Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Crossout 0.8.45

Recommended Posts

Jest to bug mapy, i nie tylko w tym miejscu, bo jeszcze wagony przed tym oraz po lewej stronie obok tego miejsca kolejny wagon też ma źle ustawiony obiekt. Ogólnie bug jest już zgłoszony przeze mnie.

20171226022605_1.thumb.jpg.830104f59da7a

Mam nadzieję że to naprawią w najbliższej aktualizacji, bo jest to trochę irytujące, chcąc przejechać blisko wagonu zatrzymuje się na tym niewidzialnym obiekcie.

Wywalcie tego bota co ma 8 dużych kół. On ma zbyt małą zwrotność i co bitwę się blokuje na budynkach, bo podjeżdża do ściany i nie jest w stanie wykręcić. Inne boty lepiej radzą sobie z jeżdżeniem i aż tak często się nie blokują.

Up dokładnie też już chciałem to pisać. Nie wiem co za inteligent tworzył tego bota ale na 8 kół tylko 2 skrętne. Najgorzej radzi sobie na tej miejskiej mapie99% nie daje rady wyjechać z respa.

A tak się "respią" boty na PVP:                 (respią :curious: , użył bym tu innego słowa ale nie wypada:5739e92736a0e_): )

screenshot-180117-230142.thumb.jpg.d1ef2

Ze śmiechu nie zdążyłem screena zrobić  ale to była czysta orgietka botowa bo jeszcze Adam był na Hannah 

Edited by ripek1975
  • Haha 1

38 minutes ago, ripek1975 said:

A tak się "respią" boty na PVP:                 (respią :curious: , użył bym tu innego słowa ale nie wypada:5739e92736a0e_): )

screenshot-180117-230142.thumb.jpg.d1ef2

Ze śmiechu nie zdążyłem screena zrobić  ale to była czysta orgietka botowa bo jeszcze Adam był na Hannah 

Jak widać jeździć nie potrafią, ale strzelać już tak :)

Po drugiej stronie mapy chyba 9/10 botów wpada w budynek przy respie albo się o niego obija. Ten na wprost.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.