Sign in to follow this  
CrazyPetrik

Rok 2018, to už fakt nikdo z Čechů nehraje ?

Recommended Posts

Rok 2018, to už fakt nikdo z Čechů nehraje ? Jsou prázdniny,i děcka se občas flákaj doma a jen nehulí venku trávu....  není tu na fóru nový příspěvek několik měsíců. Celkem škoda, s dobrou partou je hra fantastická.  Kdyby se někdo chtěl přidat a trošku aktivně hrát, písněte sem. Dík. Petr. - ve hře " CrazyPetrik "

Cechu hraje jeste jakztakz dost, vetsina z nich bez klanu/v cizich klanech, ale je tu par ceskych klanu. Na druhe strane ceske forum je zcela mrtve, takze tady se uz moc nerukrutuje, pokud shanite klan atd. tak se treba ptat ve hre primo hracu co v klane sou, popripade psat do clan searche.

Vysvětlete mi, jak se tu může objevit téma s tímto titulkem, když je náš klan CZBT pravidelně v první padesátce. Jinak náš další klan CDGR se rovněž snaží probojovat nahoru. Dále sledujeme i znovuzrozené Ropáky, nově i Nabíječe a staráme se i o krajany, co jsou mimo.

Shrnuto: pokud jste ve hře dobří, máte potenciál, vybavení a čas, pak budeme (myslím tím všichni čechoslováci) rádi, když ukážeme světu, že nejsme žádná béčka ;)

Tip: pište ve hře či se připojte na discord.

Gum

Edited by gumaak

On 8/16/2018 at 11:08 AM, Dont_Forget_Me said:

Cechu hraje jeste jakztakz dost, vetsina z nich bez klanu/v cizich klanech, ale je tu par ceskych klanu. Na druhe strane ceske forum je zcela mrtve, takze tady se uz moc nerukrutuje, pokud shanite klan atd. tak se treba ptat ve hre primo hracu co v klane sou, popripade psat do clan searche.

Forum je tu mrtvé od té doby co tu byla nucena odejít díky monstrprocesu kvůli flipování hráčka Marie a paradoxně si po jejím odchodu tuto metodu největší kritici osvojily.....

• Upvote 3

Aby clovek byl v klanu neco platny, musi mit odpovidajici vybaveni, to jest to nejlepsi. Aby mel to nejlepsi vybaveni, musi aspon rok hrat (pokud nechce platit). Mozna proto se klany tolik nerozrustaji. Nevlezu do klanu, dokud si nebudu jisty sam sebou.

On 8/17/2018 at 10:31 PM, GS_Kurt_Knusper said:

Forum je tu mrtvé od té doby co tu byla nucena odejít díky monstrprocesu kvůli flipování hráčka Marie a paradoxně si po jejím odchodu tuto metodu největší kritici osvojily.....

Doteď sem nepochopil co je špatnýho na tom nakupovat a prodávat věci. Hráč si musí držet neskutečnej přehled, v problematice se perfektně a pohotově orientovat a pokud je opravdu dobrý - vydělá. Stojí to stejné úsilí a trpělivost jako farmit suroviny v náhodných bitvách. Přijde mi že odstranění Marie byla čistá zlá závist. Úspěch se neodpouští, že?

Jinak já to zapnu jednou za čtvrt roku, zjistím že je zrovna nějaký "přemnožený" období ( jednou zamoření hry drony, pak zase každej jezdí s kuší a zahazuje mě někam do chroští - včetně spojenců... ), odjezdím si mise proti botům a zas to vypnu.

Edited by VijaCZ

Já se teď taky vrátil a zjistil, že nikdy nemám šanci si to CW zahrát.
Když už jsem složitě nafarmil a postavil Reapera, sehnal itemy na druhý, tak přidali několik dalších surovin a můžu farmit zase.
Nemluvě o tom, že nějak postrádám motivaci tlačit se na vyšší PS. Proč to dělat, když z toho nic není?
Odměny jsou totožné na 3000 PS, 6000 PS, stejně jako na 12000 PS. Tak proč měsíce farmit, když to samé mám hned od začátku?
Aby mi pak přidali další surovinu a grind nikdy neskončil?

