Sign in to follow this  
Miranowsky

Pomoc w dalszej części gry

Recommended Posts

A ja bym go jeszcze otworzył. Jako zadeklarowany miłośnik MG oraz usuwania ich z pojazdów przeciwnika mam kilka uwag co do twojej fury:

1. Broń jest za blisko siebie. 3 krótkie serie i nie masz czym walczyć po 5 sekundach. Przez to że MG spadają od najmniejszego kichnięcia, na tak małych wozach nie opłaca się montować generatora i dodatkowej lufy. A te 500PS naprawdę robią różnicę. To jak dla mnie największa zaleta Spectre - używa 4 energii, więc można ich zamontować MNIEJ.

2. Karabiny blokują sobie nawzajem pole ostrzału. Masz 4 do przodu, tylko po 2 na boki (i to jeden słaby) i 3 do tyłu. Frontowa wymiana ognia nie ma sensu - masz za mały DPS, zbyt mało wytrzymałą broń. Lepiej mieć jak największy ostrzał burtowy, żeby można strzelać i unikać jednocześnie. Usunął bym generator i Chord, po czym zamontował Ostatniego Chorda za i powyżej środkowego Vectora. I może przesuń pierszego Vectora do przodu i w dół, żeby były jeszcze dalej od siebie. W ten sposób ostrzał przedni i burtowy będzie z trzech luf, a do tyłu tylko z jednej. Ale jak ktoś Cię weźmie od tyłu, i tak jesteś w dupie.

3. Karabiny mają tak mało życia, że wytrzymałość kabiny nie ma specjalnie znaczenia. Usuń pancerz który nie chroni żadnej broni, modułu albo koła. Poza tym lepiej używać kilku większych części niż wielu mniejszych - przez to jak działają eksplozje w grze.

4. Wcale nie potrzeba tak szerokiego zawieszenia we wszystkich kołach. Dla większej stabilności wystarczy jedna para szerzej, a im bardziej wystają tym łatwiej je stracić. I policz czy faktycznie potrzebujesz ich aż tyle - każde koło zmniejsza moc silnika. Polecam też duże koła - można więcej upchnąć pod podwoziem, przez co punkt ciężkości się obniża i autko jest stabilniejsze.

I żeby nie być gołosłownym - ja jeżdżę tym: 5610 PS, Calen Spectre II w galerii.

screenshot-180304-155222.jpg

screenshot-180304-155845.jpg

Edited by CalenLoki

On 4.03.2018 at 3:54 PM, CalenLoki said:

To jak dla mnie największa zaleta Spectre - używa 4 energii, więc można ich zamontować MNIEJ.

PS broni zależy od energii i rzadkości. Białe zwiększają o 120 PS za każdy punkt energii, niebieskie o 185, fioletowe 235, legendarki 325, a reliktowe 400. 

2 Spectre to 8 energii, czyli 1880 PS, 3 Vectory to 9 energii i 1665 PS. 2 Spectre oczywiście dominują nad Vectorami ze względu na wytrzymałość, dps, perk, 1 więcej energii i możliwość postawienia przed nimi jednego bloku pancerza do ochrony. Z drugiej strony Vectory są dużo tańsze, a dps jest niewiele mniejszy.

Też lubię Spectre, też jeżdżę na ~5600 na Growlu z lekkim generatorem, radiatorem i coolerem, do tego radar-detector i chameleon. Doskonale się sprawdza jako wsparcie/DPS, ale swoje też potrafi przyjąć, a i od tyłu zaatakować. Jedyna różnica, że moje Spectry są za kabiną, spadają jak wóz już dogorywa, wytrzymują na tyle długo, że można coś zrobić. Jeździłem z Twoim rozmieszczeniem, ale to z przodu bardzo szybko znikało.

I zgadzam się, że trzeba ulepszyć pojazd. Ale tu w grę wchodzi doświadczenie, które każdy musi sam wypracować kosztem czasu. W dobie dzisiejszych dział i rakiet gra karabinami jest trudniejsza, bardziej pasywna i z drugiej linii.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.