Jump to content

Bujda

INS3KT_PL
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie . W grze mam taki problem ze Gram czesto Bedlam . NIemieccy Gracze sie na mnei uwzieli i mnei zabijaja .to zaden problem Oczywiscie .bo ta gra po to jest .ale Mnie wyzywaja Bo ja ich tez zabijam a oni tego nie lubia ze ktos sie po prostu nie daje  . Jest taki chlopak Ktory mnei nie cierpi on ma 5 albo 6 Klanow Pod soba Wydaja w ch...j kasyna ta gre I pisza na mnie  Skargi do Supportu Ze ich wyzywam itp itd . choc tak naprawde gdy mnei wyzywaja Na ogl lub Priv nie odpisuje nawet bo to nei ma sensu  .napisalem do Supprotu  ale nei odpisuja Na forum ani nic maja w d..e  Co moge zrobic ? Bo nie chce byc usuniety z gry przez to ze Oni wydaja w chu...j kasy na gre I sa lepsi tym bardziej ich jest wiecej aja jestem sam .co zrobic ?

Edited by INS3KT_PL

• 1 month later...

Skoro support nie odpisuje to też nie masz się o co martwić, byle nie dawaj im dowodów że coś piszesz, aby nie mieli podkładki na skargi i tyle.

• 3 weeks later...

Oj tak tak byczq +1

Najgorsi są trolle, którzy wystrzeliwują w ciebie hurricany i dokonują samozniszczenia. Albo podpinają się harpunem i też dokonują autodestrukcji na okrągło. Tak naprawdę to są zwykłe dzieciaczki bez życia ważące po 112 kilo siedzące całe życie przed komputerem i wyżywają się na innych w grze, ponieważ w realnym życiu każdy to robi im.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...