Sign in to follow this  
AIM_BOT_CZ

napište to někdo těm nulám prosím

Recommended Posts

měli by se probrat a opravit matchmaking 6k vs 11k   já S*****  víte co myslím :)
řízený rakety, jako vážně?  to tě prostě raketa bude honit i za roh?  smazat!
více života pro všechny fialové zbraně, jedna nula s pyre ti očeše auto pač fialový předražený nesmysly co jsou neustále ojebávány mají málo života a jsou moc velky, raketky jsou do zbrani takže se trefí vždy, celkově jsou rakety moc silný a jsem si zcela jistý že dělá mají až moc velký splash damage, jedna nula s bílým dělem vy odjebe 4x prometheus? jako vážně?  

já už těm nulám nic psát nebudu, kdo umí dobře anglicky prosím napište jim to, pokud to ty nuly vůbec čtou

Obcas se mi stane, ze potkam soupere tak o 1500PS vys. Ale zda se mi, ze hra na to reaguje a postupne mne pripojuje do her, kde uz je to vyrovnanejsi. Chce to jen chvilku vydrzet. Navic v tech hrach jsou i souperi s PS o 1500 niz nez moje, takze se to vyrovnava. Jeste se mi snad nestalo, ze bych potkal opravdu o hodne silnejsiho soupere.

Rizenym raketam se da ujet, pokud mas rychle vozidlo. Nebo se skryt za terenni prekazku. Nebo je sestrelit (obzvlas vhodne jsou miniguny). Nebo pouzit neviditelnost (zamereni se zrusi). Ono nadavat je snadny, ale mnohem lepsi je se proti nim naucit hrat ;-)

Vetsina zbrani (krome kanonu) ma dost nizky pocet zasahovych bodu. A zase: muzes nadavat, nebo zbrane skryvat, aby nebyly tolik na ocich. Dobry je hrat s rozumem, nehnat se do souboju jako Superman (pokud nehrajes na melee damage) a napadat ze zalohy. Vetsinou vyhraje ten, kdo ma moment prekvapeni, protoze zacne strilet prvni a do ceho na aute to napali jako prvni? Do zbrani samozrejme. Nejen tvoje zbrane maji nizke HP :-)

Edited by rek76cz
  • Upvote 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.