Josef_CZ_

Nový patch

Recommended Posts

No, nevím. Uvidíme po 27. Denně hraju 2-3 hodiny a denní kvóty jsou docela zajímavé. Jen Seasion by mohl být kratší. Za 4 dny nemám co dělat. A co se týče craftu, chtít všechno hned je typické pro dnešní dobu. Chce to trochu trpělivosti. Hraju pro zábavu a ne pro to, abych se nervoval tím, že někdo má to, co já ne.

Hm podle odehraných bitev si nemyslím že chci vše hned.Další problém je že aby člověk měl trpělivost musí vidět že investovaný čas má větší smysl než být cvičný terč,když se uváží co dokáže dělat MM za sviňár** že enemákům dá polovinu týmu hovery který mají ještě +1000 PS(to píšu o ranku 3000 +- ) a druhýmu převážně pomalý meele - kannon  buildy nebo ještě lépe blby beze zbraní co zkoušejí lítat a to se opakuje dokola tak to moc blahodárně na trpělivost nepůsobí :-)

Edited by GS_Kurt_Knusper

43 minutes ago, Josef_CZ_ said:

Já nechci a nemůžu nikomu radit. Jen jsem napsal svůj názor. 

Našel jsem si svůj způsob hraní a ten mne baví. O ostatním si myslím svoje. Dblové, kteří se snaží ostatním zkazit hru a nebo se předvést jak jsou cool a in mne nedokáží rozházet. A když jo, tak se přepnu a je to. O MM raději nemluvit, ale o to je to zajímavější. Pokusit se i se slabým týmem (respektive, s 3-4 hráči) vyhrát, to je výzva :-)

O denních kvótách diskutujete trošku pozdě. Už je změnili zpět na týdenní, ale zvýšili je :)

• Scrap metal: 3500 units/week
  • Wires: 2800 units/week
  • Batteries: 1400 units/week

Jinak si nemám nač stěžovat, těžkou sezónu jsem věčně nestíhal nebo neměl náladu snažit se zabít 80 botů s kanonáma, takže žetony budou vítanou novinkou :)

Dojmy po týdnu hraní:

- odměňování celkem ujde

- i bez klanů a hard misí lze dosáhnout na epic bendu :5739e92736a0e_):

- jen ty mise se zbraněmí :015_2: Kličkovat mezi tolika kánony s "buginou". Děs. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.