masz na markecie na różne sposoby się da a w wot to jedyna opcja.

Ale kwestię wot i p2w zostawmy w kuferku w nazwie "nie dotykać"  :) Ewentualnie można powymieniać się nickami dla porówna czemu mi tak np. złe szło w wot.

Podoba mi się Twoje podejście MechaZen do wielu spraw i owszem w wielu masz rację, ale myśl nie jak tylko Ty to widzisz a jak wszyscy gracze, jako jedna rodzina ;)

8 hours ago, MechaZen said:

Świąteczny napad nadal jest warto robić. Gdyż wpada za niego sporo reputacji. Szczególnie, z dziennym bonusem

Może i tak ale ja tam mam prawie wszędzie 15 LV a prestiż wbił mi już 63 engineers (30+ 33 prestiż) więc dla mnie ten tryb nie ma sensu zresztą jak dziś wszystkie brawle, bo fragmenty jak zafarmisz to jakiś noobek w 5 sek zaniża wartość na rynku czy to fragmentów sezonowych nagród czy to gotowej nagrody a jak mam robić coś dla siebie czy to farbkę czy inną ozdobę to wolę poczekać i kupić 50 coinów poniżej kosztów produkcji :( 

Rajdy na wyższych poziomach rzeczywiście są trudne

Z twojej perspektywy i wielu Tobie podobnych początkujących może tak wyglądać i nie ma się co dziwić. Tak zostaliśmy przyzwyczajenie a teraz awra kadabra i hardy są rzeczywiście hard, co dla mnie jest ok, bo w końcu legendy zaczynają kosztowa jak legendy a surowce jak surowce  a nie jak powietrze.

Rajdy na wyższych poziomach rzeczywiście są trudne. Raz pojechałem na normal z... 4000 PS?

PS PS'owi nie równy bardziej patrzy się co masz(bronie) oraz struktura, generalnie w zależności od przeciwników i trybu bez około 1,5 k struktury nie wchodź, ale tu wina twórców, bo faktycznie powinni podnieść wymagania na medy i hardy a nie ludzie wchodzą na hard z 4K PS i po 5 sekundach wychodzą widząc ludzi mających 9-12K albo tylko niepotrzebnie zabierają cenne miejsce na rajdach.

Pamiętajcie koledzy i koleżanki, że ta gra, to wciąż BETA. Devsi szukają jak najlepszych rozwiązań. Tak, aby wszystko miało ręce i nogi. I robią to metodą rozpoznania bojem. Czyli wrzucają jakiś featuretm na serwer. I patrzą, jaki będzie efekt (mam taką nadzieję przynajmniej).

Wiesz ile oni już tak ogarniają to? Powiem po sobie, że przynajmniej od 2015 czyli niedługo prawie 3 lata i dalej ogarnąć nie mogą. # lata od tych ogólnych zamkniętych testów bo sam projekt to pewnie starszy. Tyle czasu mieli za zamkniętej bety pisaliśmy co i jak a oni za poprawki dopiero wzięli się w tym rok tak samo z dzieci świtu uważam też mogli dać wcześniej za zamkniętej to my jako beta testerzy byśmy im wszystko przetestowali i powiedzieli co i jak, ale to jest beta i betą raczej zostanie już na zawsze jak inne znane gry.

Co do reszty to się zgodzę równie do zakończenia ;)

54 minutes ago, Walter_NovotnyPL said:

Nadziałem się na niewidzialną ścianę czy tam niewidzialny wagon na mapie Powerplant.

491fccbfb9dff.jpg

Masz nisko pług/jakieś inne części z przodu i zahaczyłeś o tory.

5 minutes ago, Mutt90 said:

Masz nisko pług/jakieś inne części z przodu i zahaczyłeś o tory.

641b1484e0332.jpg

Najlepsze że iskry przy uderzeniu leciały z tych ostrzy Hatchet a jak sojusznik mnie zahaczył to prawie stanąłem dęba w tym miejscu. Jadąc bliżej wagonu krytego nie ma ściany ale przy węglarce przejechać się nie da.

1 hour ago, Walter_NovotnyPL said:

Nadziałem się na niewidzialną ścianę czy tam niewidzialny wagon na mapie Powerplant

24 minutes ago, Mutt90 said:

Masz nisko pług/jakieś inne części z przodu i zahaczyłeś o tory

To jest bug bo my w plutonie z pojazdami bez niskich części też się zawieszaliśmy na tej mapie w tym miejscu.

Ta mapa ogólnie jest jakaś niewydarzona. Ja notorycznie blokuje się na niej o "krzaczki porzeczek" i źdźbła trawy. Widocznie po apokalipsie rośliny zmutowały i bez problemu mały krzaczek jest wstanie zatrzymać a nawet przewrócić kilku tonowy pojazd :005j:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.