Sign in to follow this  
Lunarson

[KRHO] - Kroniki Horyzontu

Recommended Posts

Cześć wam 1f642.png:)
Niektórzy kojarzą mnie jako małpkę. Inni jako kronikarza z klanu KRHO - Kroniki Horyzontu. Mam nadzieję, że już przez ten czas zdobyłem wasze zaufanie, a przynajmniej poczuliście się na tyle rodziną, bym mógł wam zaproponować przyłączenie się do Klanu KRHO. Awansowałem. Stałem się liderem, ale czymże jest lider klanu, bez jego członków? Jak już wielokrotnie wspominałem w swojej powieści, rodzina jest najważniejsza. To społeczność tworzy klan, nie lider. Jedną gałązkę złamać łatwo, ale więcej gałązek sprawi już niemały problem. Nie dajmy się złamać. Proszę więc was, drodzy gracze, byście przyłączyli się do mnie i pomogli mi poprowadzić tego stwora. Pokierujmy bestią, która wespnie się na wyżyny wartości dla mnie najważniejszych; przyjaźń, organizacja, zaufanie i lojalność. Nie szukam ludzi na jeden mecz. Nie szukam dziwki na jedną noc. Nie kieruję burdelem. Mój dom, to dom, któremu należy się szacunek tak jak i moim braciom, którzy w nim przebywają. 
Jeżeli nudzi cię gra i chcesz spróbować czegoś nowego. Jeżeli zauważyłeś, że wygrywanie to nie wszystko i chcesz w końcu czuć pewnego rodzaju przynależność, to dołącz do nas. Pogadaj z nami, zaufaj nam, bądź z nami. Bądźmy, rozwijajmy się i niech mnie piorun strzeli, jeśli kłamię. 
Jestem osobą, która wiele w życiu przeżyła. Doświadczenia życiowe wiele mnie nauczyły. Grasz, uciekasz, ale na dłuższą metę to nie zdaje egzaminu. Musisz się otworzyć, by przestać tonąć w morskim mule. Pomogę ci. Pomogę wam, ale też wy musicie chcieć tej pomocy. 
Zaufajcie mi i spróbujcie, a przygarnę was pod swoje złote skrzydła.

Edited by Lunar_wolf

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.