Sign in to follow this  
Sumerov

[CZ/SK] Hledám squad / klan

Recommended Posts

Zdarec, delší dobu jsem nehrál Crossout a teď jsem se k tomu zase vrátil a nestačím se divit, jak se hra za 2 roky posunula - chytla mě natolik, že už jen tak od ní neuteču. Skončil jsem někdy v době, kdy byly přidané raidy, cca 2 roky zpátky. 

Sháním aktivně hrající skupinu lidí na raidy, farming - časem i clan wars

Preferuji discord než teamspeak, přizpůsobím se. Je mi nějakých 22 let, hraju pravidelně.

Můj progress:
Zatím mám vozítko s ~5500PS - název vystihuje funkci a výzbroj: "APC". Hra samozřejmě není jen o tom jakou mám káru, ale i tom co má člověk v hlavě. Hraju týmově, taktizuji - díky tomu vyhrávat pokud není přesilovka, což je s randomáky většinou velmi těžké. Zrovna jsem na zlomu, kdy potřebuji přejít na Epic weapons, už jsem nějaké měl, ale protože potřebuji obchodovat, tak jsem je prodal nazpět, zkrátka craftím rares, prodávám a za vydělané peníze mám v plánu koupit epics - je dosti pomalé, což by se dalo zrychlit právě s někým, kdo by mě potahal v raidech apod... za to bych byl moc vděčný ;) 

Příklady taktiky:

• ničím zbraně jako první, posléze když vidím něco co vybuchuje
  • Když nemám zbraně já - dělám lidský štít, případně suicide
  • Pokud vidím, že jede někdo rozřezat mého týmejta, jedu schválně bourat do tohodle Řezníka z boku, aby nemohl řezat
  • Používám rád scope a střílím ze zákrytu
  • Sleduju prostředí (neviditelné jak dělají stopy v hlíně) a hlídám 360° - jsem tak mnohdy jediný kdo vidí nepřátele v zádech a upozorní squad střelbou
  • atd..

Pokud jsem tě / vás oslovil, nehávej mě kontaktovat třeba na FB: Jan Retych, discord: Sumerov#2694 - na forum asi moc často chodit nebudu ;) 

Bez názvu.png

Edited by Sumerov_cz

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.