Sign in to follow this  
Poyebaniec

Turnieje Klanowe

Recommended Posts

Witam 
Chciałbym poruszyć jedną kwestię która nurtuje moją głowę i jak myślę niszczy tą grę, a mianowicie system bana na 3 dni za przejście klanu do klanu. Jak dla mnie jest to mała kara , gdyż w samym tygodniu jesteśmy w stanie poruszać się między klanami dwu a nawet trzykrotnie. Z takiej właśnie opcji korzysta podejrzewam wiele klanów , jednym z tych przykładów są  klany TTK , TTKR oraz TTKS . 
Gdy wejdziecie do gry i sprawdzicie tabele wyników klanowych , to zobaczycie na dzień dzisiejszy że 2 lub 3 miejsce (na chwile obecną 3)  zajmuje klan TTKR i nic dziwnego by nie było gdyby nie fakt że jest tam 1 osoba z sumą punktów 682  .  
Bardzo proszę o poruszenie tej sprawy u deweloperów gry . Poruszyłem ten temat z jednym GM i chciałbym Waszego wsparcia . Proszę Was tutaj o zjednoczenie się w tym temacie , aby każdy polski klan wpisał się w tym temacie . Wiem że tylko w ten sposób developerzy gry coś z tym zrobią . Nie dajmy zniszczyć tej gry , bo niedługo nikt nie będzie w top30 oprócz tych $#%^@ (tutaj nazwijcie sobie ich sami) . 
Dziękuję i pozdrawiam . 

Klan PPP jest za karą 7 dni na przyłączenie się ponownie do innego klanu . 

screenshot-180115-152659.jpg

• Upvote 1

Podobno nie ma kary jeżeli zostanie się wyrzuconym przez lidera klanu. Według mnie powinno to zostać zrobione tak:

jeżeli gracz jest pierwszy raz w klanie (jakimkolwiek, po prostu pierwszy klan do którego dołączy) to po opuszczeniu go - czy wyrzuceniu przez lidera - nie otrzymuje żadnej kary, lub przez 1-2 dni nie może dołączyć do innego klanu - chyba wiadomo z jakiego powodu, może mu nie pasować ten klan, czy po prostu jeszcze nie jest gotowy itp.

Natomiast jeżeli jest to drugie opuszczenie / wyrzucenie z klanu to wtedy blokada jest na dłuższy okres, czyli np. tak jak piszesz - 7 dni.

Jeżeli jest to powtarzane notorycznie, czyli opuszczanie i dołączanie do tych samych klanów, to kara wtedy wzrasta albo ci gracze nie będą otrzymywali nagród (uranu i części legendarnych, bo chyba o to chodzi) przez 24h od dołączenia, oczywiście kara będzie wzrastała za każdym ponownym takim opuszczeniem i dołączeniem do tego samego klanu (skakanie pomiędzy 2-3 klanami).

Myślę że to byłoby wtedy dobre, bo jeżeli obecnie taka osoba skacze pomiędzy kilkoma klanami to otrzymuje więcej cennych nagród, co jest nie fair w stosunku do innych. A dzięki temu co powyżej opisałem byłoby to wtedy nieopłacalne dla nich.

Takie jest moje zdanie, nie gram za dużo CW, a klan w którym jestem znajduje się na około 600 pozycji, bo po prostu pozostali gracze z klanu nie mają wystarczająco dobrych broni, więc nie wiem co dokładnie dzieje sie wyżej ;)

No własnie także Cię poprawiam szybko . 
Nie ma różnicy czy sam odejdziesz czy zostaniesz wywalony kara jest 3 dni . 

Nie dostajesz więcej nagród gdy skaczesz z klanu do klanu . On przechodzi 2 klany podbija im punkty klanowe a w trzecim dopierp otrzymuje uranium , ale dzięki nim dostaje klany które na to nie zasłużyły . 

Ja podtrzymuje że 7 dni to optymalna kara na dojście do innego  klanu .

• Thanks 1

Kara za wyrzucenie dostajesz tak samo jak byś sam odszedł. Hotfix był bo gracze znaleźli tego buga.

Moim zdaniem karencja powinno wynosić 7dni czyli tyle ile wynosi sezon rankingowy, ale developerzy mają to w dupie tak jak wiele innych kwestii. 

7 dni to sporo i bolesna karencja i oberwą też ci co CW nie grają.

Jeśli chodzi o CW wydaje mi się że by wystarczyło że nie ważne czy delikwent sam opuści czy zostanie wyrzucony to:

Punkty które zdobył dla klanu przepadają.

Skończyło by się skakanie po klanach w celu nabijania a i obecna karencja 3 dni mogła by pozostać.

Ripek i na to znaleźli by wyjście z sytuacji , jest ich coraz więcej i już nazbierali sobie coinsy z uranium także zaraz pozostaną w tych samych klanach każdy ze skorpionami .... 

Tego co ukręcili już nie cofniesz . 

Ale na pewno skończyło by się nabijanie punktów dla pokrewnych klanów.

A co za tym idzie nie było by już topek z bliźniaczymi tagami.

Bo o to Ci głownie chodziło w pierszym poście.

10 hours ago, Poyebaniec said:

Dokładnie tak .  Przydała by się też dla nich kara jakaś za okłamywanie gry .

Sorry, ale devsi mają to w rzyci. Im mniej osób ma dostęp do wygranego uranu, tym więcej osób będzie kupować coinsy żeby móc im dorównać. Wykorzystywanie systemu ze zmianą klanów podczas sezonu rankingowego było znane już od close beta i robiły to te same osoby co teraz. Devsi "naprawili" to dopiero niedawno, kiedy ktoś wykorzystujący tę lukę nagrał filmik i pokazał całą patologie, wtedy podniosły się głosy graczy i wszedł patch żeby po prostu ich uciszyć. Czy coś zmienił? Nie. Teraz po prostu mają mniej czasu na zmianę klanu i nabijanie punktów. Jeżeli teraz wyciągną jakieś konsekwencje to większość graczy z topowych drużyn odejdzie z gry, bo oni wydawali najwięcej, przynajmniej na początku. 

Ogólnie ta forum to jedna wielka kpina. Nasz moderator siedzi cicho z podkulonym ogonem i w ogóle się nie wypowiada, a szczególnie na ciężkie tematy. Próba napisania jakiegokolwiek posta w dziale bug report kończy się na premoderacji i otrzymaniu wiadomości "we are aware". Prawie każda sekcja jest premoderowana, ciężko gdziekolwiek coś napisać, bo cenzorzy grasują. ;/

• Upvote 1

Witam. W związku z tym, że nie wiem gdzie jest zakładka: "propozycje". Napiszę to tutaj. Zgłaszam wniosek formalny (czyli propozycję) żeby za zaliczenie pięciu wygranych w bitwach klanowych gracz otrzymywał 1 uranium ore zamiast tych 450 engineer badge bez względu na to w jakiej lidze te wygrane będą miały miejsce. Rozwiązanie takie spowoduje większe zainteresowanie bitwami klanowymi graczy, którzy obecnie się tym nie interesują oraz zachęci większą ilość obecnie nie zrzeszonych graczy do organizowania się w klany przez co bitwy klanowe staną się ciekawsze, więcej graczy szybciej będzie wchodziło w świat bitew klanowych. Myślę, że 1 uranium ore będzie niezłą zachętą dla graczy, którzy nie mają szans zdobycia go na obecnych zasadach, a jednocześnie będzie to na tyle mała ilość, że nie zaburzy to w żaden sposób wartości marketu i samego uranium. Pozdrawiam

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.