Sign in to follow this  
AIM_BOT_CZ

vývojáři jsou kokoti

Recommended Posts

nechápu jak může někdo těmto debilům platit peníze, třeba by se snažili víc, rozložil jsem tu jejich sračku na  data a je k smíchu že u každý věty k programu mají napsaný PROFESIONÁLNÍ VÝVOJÁŘSKÝ TÝM.. kdyby byli profíci nikdy by neudělali tak zjebaný matchmaking, ty si jak kokot něco koupíš a kupuješ snad do piči aby jsi měl výhodu nad ostatními ne? NE, taky jako kokot něco koupíš a máš proti sobě 1,3x silnější jako už psali ti barevní kreténi alias vývojáři.. 

No já si naopak myslím že v tomhle ohledu to dělají dobře - chtějí hráčskou základnu a u takovejchhle her naprostou většinu hráčský komunity tvoří neplatící hráči, co sem četl tak u podobných her se počet platících pohybuje kolem 10% a zbytek hraje zadara - a "platí" za hru časem stráveným ve hře, "platí" tím že ti co investují reálný peníze mají s kým hrát a do koho střílet. Pokud by ti neplatící byli nějak výrazně znevýhodnění tak se na to logicky vyfláknou a těch zbejvajících pár platících by do týmů dostávalo nonstop boty - což opravdu nechceš, věř mi.

Koupí prémiovýho vozítka si kupuješ součástky a coiny na který neplatící hráč musí investovat hromadu času. Tady je ta výhoda - koupíš si čas. Nemáš žádný výhody přímo v boji ale máš výhodu v ušetřeným času. Koupí "skeneru" nebo jak se to "VIP" vlastně jmenuje opět šetříš ( kupuješ si ) čas.

Osobně v tom nevidím nic za co by se vývojářům mělo nadávat.  ( samozřejmě je to jen můj pohled na věc )

jasně proto vložili víc jak 5000 falešných nabídek scrapu na market, aby se zhroutila cena a lidi platili...  hraju to už moc dlouho a vyvíjím taky soft, jsem si zcela jistý jejich vychcaností....  barvičky měnit umí, K***  každým update taky.. ale opravit nikdy nic,.. třeba ta mala oranžová mapa je na ranu...  ty jako nevidíš auto skrze traverzu?  Jsou to K******* a budou v mých očích

Stačí se uklidnit a nebrečet. Hráčů je ve hře dost a market a cena věcí v marketu se mění jen díky hráčům, kteří to tam dávají a následně odkupují. Cena se taky mění díky eventům a různým věcem, buď stoupá nebo klesá, záleží na tom, pokud daní hráči budou mít z akce profit -> cena scrapu atd. stoupne, nebo to je k ničemu, tímpádem vše klesá těžce pod cenu. Mě osobně se na hře přestává líbit to, že taky přidávaj každým updatem zbytečnosti a blbiny, místo toho aby se zaměřili více na věci, které hráčům slibujou už víc jak půl roku. A věta na závěr? Pokud se ti hra nelíbí, nehrej ji, jednoduše ji odinstaluj a máš klid.

22 hours ago, Dont_Forget_Me said:

Stačí se uklidnit a nebrečet. Hráčů je ve hře dost a market a cena věcí v marketu se mění jen díky hráčům, kteří to tam dávají a následně odkupují. Cena se taky mění díky eventům a různým věcem, buď stoupá nebo klesá, záleží na tom, pokud daní hráči budou mít z akce profit -> cena scrapu atd. stoupne, nebo to je k ničemu, tímpádem vše klesá těžce pod cenu. Mě osobně se na hře přestává líbit to, že taky přidávaj každým updatem zbytečnosti a blbiny, místo toho aby se zaměřili více na věci, které hráčům slibujou už víc jak půl roku. A věta na závěr? Pokud se ti hra nelíbí, nehrej ji, jednoduše ji odinstaluj a máš klid.

taky že smazal, nehodlám mít v pc virus názvem EAC

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.