Jump to content

Fioletowe dzialko. Czy faktycznie penetruje?


bozzarr
 Share

Recommended Posts

Niedawno udało mi się nabyć komplet tych nowych gasienic. Tych z pierwszej wojny światowej. Naturalnie używam ich żeby ukryć wrażliwe flaki mojego pojazdu. Takie jak zbiorniki paliwa i generatory. Lecz niestety zauważyłem pewna słabość. 

Otóż fioletowe nieruchome działo którego pocisk wg opisu wybucha po przebyciu 80jednostek  (nie do końca rozumiem), wydaje się wybuchac wewnątrz mojego pojazdu (przy trafieniu od boku) kompletnie ignorując gąsienice i siejac spustoszenie tam gdzie boli najbardziej. 

Zapraszam do testów na potwierdzenie tego zjawiska bo bycmoze gąsienica się niszczy na chwile przed trafieniem i wtedy pocisk dociera bezpośrednio do celu. 

Jak myślicie?  Czy możliwe jest przebicie się przez jeden pojazd z 79punktami życia i zniszczenie pojazdu stojącego za nim na linii strzału? 

Jutro wykonam kilka testów ale może ktokolwiek używa i wie. 

Edited by bozzarr
Link to comment
Share on other sites

Sam sobie odpowiedziałeś

On 6/28/2018 at 2:55 AM, bozzarr said:

Otóż fioletowe nieruchome działo którego pocisk wg opisu wybucha po przebyciu 80jednostek

ale nie jednostek tylko 80 cm pancerza lub 3 kratki. Przynajmniej taki był opis kiedyś (tzn. kiedyś było opisane 90 cm lub 3 pola) teraz ten opis jest jakiś dziwny bo co oznacza 80 punktów? pancerza w danym miejscu? Chyba. Przynajmniej ja to rozumiem tak jak więcej pancerza to mocniej się przebija z wybuchem na końcu.

I wszystko się zgadza. Gąski goliatch mają 3 pola czyli te 80-90 cm i przez tyle się przebija działo 88mm Executioner. Jak sam przyznałeś chowasz tam wrażliwe elementy, więc po prostu ułatwiasz robotę przeciwnikowi. Nie ma znaczenia czy twój pancerz to ozdoba czy pancerne gąsienice, bo działo 88 je zwykle penetruje i środku wybucha. Staraj nie ustawiać się bokiem a frontem lub jakoś obuduj boki lekkim pancerzem do zatrzymywania takich wybuchowych pocisków. Gąski są odporne na zwykłe karabiny,  schotguny i melee.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Penetruje. Jeszcze jak.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...