Nebo už jsou za CW nějaké odměny kvůli kterým má smysl je hrát?

Aspoň před novým patchem bylo že v CW byly vyšší odměny šrotu,plány relikt zbraní tam občas padaly a uran na jejich konstrukci.A cena relikt zbraní je totálně mimo moje možnosti,to nemám ani na jednu i když bych prodal celý sklad jelikož jako jednotlivec si plány ani uran vygrindit nemůžu.......

Může mi někdo prosím udělat shrnutí co to s Marií je/bylo? Děkuji.

Jinak ji sem tam potkávám v raidu a ještě se mi nestalo, aby raid dokončila. Často se bezdůvodně odpálí.

On 9/1/2018 at 11:39 PM, gumaak said:

Může mi někdo prosím udělat shrnutí co to s Marií je/bylo? Děkuji.

Jinak ji sem tam potkávám v raidu a ještě se mi nestalo, aby raid dokončila. Často se bezdůvodně odpálí.

Celkem nic.
Marie tu psala návody, konstrukce a aktivně tu komunikovala.
Pak pár zastuzených paniců neuneslo, že je holka bohatší a lepší než oni a začali se do ní navážet, že nakupuje na trhu a obchoduje.
Marii to osočování přestalo bavit a přestala sem chodit.
Panicové ztratili životní náplň a přestali tu táké chodit.
A tím to fórum de facto umřelo.

• Upvote 2

A je to veliká škoda. Hodně lidem pomohla, poradila a poučila. A hlavně lidem co začínali.

Škoda, že jsem tady nebyl. To bych si na těch "inteligentech" smlsl. Přišlo mi, že se Marie ani nikdo moc nezastal.

Asi se už tady nenajde nikdo, kdo by v jejím snažení pokračoval. Ta ženská měla sakra přehled.

P.S.: Prostě je to všude stejný. Za úspěch se platí a nikdo ti ho neodpustí.

Edited by Josef_CZ_
  • Upvote 2

Pokud si dobře pamatuju, tak kvůli vzájemnému pošťuchávání a následnému nahlašování dostala 3 varovné body. Což znamená, že každý její příspěvek by musel schválit moderátor, což je defacto ban. Hlavně na české sekci, když nemáme žádného aktivního českého moderátora.

On 9/4/2018 at 9:30 AM, HavranRyc said:

Celkem nic.
Marie tu psala návody, konstrukce a aktivně tu komunikovala.
Pak pár zastuzených paniců neuneslo, že je holka bohatší a lepší než oni a začali se do ní navážet, že nakupuje na trhu a obchoduje.
Marii to osočování přestalo bavit a přestala sem chodit.
Panicové ztratili životní náplň a přestali tu táké chodit.
A tím to fórum de facto umřelo.

Celkem nic? A že tu házela špínu na všechny ostatní a stalkovala půlku internetu aby tu něco našla na ostatní je nic? Jen kvůli tomu, že někdo napíše svůj názor na vykupování itemů a následný přeprodej za vyšší cenu. Navíc to není holka, ale buzík, co je na pracáku a za holčicí nick se jen vydává. Dostal co si zasloužil a na fóru poprávu dotrollil. Stejně se s ním nedalo normálně komunikovat.

Máte důkazy o jejim pohlaví, vzdělání a zaměstnání? Tohle napsat o někom je jednoduché. Ale dokázat to je trochu horší, že? A nehledě na to, že z právního hlediska, je to trestné a tudíž i žalovatelné.

Překupnictví bylo, je a bude. Kdo to neudělal aspoň jednou tak:

a) na to nemá buňky

b) je na to líný

c) příčí se mu to z naboženských důvodů

d) čeká, že mu vše spadne do klína a a zadarmo.

Tak, a teď si vyberte možnost, která pro vás platí.

P.S.: Neříká se, že trefená husa zagagá?

Edited by Josef_CZ_
  • Haha 1
  • Upvote 3

Ahoj všichni, pokouším se dát dohromady celou aktivní komunitu CZ/SK crossoutu. kdo chce přidejte se. https://discord.gg/4zEJjHH kdo by chtěl, klan, hledá hráče do klanu, chcete plnit adventuru, raidy, či jezdit PVP nechť se ozve. Rád pomůžu.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.